Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(matre @ 2010 10 25, 08:16)
Labas rytas 4u.gif

Vakar nunėriau baronkinį, nu visai nieko jis man gavosi kai radau Tiklio paaiškinimus biggrin.gif
Šiandien sakiau reiks tą ramunė bandyt. Siūlai pusvilnė Vernito,tai jaučiu reikia daryt su užmetimu. smile.gif

Pabandyk panert kokias 2 eiles zemu stulpeliu ir matysi ar tau kietai gaunasi ar minkstai...

Beje, dar paziurek kaip tau graziau... Pavartyk jau baigtus darbus... Jeigu darant vien aukstais stulpeliais ir nemazinanat eiliu, tai ramune gaunasi didesne net uz 1L - paziurek ar tau tokia patiks blush2.gif Bet jeigu mazinsi eiliu skaiciu - ramune maziau garbanosis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 08:23)
Pabandyk panert kokias 2 eiles zemu stulpeliu ir matysi ar tau kietai gaunasi ar minkstai...

Beje, dar paziurek kaip tau graziau... Pavartyk jau baigtus darbus... Jeigu darant vien aukstais stulpeliais ir nemazinanat eiliu, tai ramune gaunasi didesne net uz 1L - paziurek ar tau tokia patiks  blush2.gif  Bet jeigu mazinsi eiliu skaiciu - ramune maziau garbanosis ax.gif

sveikutes..as dar tik dabar is lovos rituosi blush2.gif ..NJU PAMIEGOJAU BISKI biggrin.gif ..del ramunes-as kelias dariau pagal originala:tai viena dariau zemais stulpeliais ir tiek eiliu kiek parodyta shemoj,o kita-3 eiles zemais,o toliau viena zemais,kita su uzmetimu. blush2.gif jos niekuo nesiskyre schmoll.gif (garbanojosi tai[p pat)...o tik ta kur su uzmetimu nusinere daug greiciau ir minkstesne truputi biggrin.gif ...(garbanojinmasis liko toks pats todel,tikriausiai rolleyes.gif ,kad pradzioje as zemais neriau ax.gif )..
vat nuotraukoj matosi mano didziosios ramunes(nertos tiek eiliu kiek schemoj duota,bet stulpeliais su uzmetimu)..o salia kita ramunyte(''neisdidinta'',tik nerta keiciant stulpelius su uzmetimu,ir zemus.)mazoji yra tokio dydzio,kokio turetu ir buti (atsizvelgiant i mano siulus biggrin.gif )
user posted image
Atsakyti
tikli - as turejau omenyj, kad jeigu is vis pamazinsi eiliu skaiciu - tada maziau garbanosis, o jeigu vienas nersi zemu, kitas stulpeliu su uzmetimu - tada aisku, kad vienodai garbanosis ramune blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 25 spalio 2010 - 08:51
Sveikutes
susizavejau siuo darbu nerealus grozis tik jau tokia zalia esu kad net nelabai suprantu nuo ko cia pradeti blush2.gif o kur sakykite galeciau pamatyti jau baigtus darbelius? blush2.gif smile.gif ir is kokiu siuliuku geriausia pradeti nerti? ar turi gautis minkstas ar kietas blush2.gif atsiprasau uz tiek dauk klausimu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 25, 08:52)
Sveikutes
susizavejau siuo darbu nerealus grozis tik jau tokia zalia esu kad net nelabai suprantu nuo ko cia pradeti blush2.gif o kur sakykite galeciau pamatyti jau baigtus darbelius? blush2.gif  smile.gif ir is kokiu siuliuku geriausia pradeti nerti? ar turi gautis minkstas ar kietas blush2.gif  atsiprasau uz tiek dauk klausimu 4u.gif  4u.gif

netrukus paruošiu naują tėmelę ir ten įdėsiu mūsų merginų kurtus grožius,o dabar pirmąjame puslapyje yra informacija


Tikli turiu tau pasiūlymą, gal gali jei netingi pabandyt nert tą medaliuką kur man ir siaudukei nesigauna( keli psl . atgal žiūrėk) gal tau gausis ir pasakysi ką darau netaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 25, 09:52)
Sveikutes
susizavejau siuo darbu nerealus grozis tik jau tokia zalia esu kad net nelabai suprantu nuo ko cia pradeti blush2.gif o kur sakykite galeciau pamatyti jau baigtus darbelius? blush2.gif  smile.gif ir is kokiu siuliuku geriausia pradeti nerti? ar turi gautis minkstas ar kietas blush2.gif  atsiprasau uz tiek dauk klausimu 4u.gif  4u.gif

Sveika prisijungus group.gif

Visu pirma rekomenduoju perskaityt visas 3 temas. Kol viska perskaitysi, tai Kolekcioniere ir nauja tema sukurs, o ten zadejo ir pabaigtus darbelius su siulais ir pan sukelt...

pasiziuri kokio dydzio nori, kad butu medaljonai... ax.gif pagal tai renkiesi siulus...

