Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

tikli blyn ne i tema ir nei tema lotuliukas.gif o kas sake kad reikia bendra palata kurt tokiom nesveikom kaip mums aaa kur galima butu pasipliurpt(t.y.pasikonsultuot) buvai geras vadas tai pirmyn naujos temos kurt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 22 spalio 2010 - 10:55
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 22, 10:54)
tikli blyn ne i tema ir nei tema lotuliukas.gif  o kas sake kad reikia bendra palata kurt tokiom nesveikom kaip mums aaa kur galima butu pasipliurpt(t.y.pasikonsultuot) buvai geras vadas tai pirmyn naujos temos kurt lotuliukas.gif

Tokia tema galetu buti -bendraminciuose 4u.gif
Atsakyti
Ar dar yra šioj palatoj ligonių? Ar visos raminančių prigirdytos,kad tokios ramios? biggrin.gif Pasislinkit, man reikia vietos. Jau vašelis ir siūlai rankoj, pradėjau nuo pirmo mažiuko. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 22 spalio 2010 - 13:04
liaba MATRE..yra yra ligoniu...as kamputi sedziu tyliai,kad neisvytu kas unsure.gif 2.gif..ir stebiu ph34r.gif
Papildyta:
KOLEKCIONIERE smoke.gif AIKS CIA,TURIM PASITART biggrin.gif ..reiskiasi vadinasi taip ir va kaip...turiu tau uzduoti- friends.gif .kai prisipildys sita musu palata,ir reiks kurt nauja blush2.gif -(nju nieks geriau uz tave to nepadarys oro_buckis.gif )gal pradzioje reikia sukelt jau baigtu darbu foto su siulu metrazu ir pavadininmu g.gif ..kaip manot?nu nes mano dezute uzkista laiskais lotuliukas.gif su siulu pav. prasymu ir t.t. smoke.gif sakau visai smagu butu,atsivertus tema rast viska ko reik vienoj vietoj blush2.gif ..AR APSIIMSI SITA PADARYT? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bru @ 2010 10 22, 12:30)
Tokia tema galetu buti -bendraminciuose 4u.gif

NJU ZINOT as apsilankiau naujam ligonines korpuse-BENDRAMINCIUOSE.. blush2.gif smagiai ten plepa ligoniukes ''siulinej palatoj'' blush2.gif BET.. cray.gif MAN CIA LABAI PATINKA cray.gif as ten nieko nepazystu cray.gif ir cia visi koridoriai ir pakampes pazistami cray.gif ir jus visos cia... cry.gif cry.gif NJU NEVYKIT MANES..plyyyzplyyyzzzz....
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 22, 13:28)
NJU ZINOT as apsilankiau naujam ligonines korpuse-BENDRAMINCIUOSE.. blush2.gif smagiai ten plepa ligoniukes ''siulinej palatoj'' blush2.gif BET.. cray.gif MAN CIA LABAI PATINKA cray.gif as ten nieko nepazystu cray.gif ir cia visi koridoriai ir pakampes pazistami cray.gif  ir jus visos cia... cry.gif  cry.gif NJU NEVYKIT MANES..plyyyzplyyyzzzz....


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

uztat as ir sedziu tyliai kamputyje, kad nepamatytu... kad neisgintu... tyliai is uz kampo tarp duru plysi pasiziuriu kas kiek ir kaip nunere topsecret.gif
manau... neuzilgo bus pilni pakampiai tokiu, kaip mudvi lotuliukas.gif isgijusiu, bet nenorinciu iseit rolleyes.gif
Atsakyti
Tai jūs būkit ir netylėkit... biggrin.gif O tai atrodo kad ligoninėj pietų ramybė amžinai. smile.gif


1S kam nors raitėsi? Man šiek tiek riečiasi,bet gal prasitampys.. ar čia jį taisyt reikia? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 22 spalio 2010 - 14:08
statistikai: liko tik 1 "1L", 2 antrukai, 3 3 trečiukai, 2 septintukai ir 1 aštuntukas. 1L, septintukus ir aštuntuką yra planas šian vakare nunert, o kas liko - kitą savaitę ir jau prasidės jungimas. Vėžliškas greitis, bet vis į priekį laugh.gif
Moku ir dar lėčiau, bet kiti darbai spiria ruron ir labai labai reikia kuo greičiau pabaigti, mesti į šoną ir po savaitės ar dviejų atrasti iš naujo. Lenda jau per gerklę tie medaljonai.
Atsakyti
mastau.gif nu kaip čia dabar pramotę išvyt,ir pirmūnes blink.gif
paskum dar plaukai nuslinks.....
be idėjinio vado likt kenksminga sveikatai flirt.gif
kad sėdit,tai ir toliau sėdėkit,CIK NETYLĖKIT
cool.gif tongue.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 22, 13:28)
liaba MATRE..yra yra ligoniu...as kamputi sedziu tyliai,kad neisvytu kas unsure.gif  2.gif..ir stebiu  ph34r.gif
Papildyta:
KOLEKCIONIERE smoke.gif AIKS CIA,TURIM PASITART biggrin.gif ..reiskiasi vadinasi taip ir va kaip...turiu tau uzduoti- friends.gif .kai prisipildys sita musu palata,ir reiks kurt nauja blush2.gif -(nju nieks geriau uz tave to nepadarys oro_buckis.gif )gal pradzioje reikia sukelt jau baigtu darbu foto su siulu metrazu ir pavadininmu g.gif ..kaip manot?nu nes mano dezute uzkista laiskais lotuliukas.gif  su siulu pav. prasymu ir t.t. smoke.gif sakau visai smagu butu,atsivertus tema rast viska ko reik vienoj vietoj blush2.gif ..AR APSIIMSI SITA PADARYT? mirksiukas.gif
Papildyta:



jei gali sumesk man info ir foto i az drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 22, 14:38)
Tai jūs būkit ir netylėkit...  biggrin.gif  O tai atrodo kad ligoninėj pietų ramybė amžinai. smile.gif
1S kam nors raitėsi? Man šiek tiek riečiasi,bet gal prasitampys.. ar čia jį taisyt reikia? g.gif

man rietesi..as dadejau po pyneles aki nerdama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 22, 10:59)
Aš ne Bielra,bet pasakysiu. Ji nėrė iš vernito pusvilnės. Tokią pat ir aš nusipirkau.tik mano spalva balta.Pasirodo mes perkam siūlus iš tos pačios parduotuvės. mirksiukas.gif

Ir as ten buvau, aisku, ple ple ple ko ieskau ir kam, ir buvo parodyta is kuriu siulu Bielra nere biggrin.gif
Tikli, thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 22, 17:01)
Ir as ten buvau, aisku, ple ple ple ko ieskau ir kam, ir buvo parodyta is kuriu siulu Bielra nere  biggrin.gif
Tikli,  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif  bigsmile.gif


Jo jo ir man buvo parodyta biggrin.gif Pirkai ką nors?
Atsakyti