Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 13, 07:30)
As ne tiklis, bet visi klausia, tai ir as atsimenu  biggrin.gif

Tiklis neria is Angora RAM  mirksiukas.gif

Prisiduodu  biggrin.gif va tik kiek sujungiau vakar  doh.gif

user posted image
Kur matot, kad kazkas blogai - saukit, kol dar ne velu  blush2.gif

dėl tų dviejų gėlyčių šalia tai manau bendroj visumoj jos tikrai nekris į akis, juk čia nevisas šalis, o kai gulės ant nugaros bus viskas čiki
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 13, 09:37)
dėl tų dviejų gėlyčių šalia tai manau bendroj visumoj jos tikrai nekris į akis, juk čia nevisas šalis, o kai gulės ant nugaros bus viskas čiki

Aciu uz padrasinima. Man irgi kazkaip atrodo, kad tu teisi - cia ne tik, kad ne visas salis - cia tik laaabai mazas jo gabaliukas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 13, 09:19)
Jos skirtingos  ax.gif o, kad dvi, tai taip jau isejo - kitur manau, kad gali tekt dar ir ne dvi det - nesueina jie taip gerai vienas su kitu kaip noretusi  blush2.gif  O skyliu gi nepaliksi, vien tam, kad nedet 2 gelyciu  ax.gif

Net ir pati ziuriu - nu nezinau ar man taip jau labai nepatinka...

ka kitos manot? 4u.gif

meskute231 - matau, kad prisijungus - tark zodi, ka tu manai? ax.gif

LAAABS RYTS!tesiam?!
AAAGNEX- viskas ten yra gerai mirksiukas.gif ..o del medaliuku kartojimosi g.gif ...niu sunku ,LAAABAI sunku bus to isvengt g.gif ...as turiu 3 skirtingus mazus medaliukus,plius 2 viisai maziukus,plius 3 rusiu gelytes-IR TAI REIK LAAABAI PASUKT GALVA KAIP VISKA SUDELIOT doh.gif doh.gif ...jau savo kurimo nora pasotinsiu ilgam lotuliukas.gif ..(.nu man kartais uzeina ka nors sukurt,sudeliot ar siaip ka grazaus ir nematyto padaryt blush2.gif ...prasiverzia'' meniska prigimtis'' kaip sakant rolleyes.gif )
AAGNEX-TU DAR KOKIU MAZIUKU MEDALIUKU PASINERK...DAR KOKIO VIENO AR DVIEJU MODELIU mirksiukas.gif ...bus lengviau ax.gif ...o as dabar ir taip ziuriu-ir anaip ziuriu-neriau 2 skirtingus medaliukus mazylius,o atrodo jie beveik vieniodi g.gif ...ai-bus taip dabar cool.gif
Papildyta:
VISKAS PAS TAVE GERAI thumbup.gif thumbup.gif ...


o del siulu- NERIU IS ANGOROS RAM...100gr.-500m....viena ligoniuke nere-tai jai nepatiko rezultatas... blush2.gif ..o man-OT...GALIMA ZIURET blush2.gif tongue.gif ....
Atsakyti
tiklis mesk maziuku medaliuku ar gelyciu pavyzdziu nea issisemiau o skyliu tai daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 13, 08:44)
Aciu uz padrasinima. Man irgi kazkaip atrodo, kad tu teisi - cia ne tik, kad ne visas salis - cia tik laaabai mazas jo gabaliukas  cool.gif

be abejonės kad pats šalis tai čia viskas puiku, tiesiog jei bus ir dar daugiau tokių vietų, kur gėlytė prie gėlytės, tai yra galimybė, kad jis gali būti labai perkrautas. na bet čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 13, 09:51)
tiklis mesk maziuku medaliuku ar gelyciu pavyzdziu nea issisemiau o skyliu tai daug doh.gif

blush2.gif tai kad pas mane nieko''blatno'' ...nenorejau laaabai jau issiskirianciu daryti-ir taip mano salis is nedideliu medaliuku atroro ''margas''...tai jau mazylius stengiausi daryti is tokiu elementu,kuriuos naudojau dideliems blush2.gif ...
ta septinlape gelyte apnerta aplink pynele-tai labai gerai uzpildo tarpukus(pynele gi ''tamposi'',)....
o jus mergyckos,neriat is storu siulu-taigi ir medaliukai didesni-tai PASINERKIT IVAIRESNIU GELYCIU mirksiukas.gif ...
user posted image

