Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(dvynuke85 @ 2010 10 24, 18:44)
esu tylus ligonins ir vis dar sergu saliu,bet bent jau nesausiu taves uz nauja bacila,nes mano sunelis jau megaujasi tokiu pleduku tongue.gif

tai as tavo schemas ir ''nukopinau'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif ... mirksiukas.gif man iskart jis krito i aki blush2.gif ...zinai,as grazius daiktus meegstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 24, 19:14)
tai as tavo schemas ir ''nukopinau'' lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ... mirksiukas.gif man iskart jis krito i aki blush2.gif ...zinai,as grazius daiktus meegstu biggrin.gif

lotuliukas.gif
as ir megstu grazius daiktus.pilnas kompas nertu ir megztu bacilu biggrin.gif tik va kaip para padaryt kokiu 48valandu lotuliukas.gif kad viskam laiko uztektu ir dar liktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 24, 14:31)
O 6 nėrėt? Aš nunėriau bet man jis negražus.Ardysiu.O kaip NR.2 neriat, žemais stulpeliais? g.gif  Ir dar paaiškinkit kaip NR.3 neriasi, ten nuo 4 iki 9 eilės vienodai, o po to jungiasi į 3?Čia tas baronkinis?

P.s. radau 3 paaiškinimus smile.gif

as tuos maziukus ''is galvos dariau'' blush2.gif ..man tie duotieji nepatiko. schmoll.gif ...o del ramunes(nr2.) as jas neriau su uzmetimu,nes mano siulai ploni.kitos nere be uzmetimo...o dar kitos biggrin.gif ,nere su uzmetimu,bet maziau eiliu mirksiukas.gif ..
Papildyta:
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 10 24, 19:17)
lotuliukas.gif
as ir megstu grazius daiktus.pilnas kompas nertu ir megztu bacilu biggrin.gif tik va kaip para padaryt kokiu 48valandu lotuliukas.gif kad viskam laiko uztektu ir dar liktu biggrin.gif

vat vat,kaip tik dabar ir ''dirbu prie sio reikalo'' lotuliukas.gif ..sakiau nebemiegosiu,vaikus garbingai perleisiu aukleti ir auginti teveliui,o pati ''nersiu'' i mezginius wub.gif ,...ech.. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Rutele_S @ 2010 10 24, 17:01)
labuka, tiesa sakant nesuprantu ju zenklinimo, pvz 8 medalionas  4 ir 5 eiles neriasi kaip? stulpelis su 1 uzmetimu? ar zemas stulpelis? tai kaip tada neriasi 3 ir 6 eiles,kur perbrauktas zymejimas doh.gif  Beje, ar ka nors keitet 8 medalione? cia jei neklystu ta baranka bus... Dar idomu tas riestainis taip ir laikysis ar ji kaip nor pritvirtint reik? Pradejau nuo sito ir jau tiek klausimu iskilo doh.gif  Paaiskinkit kas jei netingit biggrin.gif  beje, padekot noriu vienai sauniai mamytei, kad pagelbejo su siulukais wub.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

na pauikumelis,kad atsirado mamyte kuri tau pagelbejo mirksiukas.gif .as gi sakiau,kad mes cia liabai fainios biggrin.gif ...o dabar del to nr.8-as jo NENERIAU-JIS NEGRAZUS schmoll.gif ..man blush2.gif ...ir cia ne baronkinis..baronkinis nr.3.apie jo nerima yra kazkurios temos gale ikelta blush2.gif ..(atrodo pirmos doh.gif )..o tie stulpeliai T- REISKIA NEPILNA STULPELI(PUSINI)...O + REISKIA ZEMA STULPELI mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 24, 17:22)
mergaites, kurios jau esate susisiuvusios savo slaius, tai jus man dabar pasakykit kaip siuvate? na siuvat is blogos puses ar is geros? tikiuosi supratot ko klausiu  g.gif  g.gif  g.gif

bigsmile.gif JAU SIUVAM bigsmile.gif .saunuole-laabai laukiu foto blush2.gif . as siuvau-tai as gaudziau akis.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 24, 15:22)
mergaites, kurios jau esate susisiuvusios savo slaius, tai jus man dabar pasakykit kaip siuvate? na siuvat is blogos puses ar is geros? tikiuosi supratot ko klausiu  g.gif  g.gif  g.gif



niu tai ir as gaudau akis, bet tai man kazkaip netaip graziai gaunasi sad.gif , ar pa sjsu abi puses gavosi vienodos , na ta prasme ir blogoje ir geroje puseje atrode vienodai siule?

Nu turbut cia taip kvailai klausianciu kai pas nera blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 24 spalio 2010 - 18:32
o po to,kai ka ''siuvau ant virsaus''.tikiuosi aiskiai parasiau blush2.gif(tik nesugalvok''kanto daryt'' biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 24 spalio 2010 - 18:32
nu teks eiti pafotkinti ryt kai bus viesu, pas mane ne taip graziai gaunasi. kazkaip turbut ne taip siula kabinu siudama.
Atsakyti
user posted image

Papildyta:
MAAMMKA-MATAI,as kabinu uz vienos akies,ir uz kitos akies..jei kur yra tankiau sunerta,ar akiu daugiau,-tai kabinu uz vienos akies,uz kitos,tada vel uz tos pirmos blush2.gif ...supranti? biggrin.gif ...
Papildyta:
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 24, 19:30)
niu tai ir as gaudau akis, bet tai man  kazkaip netaip graziai gaunasi sad.gif , ar pa sjsu abi puses gavosi vienodos , na ta prasme ir blogoje ir geroje puseje atrode vienodai siule?

Nu turbut cia taip kvailai klausianciu kai pas nera  blush2.gif  blush2.gif

aha,vienodai...o tu gaudai uz pacio krasciuko?ir per kiek siulu/jei tik viena siuliuka uzkabini-bus sudas...kabink uz 2 siulu...matai kaip as?
Atsakyti
Niu siandien dar pabandysiu, o ryt kai bus sviesu pafotkinsiu.
Jau viska nusinerus turiu senai, tik pe rkitus darbus jau kokia gera svaite kaip negaliu prie salio prisesti, o taip nagus niezti i jusu grozius paziurejus.
Papildyta:
aciu Tikli uz katrybe notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 24, 19:44)
Niu siandien dar pabandysiu, o ryt kai bus sviesu pafotkinsiu.
Jau viska nusinerus turiu senai, tik pe rkitus darbus jau kokia gera svaite kaip negaliu prie salio prisesti, o taip nagus niezti i jusu grozius paziurejus.
Papildyta:
aciu Tikli uz katrybe  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif

blush2.gif baik tu maaamka.ner uz ka..ryt pafotkink,ir issiaiskinsim.fotkink kaip adata uzkabini blush2.gif ..(ar supratai?) biggrin.gif ...jei ka-as ryt prie kompo ''kabau''. biggrin.gif
Atsakyti
eina sau merginos!!! nu jus cia stebuklus kuriate!!! saunuoles!!!
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 24, 14:31)
O 6 nėrėt? Aš nunėriau bet man jis negražus.Ardysiu.O kaip NR.2 neriat, žemais stulpeliais? g.gif  Ir dar paaiškinkit kaip NR.3 neriasi, ten nuo 4 iki 9 eilės vienodai, o po to jungiasi į 3?Čia tas baronkinis?

P.s. radau 3 paaiškinimus smile.gif

As 6 neriau., juo skyles uzpildyt gerai...
Nr. 2 neriau 2 eiles aukstu stulpeliu, viena zemu, tada vel 2 eiles aukstu ir t.t. Bet visgi isardziau ir vietoj jo idejau pusiau garbanota...
Jeigu siulai stori nr. 2 bus labai kietas neriant zemais stulpeliais ax.gif

O siuvu kaip ir tiklis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 25 spalio 2010 - 07:13
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 08:09)
As 6 neriau., juo skyles uzpildyt gerai...
Nr. 2 neriau 2 eiles aukstu stulpeliu, viena zemu, tada vel 2 eiles aukstu ir t.t. Bet visgi isardziau ir vietoj jo idejau pusiau garbanota...
Jeigu siulai stori nr. 2 bus labai kietas neriant zemais stulpeliais ax.gif



Labas rytas 4u.gif

Vakar nunėriau baronkinį, nu visai nieko jis man gavosi kai radau Tiklio paaiškinimus biggrin.gif
Šiandien sakiau reiks tą ramunė bandyt. Siūlai pusvilnė Vernito,tai jaučiu reikia daryt su užmetimu. smile.gif
Atsakyti