Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

Laba diena, tikliui apie siūlus papasakojo jau, KOKIUS pirkau ir KUR - taip pat.. thumbup.gif
Vadinasi einu miegot, bo 10 valandų prastovėt po lietum, kruša ir t.t ne mano amžiui.. biggrin.gif Šlapia iki triusikų gumytės..
Gerai būtų jeigu prie pūlingos anginos į kompaniją plaučių uždegimas nepriliptų.. unsure.gif

Gero vakaro.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 22, 19:06)
Laba diena, tikliui apie siūlus papasakojo jau, KOKIUS pirkau ir KUR - taip pat..  thumbup.gif
Vadinasi einu miegot, bo 10 valandų prastovėt po lietum, kruša ir t.t ne mano amžiui..  biggrin.gif Šlapia iki triusikų gumytės..
Gerai būtų jeigu prie pūlingos anginos į kompaniją plaučių uždegimas nepriliptų..  unsure.gif

Gero vakaro..  4u.gif

Jazus, a kokia proga po lietum NET 10 VAL. stovėjot? blink.gif

o aš šiandien neneriu, sėdžiu su vyno taure, mėgaujuosi ramybe.... savaitgalis irgi nedarbingas laukia, nes svečių bus pilna trioba... žodžiu lėtai, labai lėtai veiksmas su šaliu juda, bet....juda. bigsmile.gif
Atsakyti
Mano vakarykštis darbas 2 medaliai ir tai kažin ar nesumastysiu pernert. smile.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Na va, pagaliau išsirinkau siūlus ir aš. Nežinau kiek graži kiek negraži ta spalva, bet manau kad visai neblogai turėtų atrodyti ax.gif Pirkau Vernito pusvilnę.
Pirmas mano medalionas 4u.gif nunertas per du vakarus. Tik jam sunaudojau beveik visa motkelį siūlų biggrin.gif O kažin kiek tokių medalionų Jūs nunėrėt savo šaliams?
Iš geros pusės

user posted image

Iš blogosios pusės ( nežinau kuri gražesnė biggrin.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 23, 11:15)
Labas rytas.
Na va, pagaliau išsirinkau siūlus ir aš. Nežinau kiek graži kiek negraži ta spalva, bet manau kad visai neblogai turėtų atrodyti  ax.gif Pirkau Vernito pusvilnę.
Pirmas mano medalionas  4u.gif nunertas per du vakarus.  Tik jam sunaudojau beveik visa motkelį siūlų biggrin.gif  O kažin kiek tokių medalionų Jūs nunėrėt savo šaliams?

man grazesne geroji puse...
O kaip idomiai viduriuka padarei... blush2.gif
Siaip sitam medalyj graziai atrodo, bet kitokius neriant rekomenduociau pumpurelius nert kitu budu ax.gif
Atsakyti
O koks tas kitoks budas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 23, 11:45)
O koks tas kitoks budas?  4u.gif

Zodziu taip:
Tu dabar kai neri, tai visus stulpelius nedaneri iki galo ane?

Tuoj paieskosiu - 2 kartus jau buvo aptarta ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 09 29, 11:10)



QUOTE(ilamka @ 2010 09 29, 11:11)
Taip butent tie purpuliukai  biggrin.gif kaip juos padaryti,pabandysiu paaiskinti,pradzioj nuneri 6 stulpelius su vienu uzmetimu,tada vaseli kisi i pirma stulpeli paimi siula nuo 6 stulpelio ir pertauki per pirma,tada neri toliau pagal schema.Tikiuosi paaiskinau suprantamai  smile.gif
O siaip ir as savamoksle,jokiu kursu nelankius lotuliukas.gif mokykloj tik serveteles neriau  lotuliukas.gif


Stai paaiskinimas kaip nert kitaip ax.gif Parnesiau is pirmos temos cool.gif

Gal Kolekcioniere atidarydama nauja tema galetu ir tai ikelt i pirma puslapi, nes naujai prisiungusiom merginom sunku rast rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 23 spalio 2010 - 11:07
Arveda, labai graži ramunė.Geroji pusė gražesnė.O pumpurėlius aš irgi nėriau kaip paaiškino ilamka. Pabandžiau ir nedanert ir per visus ištraukt,tai ne tokie gražūs gaunasi. smile.gif Aš tai pirmus du nunėriau vakar.
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 23, 10:15)
Labas rytas.

Iš geros pusės


labai gražus ir tie pumpurėliai gerai atrodo wub.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 23, 11:01)
Zodziu taip:
Tu dabar kai neri, tai visus stulpelius nedaneri iki galo ane?

Tuoj paieskosiu - 2 kartus jau buvo aptarta ax.gif
Papildyta:
Stai paaiskinimas kaip nert kitaip  ax.gif Parnesiau is pirmos temos  cool.gif

Gal Kolekcioniere atidarydama nauja tema galetu ir tai ikelt i pirma puslapi, nes naujai prisiungusiom merginom sunku rast  rolleyes.gif

bus padaryta pioneer.gif
Atsakyti
ARVEDA- liuks ziurisi..cia juoda spalva?as irgi ziurinejau tu pusvilniu siulu-nu bet nete nera spalvu pasirinkimo. cray.gif ..ir nuotraukose visai kitaip atrodo spalvos verysad.gif ...o del siulu i kauna man lekt- doh.gif ..nebent kada pro sali vaziuojant blush2.gif ..VARGAS verysad.gif ...
SITA MEDALIUKA AS DAR APNERIAU STULPELIAIS SU UZMETIMU,KAD LAPUKAI graziai susitvirtintu ir sugultu...be to,dariau viduriuka tik is 2 eiliu tu nepilnu stulpeliu pumpuriuku mirksiukas.gif ..tai kazkaip proporcingiau ziurejosi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 23 spalio 2010 - 11:13
Oi, ačiū labai labai 4u.gif
O va tokių ramunių kiek nėrėt šaliui? g.gif Ar užteks ir vienos? Ar žiūrėt pagal situaciją kiek ir ko blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 10 23, 12:10)
ARVEDA- liuks ziurisi..cia juoda spalva?as irgi ziurinejau tu pusvilniu siulu-nu bet nete nera spalvu pasirinkimo. cray.gif ..ir nuotraukose visai kitaip atrodo spalvos verysad.gif ...o del siulu i kauna man lekt- doh.gif ..nebent kada pro sali vaziuojant blush2.gif ..VARGAS verysad.gif ...
SITA MEDALIUKA AS DAR APNERIAU STULPELIAIS SU UZMETIMU,KAD LAPUKAI graziai susitvirtintu ir sugultu...be to,dariau viduriuka tik is 2 eiliu tu nepilnu stulpeliu pumpuriuku mirksiukas.gif ..tai kazkaip proporcingiau ziurejosi  blush2.gif

Spalva čia tamsiai žalia bigsmile.gif Bet tamsoje tai kaip juoda atrodo blush2.gif
Kaip supratau apnėrei taip kad jau susiglaude būtų tie lapeliai? blush2.gif g.gif

Jau pamačiau kaip padarei wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arveda: 23 spalio 2010 - 11:14
ARVEDA- aS dariau pynele is 6 akiu,ir duriau i lapuku viduriukus(ne VIRSUNELES mirksiukas.gif )ir tada kitoje eileje viska apneriau stulpeliais su uzmetimu(tas pyneles kilpas blush2.gif ) vat ir lapukai graziai gaunasi,ir tvirta ramunele.. blush2.gif savo saliui jas neriau 4 g.gif atrodo biggrin.gif
Atsakyti