O vat taip atrodo
''ant virsaus '' uzdeti medaliukai blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 13, 08:51)
tiklis mesk maziuku medaliuku ar gelyciu pavyzdziu nea issisemiau o skyliu tai daug doh.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
čia dar daugiau
http://picasaweb.goo...a33/MotyvaiKin#
Atsakyti
DASKE-jei nori,imesiu nuorodu kur yra maziuku ''snaigyciu ''daug..gl ka issirinksi blush2.gif ..
Papildyta:
na va-JURATE thumbup.gif PASIDARBAVO... mirksiukas.gif ..as apie si psl. kalbejau blush2.gif
Atsakyti
Nu rodau:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 13, 10:21)
be abejonės kad pats šalis tai čia viskas puiku, tiesiog jei bus ir dar daugiau tokių vietų, kur gėlytė prie gėlytės, tai yra galimybė, kad jis gali būti labai perkrautas. na bet čia tik mano nuomonė 4u.gif

na del perkrovos-tai cia jau skonio reikalas. biggrin.gif ..vieniems patinka ''burbulines bombos''.kitiems ''tarpukai'' smile.gif ...kiekvienas daro pagal save,ir taip kaip jam iseina ax.gif ...o vat dar ka pastebejau-neriant si sali ir plonesniu siulu(na kad ir tokiu kaip mano blush2.gif ),labai sunku(ar net neimanoma g.gif ) isvengti ''burbulines bombos sindromo'' lotuliukas.gif ..detales smulkios-reiskia daugiau sujungimu...daugiau sujungimu-reiskia daugiau skyliu...daugiau skyliu-reiskia daugiau GELYCIU tongue.gif ... IR T.T...o ir paciu medaliuku gi daug,ir ivairiu blink.gif ...tai ir vaizdas kitoks mirksiukas.gif ...
Atsakyti
čia dar tokios įdomios mažos gėlytės
http://yoshta.ru/vit...titch-sposob-2/
http://yoshta.ru/vit...titch-sposob-1/
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 09:37)
na del perkrovos-tai cia jau skonio reikalas. biggrin.gif  ..vieniems patinka ''burbulines bombos''.kitiems ''tarpukai'' smile.gif ...kiekvienas daro pagal save,ir taip kaip jam iseina ax.gif ...o vat dar ka pastebejau-neriant si sali ir plonesniu siulu(na kad ir tokiu kaip mano blush2.gif ),labai sunku(ar net neimanoma g.gif ) isvengti ''burbulines bombos sindromo'' lotuliukas.gif ..detales smulkios-reiskia daugiau sujungimu...daugiau sujungimu-reiskia daugiau skyliu...daugiau skyliu-reiskia daugiau GELYCIU tongue.gif ... IR T.T...o ir paciu medaliuku gi daug,ir ivairiu blink.gif ...tai ir vaizdas kitoks mirksiukas.gif ...

tai aišku kad skonio reikalas, nes vat aš tai labai bijau kad nebūtų perkrauta, nors apskritai abejoju ar taip gali būti, nes pats šalis jau yra toks.....visoks... nažodžiu kiek žmonių tiek nuomonių
čia įmetu snaigių nėrimo schemučių, gal pravers
http://picasaweb.goo...ajulla/NieYnki#
Atsakyti
JURATE lotuliukas.gif ,SIS SALIS TAPS TAVO KOSMARU lotuliukas.gif ...na jis bet kaip neriant atrodo ''pilnai prikrautas'' biggrin.gif ..nebent darytum ne visu rusiu medaliukus... mirksiukas.gif ...ir is stoooro siulo..tada jis bus ''ne toks margas'' smile.gif
Atsakyti