Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 09:45)
JURATE lotuliukas.gif ,SIS SALIS TAPS TAVO KOSMARU lotuliukas.gif

pilnai tikiu doh.gif velnias mane nešė į šitą palatą doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Forget, labai graži spalvytė.., kokie čia siūlai?
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 13, 10:52)
Forget, labai graži spalvytė.., kokie čia siūlai?


Vernito 50 proc vilnos ir 50 proc akrilo. Man ta spalva irgi wub.gif foto jie gana ploni atrodo, bet šiaip schmoll.gif mezgu su 2,5 nr vašeliu. Iš 250g numezgiau 14 diskelių.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 13, 10:54)
Vernito 50 proc vilnos ir 50 proc akrilo. Man ta spalva irgi  wub.gif  foto jie gana ploni atrodo, bet šiaip  schmoll.gif  mezgu su 2,5 nr vašeliu. Iš 250g numezgiau 14 diskelių.

na man irgi grazus siulas g.gif ..o koks ''metrazas'' jo?
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 13, 09:54)
Vernito 50 proc vilnos ir 50 proc akrilo. Man ta spalva irgi  wub.gif  foto jie gana ploni atrodo, bet šiaip  schmoll.gif  mezgu su 2,5 nr vašeliu. Iš 250g numezgiau 14 diskelių.


bigsmile.gif aš irgi iš jų nėriau, sunaudojau 1100g, bet aš su 3,5 nr vąšeliu..

Spalvytė labai labai.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 13, 10:58)
bigsmile.gif  aš irgi iš jų nėriau, sunaudojau 1100g, bet aš su 3,5 nr vąšeliu..

Spalvytė labai labai..  wub.gif

nu nu. O KUR FOTTOOO!!!! bigsmile.gif nu bukit gera... blush2.gif ..plyyyyzzzz unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 10:00)
nu nu. O KUR FOTTOOO!!!! bigsmile.gif nu bukit gera... blush2.gif ..plyyyyzzzz unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


Foto bus, kai turėsiu sagtelę susisegti.., laukiu kol pagamins.. blush2.gif
Ir dar šiek tiek tarpelius pildau.., šiandien planuoju pabaigt..
Mano labai tamsus jis (nesimatys nieko jeigu vakare foto darysiu), tai reikes laukt savaitgalio, nes dienom aš vis tik dirbu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 10:58)
na man irgi grazus siulas g.gif ..o koks ''metrazas'' jo?


Ar ne 250m g.gif gal 210 g.gif negaliu dabar pažiūrėt, nes namie biggrin.gif Virš 200 tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 13, 11:07)
Foto bus, kai turėsiu sagtelę susisegti.., laukiu kol pagamins..  blush2.gif
Ir dar šiek tiek tarpelius pildau.., šiandien planuoju pabaigt..
Mano labai tamsus jis (nesimatys nieko jeigu vakare foto darysiu), tai reikes laukt savaitgalio, nes dienom aš vis tik dirbu..  biggrin.gif

wub.gif wub.gif laaabai lauksiu foto ax.gif ..NIU LABAI GI ''CEKAVA'' biggrin.gif kaip kitos sujungia ir pabaigia nerini..mes gi tokios skirtingos lotuliukas.gif ,taigi kiekvienai gimsta savu genialiu ideju mirksiukas.gif ...ziurek,ir ''nusiziurejus'' tyliai panaudoji kokia biggrin.gif biggrin.gif ideja...O DAR TOKIOS AUKSARANKES KAIP JUS-salis turetu but wub.gif wub.gif ...
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2010 10 13, 11:14)
Ar ne 250m  g.gif  gal 210  g.gif  negaliu dabar pažiūrėt, nes namie  biggrin.gif Virš 200 tai tikrai.

cia 50 gr. ar 10 gr.? nju paziurek ir parasyk blush2.gif ...as gi re blush2.gif nku info apie siulus kitam saliui.. blush2.gif ...noriu truputi storesniu nei mano dabar blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 10:17)
O DAR TOKIOS AUKSARANKES* KAIP JUS**-salis turetu but wub.gif  wub.gif ...


* - niekas man tokio titulo dar nesuteikė.. biggrin.gif

** - negražu šitaip pravardžiuotis..

Vernito pusvilnė - (100 g / 267 m)

Pradžioje tarpus dariau iš gėlyčių.., bet galiausiai pasilikau prie tinklelio..
Gražu-negražu bus nežinau, tikiuosi, kad bent jau šiltą.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 13, 11:23)

Vernito pusvilnė - (100 g / 267 m)




thumbup.gif svarbiausia, kad nedaug kainuoja jie. O gražūs tai tikrai. Kaune ir spalvų pasirinkimas didelis.
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 13, 08:16)
Labas rytas 4u.gif
Agnex, man tos dvi mažos gėlytės viena prie kitos kažkaip nesižiūri g.gif


kai bus sulipdytas visas salis - jos ''nebebadys'' akiu mirksiukas.gif pas mane, net po 2 - 3 vienoje kruveleje yra ax.gif kitaip nesusijungia - medaliukai deformuojasi smile.gif

QUOTE(Forget @ 2010 10 13, 09:36)
Nu rodau:


oi wub.gif wub.gif koookia spalvike wub.gif ir mezgasi puikiai - labai dekingas siulas siam neriniui thumbup.gif

QUOTE(bielra @ 2010 10 13, 10:23)
Pradžioje tarpus dariau iš gėlyčių.., bet galiausiai pasilikau prie tinklelio..
Gražu-negražu bus nežinau, tikiuosi, kad bent jau šiltą..  biggrin.gif


vat vat... ''mano minties'' drauge drinks_cheers.gif nes, jei dar gelyciu prideciau - tai jis jau man per daug ''prigruzintas'' butu rolleyes.gif
nepyk... Tikli... si kart isdaviau tave blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 13 spalio 2010 - 10:53