Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

AAGNEX-astulka SB megstuka mezga biggrin.gif ..kaip ir as. blush2.gif zinai.gi reik po tokiu ''atkritimu'' ir brangiausius palepint,kad ''maisto nekeltu'' biggrin.gif ...jau beveik turiu prieki unsure.gif ..per 3 vakarus ir iveikiau. unsure.gif ...zek dar pora sav.ir baigsiu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 25, 10:49)
AAGNEX-astulka SB megstuka mezga biggrin.gif ..kaip ir as. blush2.gif zinai.gi reik po tokiu ''atkritimu'' ir brangiausius palepint,kad ''maisto nekeltu'' biggrin.gif ...jau beveik turiu prieki unsure.gif ..per 3 vakarus ir iveikiau. unsure.gif ...zek  dar pora sav.ir baigsiu biggrin.gif .

Visa laime, kad maniskis mano megztu nenesiotu... tai ir stengtis nereikia... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 25 spalio 2010 - 09:50
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 10:50)
Visa laime, kad maniskis mano megztu nenesiotu... tai ir stengtis nereikia...  biggrin.gif

lotuliukas.gif tu palauk,kol jis tavo baigta sali pamatys-tada kitaip ''uzgiedos'' biggrin.gif ...MB Iirgi megstu megstiniu schmoll.gif ..o vat po salio-PATS PAPRASE NUMEGST blink.gif ..ir siulus issirinko tongue.gif ..tai ir mezgu dabar,kol dar noras nepraejo. blush2.gif ..bet vistiek ''su navarotais'' issirinko doh.gif -SU KAPISONU- doh.gif doh.gif o as niekad kapisono nemezgus,JAUCIU BUS doh.gif
Atsakyti
Sveikos, sveikos, sveikos.
Per savaitgalį tik vienas medalis doh.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 10 23, 15:02)
  ai,vat dar koki uzkrata interneto platybese pasigavau biggrin.gif
user posted image

pasitaskysiu biski bacilom biggrin.gif

tiklis, prisijungsiu prie šito grožio ir darysiu didelį, kad būtų miegamojo lovai gražus užklotas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 10 25, 09:57)
lotuliukas.gif tu palauk,kol jis tavo baigta sali pamatys-tada kitaip ''uzgiedos'' biggrin.gif ...MB Iirgi megstu megstiniu  schmoll.gif ..o vat po salio-PATS PAPRASE NUMEGST blink.gif ..ir siulus issirinko tongue.gif ..tai ir mezgu dabar,kol dar noras nepraejo. blush2.gif ..bet vistiek ''su navarotais'' issirinko doh.gif -SU KAPISONU- doh.gif  doh.gif o as niekad kapisono nemezgus,JAUCIU BUS doh.gif

o maniškis jau man kokie 5 metai zirzia, kad aš tik mezgu, neriu visiems išskyrus jam, ir vis klausia o kada gi jo eilė, bet aš sakau kad kai pensijoj būsiu tada gal jam ką ir numegsiu irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 11:09)
Sveika prisijungus  group.gif

Visu pirma rekomenduoju perskaityt visas 3 temas. Kol viska perskaitysi, tai Kolekcioniere ir nauja tema sukurs, o ten zadejo ir pabaigtus darbelius su siulais ir pan sukelt...

pasiziuri kokio dydzio nori, kad butu medaljonai...  ax.gif pagal tai renkiesi siulus...

Kiek as zinau nere merginos cia is vernito pusvilnes, merinosu vilnos, ivairiu rusiu pusvilnes, siulu su 30 proc vilna ir pan... Tiklis nere is Angora RAM... kazkas dar is merginu buvo peme siuos siulus, tai nepatiko gaunamas rezultatas... Tiklio gavosi pasakiskai, bent jau man  wub.gif

jeigu nori, kad rezultatas butu panasus i originala, tai imi mazdaug siulus 100g-150mt
paprasciausias variantas - imt dvigubus siulus... Vaselis tada atitinkamai 6 nr...

jeigu imsi plonesnius siulus - atitinkamai reiks daugiau medaljonu nert...

Tada: nusiperki siulus, vaseli, atsispauzdini schemas  ir neri...

jei kyla dar kokiu klausimu - drasiai klausi - merginos cia laaabai draugiskos  ax.gif
Papildyta:
Kolekcioniere - o gal idek ir tu papildomu medaljonu schemas i pirma lapa  ax.gif Vis man atrodo, kad naujiems zmonems sunku rast  blush2.gif


labai didelis dekui uz atsakyma 4u.gif smile.gif tik idomu originalo nuotraukyteje kokiais siuliukais nerta nes originalas tai man fantastiskas biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
nuotakaser - parnesiau ir pirmos temos tau siulu aprasyma...
QUOTE(Nonna @ 2010 09 27, 17:20)
As neriau is pieno spalvos siulu, man pasirode kad grynai balti butu per ryskiai.
Yra anglu kalba aprasymas kiekvieno medaljono.
Lygtais ten parasyta kokiu vaseliu reikia nert kiekviena  g.gif

Yarn weight Aran / 10 ply (8 wpi)
Hook size 5.0 mm (H)
              4.0 mm (G)
Finished Size:162.5 x 101.5cm

Apie siulus:
Name
Vanna's Choice Solids & Heathers
Brand
Lion Brand

Weight
Aran / 10 ply (8 wpi)
Wraps per inch

Yardage
170 yards (155 meters)
Unit weight
100 grams (3.53 ounces)
Gauge
16.0 to 18.0 sts = 4 inches
Needle size
US 6 - 9 or 4 - 5.5mm
Hook size
6.0 mm (J)

Fibers
100% Acrylic
Texture
Plied
Machine wash?
yes

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 13:19)
nuotakaser - parnesiau ir pirmos temos tau siulu aprasyma...



labai labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu greit priburbat temą
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 12:43)
nu greit priburbat temą

biggrin.gif
Surikiuojam kiek cia musu yra serganciuju, pasveikusiu ir dar tik belaukianciu, kol ligonines lovos atsilaisvins ax.gif
Atsakyti
MERGOS-kas turit nuoroda,i ta vieta,kur yra baronkinio nerimo aprasymas? biggrin.gif greit meskit i kitos temos pradzia mirksiukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 25, 12:55)
MERGOS-kas turit nuoroda,i ta vieta,kur yra baronkinio nerimo aprasymas? biggrin.gif greit meskit i kitos temos pradzia mirksiukas.gif ...


Aš turiu, įmesiu smile.gif
Atsakyti
man tai idomu kur meskute231 dingo su savo raudonuoju groziu g.gif
Atsakyti