Kiek as zinau nere merginos cia is vernito pusvilnes, merinosu vilnos, ivairiu rusiu pusvilnes, siulu su 30 proc vilna ir pan... Tiklis nere is Angora RAM... kazkas dar is merginu buvo peme siuos siulus, tai nepatiko gaunamas rezultatas... Tiklio gavosi pasakiskai, bent jau man wub.gif

jeigu nori, kad rezultatas butu panasus i originala, tai imi mazdaug siulus 100g-150mt
paprasciausias variantas - imt dvigubus siulus... Vaselis tada atitinkamai 6 nr...

jeigu imsi plonesnius siulus - atitinkamai reiks daugiau medaljonu nert...

Tada: nusiperki siulus, vaseli, atsispauzdini schemas ir neri...

jei kyla dar kokiu klausimu - drasiai klausi - merginos cia laaabai draugiskos ax.gif
Papildyta:
Kolekcioniere - o gal idek ir tu papildomu medaljonu schemas i pirma lapa ax.gif Vis man atrodo, kad naujiems zmonems sunku rast blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 25 spalio 2010 - 09:15
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 09:50)
tikli - as turejau omenyj, kad jeigu is vis pamazinsi eiliu skaiciu - tada maziau garbanosis, o jeigu vienas nersi zemu, kitas stulpeliu su uzmetimu - tada aisku, kad vienodai garbanosis ramune  blush2.gif

mirksiukas.gif as tai supratau,tik biski paaiskinau aiskiau naujokelem blush2.gif ..atsimeni,kaip mes pradejom-kaip viskas buvo neaisku lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 09:09)
Sveika


Kolekcioniere - o gal idek ir tu papildomu medaljonu schemas i pirma lapa  ax.gif Vis man atrodo, kad naujiems zmonems sunku rast  blush2.gif

parašyk arba sumesk man į až kuriuos turi omeny tada sudėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 10:00)
netrukus paruošiu naują tėmelę ir ten įdėsiu mūsų merginų kurtus grožius,o dabar pirmąjame puslapyje yra informacija
Tikli turiu tau pasiūlymą, gal gali jei netingi pabandyt nert tą medaliuką kur man ir siaudukei nesigauna( keli psl . atgal žiūrėk) gal tau gausis ir pasakysi ką darau netaip  rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif uii...nu radai ko prasyt NERT PAGAL SCHEMA lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..ar atsimeni,kad man beveik niekad pagal schema nesigauna biggrin.gif ..na bet pabandyt galiu mirksiukas.gif ..kai turesiu laisva minute-paneresiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 25, 09:16)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif uii...nu radai ko prasyt NERT PAGAL SCHEMA lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..ar atsimeni,kad man beveik niekad pagal schema nesigauna biggrin.gif ..na bet pabandyt galiu mirksiukas.gif ..kai turesiu laisva minute-paneresiu mirksiukas.gif

tu gali nert ir ne pagal schemą lotuliukas.gif svarbu vaizdas būtų toks koks turi būt- scheminis
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 10:20)
tu gali nert ir ne pagal schemą lotuliukas.gif  svarbu vaizdas būtų toks koks turi būt- scheminis

lotuliukas.gif tu atsargiau su tokiais''leidimais'',nes i schemini originala'' gali but panasu tiek pat,kiek muse ir dramblys lotuliukas.gif ...nu bet as supratau,ko tu nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 25, 10:16)
parašyk arba sumesk man į až kuriuos turi omeny tada sudėsiu  mirksiukas.gif

Sukelsiu i cia - gal kitos nesupyks ax.gif
user posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Nu as mazdaug sitas turejau omenyj...

Tik nuorodu situ butu geriau, kad nekopijuotum, nes as is ten nuotraukas istrinsiu veliau...

Gal dar kas kokiu turit issisaugoje schemu, kad norint rast nereiktu po visas temas begiot ir ieskot ax.gif
Papildyta:
Pasiguosiu ir tuo paciu pasidziaugsiu... biggrin.gif
Siulu dasipirkt negavau... Bet... Pasimatavau toki koks yra dabar... Ir danerus 2 medaljonus bus visai neblogai... neliks tik tiem burbulam pakabinamiem, bet... man jis patinka ir be ju ax.gif
I sekancios temos pirma lapa nespesiu, bet i penkta tema manau tureciau jau suspet ax.gif

Beje -maniskis gausis kaip skraite ax.gif
Papildyta:
asta30 - nemezgei dar paltuko? Ar gaunasi rastas... jau beveik ir as susigundyciau, jeigu nera labai sunkus rastas... ax.gif Neriu prastai, o mezgu dar prasciau, bet gal su jusu pagalba kaip nors ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 25 spalio 2010 - 09:45