Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 23:20)
'jei laabai nori,tai reikia biggrin.gif ..."

nepataisoma lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Vakar dieną užskaitau kaip pakankamai produktyvią, nuraizgiau 2 heksagonus ar kaip ten jie doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
ziuriu dar reikaliukai juda pirmyns... letai, bet juda thumbup.gif o taip norisi greiciau tuos grozius visus suziureti wub.gif

O as stai irgi su virbalais mezgineju... ir ko tai nelabai betraukia prie vaselio ax.gif visgi man jie mielesni pirstukams rolleyes.gif

Tikli, ka mezgi siuo metu ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 22, 10:32)
Sveikutes  4u.gif
ziuriu dar reikaliukai juda pirmyns... letai, bet juda  thumbup.gif o taip norisi greiciau tuos grozius visus suziureti  wub.gif

O as stai irgi su virbalais mezgineju... ir ko tai nelabai betraukia prie vaselio  ax.gif  visgi man jie mielesni pirstukams  rolleyes.gif

Tikli, ka mezgi siuo metu ?  bigsmile.gif

laba ASTULKA mirksiukas.gif ..mezgu kojines(is suniuku vilnos biggrin.gif )mociutei...siandien baigsiu,tai jauciu reiks vyriska megstini griebt g.gif ..klausyk astuliuk,koki modeli vyrui nuziurejai? blush2.gif (biski pasiukslinam tema) biggrin.gif ...ir dar dairausi siulu kitam saliui...kazkaip noriu VILNONIU.. g.gif
MERGYTES,PRIMINKIT MAN ar kuri is jusu neriat is 100 proc. vilnos?(ne merino mirksiukas.gif )...

tiesa- BIELRA 4u.gif ,BUKIT GERA,ir ikelkit nuoroda ,kaip atrodo jusu salio siulai...kiek atsimenu,jus neret is lietuviskos pusvilnes? g.gif ..busiu liabai dekinga blush2.gif
Papildyta:
as nuziurejau toki...tik jauc reiks kapisona ''nurezt'' g.gif ..nors MB TAS KAPISONAS KAIPTIK IR PATIKO lotuliukas.gif ..

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 22 spalio 2010 - 09:42
as neriu is 100 merilo vilnos mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif ui..negaliu..as rinkaus tarp tokio kaip tavo ir sito su kapisonu..nugalejo kapisonas lotuliukas.gif ...bet spalva vistiek liko pilka..nu geras-kaip taip gali skoniai sutapt biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 22, 10:45)
tiesa- BIELRA 4u.gif ,BUKIT GERA,ir ikelkit nuoroda ,kaip atrodo jusu salio siulai...kiek atsimenu,jus neret is lietuviskos pusvilnes? g.gif ..busiu liabai dekinga blush2.gif



Aš ne Bielra,bet pasakysiu. Ji nėrė iš vernito pusvilnės. Tokią pat ir aš nusipirkau.tik mano spalva balta.Pasirodo mes perkam siūlus iš tos pačios parduotuvės. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 22 spalio 2010 - 10:00
aha,o gal kas ju uzmatet internetinese parduotuvese pirkti? g.gif nu as kazkaip randu tik vernito medvilne,arba dekstrenos vilna ir pusvilne g.gif ..nu bet as kai tokia ''pavepus'' biski,tai galiu ir nematyt biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 22, 11:06)
aha,o gal kas ju uzmatet internetinese parduotuvese pirkti? g.gif nu as kazkaip randu tik vernito medvilne,arba dekstrenos vilna ir pusvilne g.gif ..nu bet as kai tokia ''pavepus'' biski,tai galiu ir  nematyt biggrin.gif ...

Kazkiek yra cia:
http://www.rankdarbi...3e887913b97d669

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 22, 11:17)

oro_buckis.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 22, 09:57)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ui..negaliu..as rinkaus tarp tokio kaip tavo ir sito su kapisonu..nugalejo kapisonas lotuliukas.gif ...bet spalva vistiek liko pilka..nu geras-kaip taip gali skoniai sutapt biggrin.gif ...


tai ir tu megzi pilkos spalvos ?!?! bigsmile.gif

o tai ko kokios bedos, prie kito modelio primodeliuoti kapisona ? biggrin.gif as tai net bijojau parodyti su kapisonu... beveik esu garantuota, kad butent su kapisonu nores... tai net nekisau tokios minties ax.gif jei bebus noro ir sugebejimu - damodeliuosi ir prie sio nertinio ta kapisona cool.gif

o siulus savo as pirkau ebay... juk, pacios ir issirinkti padejot tongue.gif
Atsakyti
astut- JO,PILKA biggrin.gif .JAU SIULUS TURIU-GRAFITO PILKA. smile.gif ..mano tepliui bus pats tas thumbup.gif ...pirkau 1 kg,kazin ar jam uzteks..siulas gan storas-100gr-200m g.gif ..ai,bet gal uzteks...siaip meegstinius l-xl. nesioja g.gif ...ai,bet ne i tema mes cia jau doh.gif ...
Atsakyti