Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(Arveda @ 2010 10 23, 12:12)
Oi, ačiū labai labai  4u.gif 
O va tokių ramunių kiek nėrėt šaliui?  g.gif  Ar užteks ir vienos? Ar žiūrėt pagal situaciją kiek ir ko  blush2.gif

As 3 neriau, bet paprastas ramunes visai isardziau, tai gali but, kad dar viena danersiu ax.gif

Tiesa - as nuo tiklio nusiziurejau ir irgi panasiai padariau, tik maniskes lapeliai ne is 4 eiliu, o is triju blush2.gif
Atsakyti
wub.gif bet tai kaip SAUNU,kad musu palata pasipilde naujais ligoniais wub.gif ..na vel viska tenka prisimint is naujo blush2.gif ..ne,bliam,nusprendziau-imsiu ir vel po truputi narpliot sita sali sau rolleyes.gif ..vis po viena medaliuka kas dien blush2.gif ..kaip sakant,kad nuo temos neatitrukciau,ir igudziu neprarasciau biggrin.gif ...VAT TIK SIUUUULU REIK DABAR cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 22, 18:59)
Jo jo ir man buvo parodyta  biggrin.gif  Pirkai ką nors?

Ne, ten nepirkau, nes salia norimos siulu sudeties, storio, etc., spalva buvo svarbiausia ir pas jas nebuvo ko ieskau. Vilniaus g. 15 radau idomybiu, ten pirkau, tik ne trokstama merino(nebuvo kiekio), bet svelnia vilnele, 50 g=100m, jauc ta bus gerai. Ten taip fainai pasiplepejau, leido pasifotkint kazkokios dizaineres darba sakute, nu vienzo buvo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū begalinis už tokią nuoširdžią pagalbą wub.gif 4u.gif
Tikli, o kokios spalvos dabar norėtum? Aš tai buvau nusižiūrėjusi samaninę- garstyčių spalvą, nusipirkau, bet kol gryžau namo persigalvojau lotuliukas.gif Tai važiavau dar kartą ir nusipirkau tamsiai žalią blush2.gif Anuos samaninius pasilikau kokiam megztukui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 23, 11:23)
wub.gif bet tai kaip SAUNU,kad musu palata pasipilde naujais ligoniais wub.gif ..na vel viska tenka prisimint is naujo blush2.gif ..ne,bliam,nusprendziau-imsiu ir vel po truputi narpliot sita sali sau rolleyes.gif ..vis po viena medaliuka kas dien blush2.gif ..kaip sakant,kad nuo temos neatitrukciau,ir igudziu neprarasciau biggrin.gif ...VAT TIK SIUUUULU REIK DABAR cray.gif  cray.gif  cray.gif

kai pradėsi neištversi tik po vieną per dieną nunėrus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 23, 12:34)
Ačiū begalinis už tokią nuoširdžią pagalbą  wub.gif  4u.gif 
Tikli,  o kokios spalvos dabar norėtum? Aš tai buvau nusižiūrėjusi samaninę- garstyčių spalvą, nusipirkau, bet kol gryžau namo persigalvojau  lotuliukas.gif  Tai važiavau dar kartą ir nusipirkau tamsiai žalią  blush2.gif  Anuos samaninius pasilikau kokiam megztukui  ax.gif

TAI VAT, doh.gif KAD SU SPALVA PROBLEMA MAN verysad.gif ...siaip mieliausia man wub.gif BALTA..ech,bet su mano tepliais,ir gyvenimo stilium- doh.gif -vienkartinis butu verysad.gif ..reik kazkokios kitos g.gif ..bet vat ir kad prie kitu spalvu deretu g.gif -sakau gal kokios sviesiai PILKOS g.gif ... man dar labai patinka t. violetines ar ''baklazanines'' spalvos. wub.gif ..tik vat derint tada kebliau unsure.gif ...as ir sakau- BEDAAAA cry.gif .TURIU teksrenos siulu-tamsiai pilku ir sviesiai pilku schmoll.gif -viena spalva per tamsi,o kita pilka tokia kazkokia truputi marga g.gif -...OI VARGAS MAN VARGAS cry.gif
Atsakyti
Ta ramunė tai čia NR.2 ane? O jūs neriat pusiniais ar kitaip? Kažkaip žiūriu ir schemą ir susipainiojau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 23, 12:46)
Ta ramunė tai čia NR.2 ane? O jūs neriat pusiniais ar kitaip? Kažkaip žiūriu ir schemą ir susipainiojau. g.gif

