Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

sąrašas neriančiųjų buvo ilgas o pasirodyt panoro tik trys sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 13:09)
sąrašas neriančiųjų buvo ilgas o pasirodyt panoro tik trys sad.gif

Mano dar nepabaigtas... nedaug like, bet vis tiek kol kas nera ka rodyt... Gal ir kitos dar atsiras g.gif
Atsakyti
Turbūt vaikšto dabar išdidžiai su šaliais, kad net neturi laiko čia užeit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 13:12)
Turbūt vaikšto dabar išdidžiai su šaliais, kad net neturi laiko čia užeit  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
kol nere,mes joms buvom reikalingos,o dabar... verysad.gif
Atsakyti
Vat vat, kokia neteisybė
einam tikli kavos inkalsim
Atsakyti
Sveikos 4u.gif salio palata stebejau is sono... na, nuostabus salis, tik nespejau i traukini doh.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 10 23, 15:02)
 
  ai,vat dar koki uzkrata interneto platybese pasigavau biggrin.gif
user posted image

pasitaskysiu biski bacilom biggrin.gif


Bet va sita grozi greiciausiai jungsiuos megzt... cool.gif Lauksiu palatos siai ligai gydyt flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 10 25, 12:19)
Sveikos  4u.gif  salio palata stebejau is sono... na, nuostabus salis, tik nespejau i traukini  doh.gif
Bet va sita grozi greiciausiai jungsiuos megzt...  cool.gif  Lauksiu palatos siai ligai gydyt flirt.gif

koks cia nespejai, as cia oj kaip ilgai tupesiu, tiklis dar sake man kompanija ilgai palaikys
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 10 25, 13:19)
Sveikos  4u.gif  salio palata stebejau is sono... na, nuostabus salis, tik nespejau i traukini  doh.gif



Šitas traukinys dar nesustojo.Važiuoja ir važiuoja, tik keleiviai keičiasi,o kai kurie važiuoja neišlipdami labai toli. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 13:22)
koks cia nespejai, as cia oj kaip ilgai tupesiu, tiklis dar sake man kompanija ilgai palaikys

flirt.gif oro_buckis.gif

jo.as dar viena nersiu,taip kad dar biskutuka pasirgsiu..labai jau man patiko blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(matre @ 2010 10 25, 13:24)
Šitas traukinys dar nesustojo.Važiuoja ir važiuoja, tik keleiviai keičiasi,o kai kurie važiuoja neišlipdami labai toli. smile.gif

kandziojiesi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 25, 13:31)

kandziojiesi? biggrin.gif


Nu nea, net minties tokios neturėjau.jaučiu,kad ir aš važiuosiu čia laaabai ilgai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 12:12)
Turbūt vaikšto dabar išdidžiai su šaliais, kad net neturi laiko čia užeit  biggrin.gif


Kai ko net neprisimenat, tai ir neužeinam.. tongue.gif

Aš jeigu Jūs nieko prieš atsiųsiu naują foto ant gyvo "modelio", o jeigu mano akims patiks, tai dar ir su kepurę iš likusių siūlų.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 25, 13:41)
Kai ko net neprisimenat, tai ir neužeinam..  tongue.gif

Aš jeigu Jūs nieko prieš atsiųsiu naują foto ant gyvo "modelio", o jeigu mano akims patiks, tai dar ir su kepurę iš likusių siūlų..  biggrin.gif


Dabar tai išgriūsim grožį pamatę swoon.gif
Atsakyti