Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(matre @ 2010 10 23, 13:18)
Nugi negalima vašelio palikt nuošaly, verks jis biggrin.gif Nerk nerk,kad įgūdžių nepamirštum. biggrin.gif   Kiekvienas šalis yra gražus, atrodo toks pat bet tuo pačiu ir skirtingas ir savotiškai gražus. smile.gif

Einu ieškot kaip Nr. 4 neriasi.O tai 3eiles padariau ir nežinau kaip čia 4 eilę prijungt g.gif

aukso zodziai drinks_cheers.gif ... oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 23, 13:18)
Einu ieškot kaip Nr. 4 neriasi.O tai 3eiles padariau ir nežinau kaip čia 4 eilę prijungt g.gif

Ketvirta eile prie antros kabink... Tie lapeliai ant virsaus gausis... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 23 spalio 2010 - 12:27
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 23, 13:26)
Ketvirta eile prie antros kabink... Tie lapeliai ant virsaus gausis...  ax.gif


Ačiū 4u.gif jau pasižiūrėjau.Labai gerai kai yra į ką pažūrėt.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 23, 13:10)
ARVEDA- liuks ziurisi..cia juoda spalva?as irgi ziurinejau tu pusvilniu siulu-nu bet nete nera spalvu pasirinkimo. cray.gif ..ir nuotraukose visai kitaip atrodo spalvos verysad.gif ...o del siulu i kauna man lekt- doh.gif ..nebent kada pro sali vaziuojant blush2.gif ..VARGAS verysad.gif ...
SITA MEDALIUKA AS DAR APNERIAU STULPELIAIS SU UZMETIMU,KAD LAPUKAI graziai susitvirtintu ir sugultu...be to,dariau viduriuka tik is 2 eiliu tu nepilnu stulpeliu pumpuriuku mirksiukas.gif ..tai kazkaip proporcingiau ziurejosi  blush2.gif


o iki Vernito siūlų tėviškės Marijampolės tau nearčiau (ir pigiau jie čia)? g.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 23, 15:20)
o iki Vernito siūlų tėviškės Marijampolės tau nearčiau (ir pigiau jie čia)? g.gif

doh.gif doh.gif NU TIKSLIAI bigsmile.gif ..man gi iki marijampoles tik 40km doh.gif ...ui,sakau kad man mega_shok.gif ...as vis galvojau,kad nuo'' salio norejimo'' man ''ant proto krito'' biggrin.gif ...galvojau-pabaigsiu ir praeis biggrin.gif verysad.gif ..O PASIRODO NE cry.gif.nepraeina schmoll.gif ..gal cia visai ne salis buvo kaltas unsure.gif ...UI,reiks dar koki menesi pas jus pasigydyt mastau.gif ..
o sakyk MESKUT,gal netycia(nju visai netycia smile.gif )zinai ir darbo laika tos STEBUKLINGOS wub.gif pardes? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 23 spalio 2010 - 14:32
QUOTE(tiklis @ 2010 10 23, 16:29)
doh.gif  doh.gif NU TIKSLIAI bigsmile.gif ..man gi iki marijampoles tik 40km doh.gif ...ui,sakau kad man  mega_shok.gif ...as vis galvojau,kad nuo'' salio norejimo'' man ''ant proto krito'' biggrin.gif ...galvojau-pabaigsiu ir praeis biggrin.gif  verysad.gif ..O PASIRODO NE cry.gif.nepraeina schmoll.gif ..gal cia visai ne salis buvo kaltas unsure.gif  ...UI,reiks dar koki menesi pas jus pasigydyt mastau.gif ..
o sakyk MESKUT,gal netycia(nju visai netycia smile.gif )zinai ir darbo laika tos STEBUKLINGOS wub.gif  pardes? blush2.gif

ajo nuo aštuonių iki trijų cik. pertrauka pietų dar nuo dvylikos vieną valandą. ir geriau važiuot ne pirmadienį nes pastoviai nieko neturi
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 23, 15:57)
ajo nuo aštuonių iki trijų cik. pertrauka pietų dar nuo dvylikos vieną valandą. ir geriau važiuot ne pirmadienį nes pastoviai nieko neturi

aha g.gif ..o sestadieni dirba? unsure.gif bet jauciu kad ne schmoll.gif ...ech..reiks kazkaip vyra ''apdorot'',kad kokia laisva nusistvertu blush2.gif ..ar paciai tyliai palekt unsure.gif ... unsure.gif
ai,vat dar koki uzkrata interneto platybese pasigavau biggrin.gif
user posted image

pasitaskysiu biski bacilom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 23, 15:02)

pasitaskysiu biski bacilom biggrin.gif



TIKLIIIIIII !!!!! suspardyyyysiu taveee !!!! gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
as dar tik dabar SB megztini megzt pradejau - o tu jau nori, kad pradeciau sirgt nauja liga doh.gif
koks grooozis wub.gif wub.gif
turi schemutes ?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 23, 17:18)
TIKLIIIIIII !!!!! suspardyyyysiu taveee !!!!  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
as dar tik dabar SB megztini megzt pradejau -  o tu jau nori, kad pradeciau sirgt nauja liga  doh.gif 
koks grooozis  wub.gif  wub.gif
turi schemutes ??  ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif liezuvis.gif pati kalta...O KAI[P MAN JAUSTIS,kai atidarau jusu nuorodas i liemene meduza,ir randu VA KA?!!!!A?!!! blink.gif ...

SCHEMU DAR neturiu,bet atsimenu,kad viena mamyte tas gelytes mezge savo pleduke mirksiukas.gif ..rasiu biggrin.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 23 spalio 2010 - 16:33
QUOTE(asta30a @ 2010 10 23, 16:18)
TIKLIIIIIII !!!!! suspardyyyysiu taveee !!!!  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
as dar tik dabar SB megztini megzt pradejau -  o tu jau nori, kad pradeciau sirgt nauja liga  doh.gif 
koks grooozis  wub.gif  wub.gif
turi schemutes ??  ax.gif

man pirma mintis buvo nušaut tikli kai pamačiau tą daiktą doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 23, 17:36)
man pirma mintis buvo nušaut tikli kai pamačiau tą daiktą  doh.gif  lotuliukas.gif

SAUDYKIT SAUDYKIT liezuvis.gif o kas jums bacilas nesios?ka?..ir ukacaka soks? assa.gif assa.gif ir smegenis ''plaus''? flirt.gif
Papildyta:
liezuvis.gif mane vyras jau greit bus 10 metu,kaip grasina ''priplot'' uz ''genialias idejas'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..o cia dar jus-SUSAUD lotuliukas.gif YT...reiks begt unsure.gif ...
Atsakyti
mes tave prikalsim prie sienos šioj palatoj ir galėsi mums burbėt biggrin.gif
Atsakyti