Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

KAIP JIS TIKTŲ ANT DVIGULĖS bigsmile.gif
TOS AGUONĖLĖS (ar kas ten) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 23, 18:04)
KAIP JIS TIKTŲ ANT DVIGULĖS bigsmile.gif
TOS AGUONĖLĖS (ar kas ten) wub.gif

wub.gif aha..man irgi tos gelytes...is visas jis toks...SILTAS atrodo..as ji naudociau kaip pleda-uzsimest kai vesu blush2.gif ...as tokia ''saltakrauje'' rolleyes.gif -man net vasar pirstiniu reik lotuliukas.gif ...
Papildyta:
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 23, 18:00)
mes tave prikalsim prie sienos šioj palatoj ir galėsi mums burbėt  biggrin.gif

tai kad manes nei kalt nereik-ir taip is sitos palatos neislendu biggrin.gif ...vat tuoj visas savo ''smutkes'' susigabensiu,ir liksiu cia ILGAMMMM rolleyes.gif
Atsakyti
gal turit didesne ar ryskesne šitą schemą? nes atsispausdinau ir liejasi, nesuprantu kiek akių det
user posted image
Atsakyti
man beryšio buvo schmoll.gif išardžiau
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 23, 21:05)
man beryšio buvo schmoll.gif išardžiau

o kas nesigavo? g.gif
Atsakyti
tas, toks vainikas pasistojęs ir šiaip į blyną ji man panaši buvo.o tiek vargau,ardžiau ir vėl mėzgiau ,nes traukė....nu vienu žodžiu fe schmoll.gif
gal tau pavyks geriau mirksiukas.gif pasirodyk kai baigsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 23, 22:09)
tas, toks vainikas pasistojęs ir šiaip į blyną ji man panaši buvo.o tiek vargau,ardžiau ir vėl mėzgiau ,nes traukė....nu vienu žodžiu  fe schmoll.gif
gal tau pavyks geriau mirksiukas.gif pasirodyk kai baigsi ax.gif

tai vat, kad man 4 eilę beneriant jau matau, kad negerai, irgi riečiasi
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 23, 19:20)
gal turit didesne ar ryskesne šitą schemą? nes atsispausdinau ir liejasi, nesuprantu kiek akių det



as jo net neneriau ax.gif
Atsakyti
O 6 nėrėt? Aš nunėriau bet man jis negražus.Ardysiu.O kaip NR.2 neriat, žemais stulpeliais? g.gif Ir dar paaiškinkit kaip NR.3 neriasi, ten nuo 4 iki 9 eilės vienodai, o po to jungiasi į 3?Čia tas baronkinis?

P.s. radau 3 paaiškinimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 24 spalio 2010 - 13:51
labuka, tiesa sakant nesuprantu ju zenklinimo, pvz 8 medalionas 4 ir 5 eiles neriasi kaip? stulpelis su 1 uzmetimu? ar zemas stulpelis? tai kaip tada neriasi 3 ir 6 eiles,kur perbrauktas zymejimas doh.gif Beje, ar ka nors keitet 8 medalione? cia jei neklystu ta baranka bus... Dar idomu tas riestainis taip ir laikysis ar ji kaip nor pritvirtint reik? Pradejau nuo sito ir jau tiek klausimu iskilo doh.gif Paaiskinkit kas jei netingit biggrin.gif beje, padekot noriu vienai sauniai mamytei, kad pagelbejo su siulukais wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaites, kurios jau esate susisiuvusios savo slaius, tai jus man dabar pasakykit kaip siuvate? na siuvat is blogos puses ar is geros? tikiuosi supratot ko klausiu g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 23, 17:45)
SAUDYKIT SAUDYKIT liezuvis.gif o kas jums bacilas nesios?ka?..ir ukacaka soks? assa.gif  assa.gif ir smegenis ''plaus''? flirt.gif
Papildyta:
liezuvis.gif mane vyras jau greit bus 10 metu,kaip grasina ''priplot'' uz ''genialias idejas'' lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..o cia dar jus-SUSAUD lotuliukas.gif YT...reiks begt  unsure.gif ...

esu tylus ligonins ir vis dar sergu saliu,bet bent jau nesausiu taves uz nauja bacila,nes mano sunelis jau megaujasi tokiu pleduku tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvynuke85: 24 spalio 2010 - 17:45