JEI KALBI APIE MANO IKELTA NUOTRAUKA-nea schmoll.gif . ne nr 2..jinai ''papildomas ''medaliukas..sugalvotas mirksiukas.gif ..ir neriu as ji su uzmetmu stulpeliais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 23, 10:15)
Iš geros pusės
Iš blogosios pusės ( nežinau kuri gražesnė  biggrin.gif  )


man graziau irgi is gerosios puses thumbup.gif

tik danerciau as krastelius aplinkui... nes nesusikabins graziai... tiesiog nebus uz ko prikabinti ax.gif
bet... tikrai labai graziai gavosi wub.gif

Tikli... tu raminkis.... kas cia po velniu darosi !!?!?? kokio velnio tas virusas taves neapleidzia ?? blink.gif imk virbalus i rankas ir darbuokis su SB megztiniu tongue.gif negana, kad pirmojoj ligoniu partijoj graziausia grozi nurezge - tai dar ir antrajai ligoniu kartai nori nosi nusluostyti savo grozybem doh.gif
sedek tyliai !!!! ir leisk pasireiksti kitoms ligoniukems !!! bigsmile.gif
Atsakyti
ASTULKA- O KAS CIA JAU TAIP NUSPRENDE,KAD MANO GRAZIAUSIAS?!!!! blink.gif KA?!!!cia galim gincytis iki ''negalejimo'' g.gif ...mano tiesiog yra truputi kitoks nei kitu-IR VISKAS blink.gif ...ir detales mano smulkesne,kad salis nors kiek butu panasus i originala,kai kurias detales teko ISDIDINTI blush2.gif ...IR GELYCIU DAUG-D blush2.gif BAR KAI PAZIURIU-NU ''PIEVA GELIU'' g.gif ...
ziurint kas kam patinka mirksiukas.gif .tu nerei ji todel,kad tau patiko tas DIDUMAS DETALIU...ir norejai butent tokios ''fakturos ir stambumo''... kita ,galbut, sita sali ners del ''gelyciu'' biggrin.gif ...kaip sakant-''na vkus i cvet ...."

o del mezgimo verysad.gif NU MEZGU AS,MEZGU.... (bet vistiek noriu,nors maziuka biskutuka ir su vaseliu blush2.gif ..nu nors kelias eiles..a?... flirt.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 23 spalio 2010 - 12:17
QUOTE(tiklis @ 2010 10 23, 13:15)
o del mezgimo verysad.gif NU MEZGU AS,MEZGU.... (bet vistiek noriu,nors maziuka biskutuka ir su vaseliu blush2.gif ..nu nors kelias eiles..a?... flirt.gif )


Nugi negalima vašelio palikt nuošaly, verks jis biggrin.gif Nerk nerk,kad įgūdžių nepamirštum. biggrin.gif Kiekvienas šalis yra gražus, atrodo toks pat bet tuo pačiu ir skirtingas ir savotiškai gražus. smile.gif

Einu ieškot kaip Nr. 4 neriasi.O tai 3eiles padariau ir nežinau kaip čia 4 eilę prijungt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 23 spalio 2010 - 12:19
QUOTE(tiklis @ 2010 10 23, 12:15)
o del mezgimo verysad.gif NU MEZGU AS,MEZGU.... (bet vistiek noriu,nors maziuka biskutuka ir su vaseliu blush2.gif ..nu nors kelias eiles..a?... flirt.gif )


galesi prie MB megzto megztinio kapisona vaseliu danert tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti