Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 12:22)
koks cia nespejai, as cia oj kaip ilgai tupesiu, tiklis dar sake man kompanija ilgai palaikys


irnesakyk.gif dar pas mane darbai nespeja minciu vytis biggrin.gif ta jau sali paliksiu negaminta, geriau ta "odjala" pradesiu 4u.gif

QUOTE(matre @ 2010 10 25, 12:24)
Šitas traukinys dar nesustojo.Važiuoja ir važiuoja, tik keleiviai keičiasi,o kai kurie važiuoja neišlipdami labai toli. smile.gif


lotuliukas.gif tai zinai, bilieta nusipirke kai kure megsta isnaudot ji maximaliai biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 25 spalio 2010 - 12:52
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 13:09)
sąrašas neriančiųjų buvo ilgas o pasirodyt panoro tik trys sad.gif


Tik nereikia. Ryt gausit foto bigsmile.gif Aš jau pabaigiau bigsmile.gif bet beturiu kaip nufotkint, tamsu vis doh.gif

Tikli, numiriau pamačius 4u.gif man maniškė jau negraži schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 25, 13:56)

Tikli, numiriau pamačius  4u.gif  man maniškė jau negraži  schmoll.gif


Tai tave guldom į reanimaciją. Nersi tol kol bus gražu,nesvarbu kiek vienetų nunersi. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 25, 13:00)
Tai tave guldom į reanimaciją. Nersi tol kol bus gražu,nesvarbu kiek vienetų nunersi. lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
gerai, kad niekas negirdėjo kaip užsižvengiau
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 14:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
gerai, kad niekas negirdėjo kaip užsižvengiau

lotuliukas.gif o as tai ''apsizliumbiau'' is juoko...sakiau pilvas plys lotuliukas.gif ...o vaikai tik ''su uzuojauta'' pasiziurejo biggrin.gif
Papildyta:
BIELRA- nu tai aisku,kad nOORIM..MAN JAU SEILES TYYYYSTA,kaip noriu wub.gif ...O taves tai nepamirsom mirksiukas.gif ..vat gausim foto,ir i nauja tema(tau leidus) imesim blush2.gif ...kaip sveikatyte ? blush2.gif
Atsakyti
as ikelsiu nuotraukas veliau nes Radikal neuzsikrauna kazkotai siandien g.gif nesuprantu kodel?O siaip tai as sedziu tyliai kamputyje ir neriu kita jau turiu 7 medaliukus va ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 25, 13:56)
Tik nereikia. Ryt gausit foto  bigsmile.gif  Aš jau pabaigiau  bigsmile.gif  bet beturiu kaip nufotkint, tamsu vis  doh.gif

Tikli, numiriau pamačius  4u.gif  man maniškė jau negraži  schmoll.gif

blink.gif tai liga ''mutuoja'' ir virusas sukelia vis daugiau komplikaciju doh.gif ..mergos-jei mirt pradesit,tai mus visas i izoliatoriu minkstom sienom paguldys unsure.gif
ir nes mums valgyti'' sesuciai'' baltais chalatais...ir devesim mes baltus marskinius iiilllgom rankovem( :topsecret:kad ranku nesusaltumem)
Atsakyti
Dėkui Tikli, sveikata gerėja, bet po šios dienos fotosesijos lauke, tai.. g.gif
Vis kažkas nori manim atsikratyti, tai į žvejybą išsiunčia tokiu šlykščiu oru, tai liepia nusirengt vėjui pučiant.. biggrin.gif
Bet taip lengvai aš nepasiduodu.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 25, 14:10)
as ikelsiu nuotraukas veliau nes Radikal neuzsikrauna kazkotai siandien  g.gif nesuprantu kodel?O siaip tai as sedziu tyliai kamputyje ir neriu kita jau turiu 7 medaliukus va ax.gif

swoon.gif (o bekrisdama prisiminiau posaki apie ''tylia kiaule gilia skni knisancia'' blink.gif )..jau pradejau pavydet verysad.gif
Atsakyti
va pagaliau uzkrove baisiai neispeikit 4u.gif ax.gif user posted image user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti