Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

Negaliu ramiai net paskaitoj sedeti, vis tie medalijonai galvoje doh.gif , tad uzsukau paziureti, ar daug sveikstanciu sivakar blush2.gif
Atsakyti
Gaugvile aciu tau labai 4u.gif pasiemiau viskas tiko
Cia ta merginuke kuri padeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 19:09)
labas ''uzsikretusioji'' mirksiukas.gif ..sveika ''apsirgus'' tongue.gif ..
o del siulu- g.gif na viskas priklauo nuo pinigines mirksiukas.gif ..jei  gali sau leisti-TAI TIK MERINO VILNA wub.gif ..O jei pinigine truputi ''plonesne'' tai ir is kitu galima grozi sukurti blush2.gif ..na bent  jau as save taip guodziu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O kokius siulus Jus naudojote ir kiek pirkote?... nuotraukose graziai ziurisi tas pukelis, o ir susukimas siulu grazus.
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2010 10 12, 20:54)
O kokius siulus Jus naudojote ir kiek pirkote?... nuotraukose graziai ziurisi tas pukelis, o ir susukimas siulu grazus.

visu pirma AS ESU ''VIENASKAITA'' biggrin.gif ..kai susirgsiu didybes manija-tai tad biggrin.gif galesit kreiptis JUS mirksiukas.gif ...O DEL SIULU-as pirkau ANGORA RAM...sunaudosiu manau kokius 800-900 gr. blush2.gif ...bet siaip-jei ''kur nugrybauji''- doh.gif isardyti neimanoma schmoll.gif ...ir gana plonas siulas...na bet galima deti dviguba mirksiukas.gif

mano medaliukai mazesni nei daugumos,todel man reikia ju daugiau prisinert smile.gif ...salis bus 70 cmplocio ir 150-160 cm ilgio blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Daske @ 2010 10 12, 20:38)
Gaugvile aciu tau labai 4u.gif pasiemiau viskas tiko
Cia ta merginuke kuri padeda 4u.gif

tai sitai mergaiciukei clap_1.gif clap_1.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 12 spalio 2010 - 20:13
šiądien anei vieno medaliončiko doh.gif uuuiiiiiiiiiiiiiiiiiii verysad.gif
Atsakyti
Laba rytas, naktį sapnavau kaip neriu medalius lotuliukas.gif jau tiek į smegenis įaugę, kad net naktimis į galvą lenda
Atsakyti
Sveikos wub.gif
Vakr puse dienos ir visa vakara deliojau, jungiau medaliukus, o sujungiau - nedideli kampeli blink.gif
Nu letai einasi tas darbas cool.gif
Atsakyti
[quote=tiklis,2010 10 12, 18:40]

user posted image

TIKLIS,
is kokiu siuliuku mezgat?negaliu niekaip issirinkti siulu verysad.gif ka bebandau vis ne tai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amber_piece: 13 spalio 2010 - 07:24
QUOTE(Amber_piece @ 2010 10 13, 08:22)
TIKLIS,
is kokiu siuliuku mezgat?negaliu niekaip issirinkti siulu verysad.gif ka bebandau vis ne tai...

As ne tiklis, bet visi klausia, tai ir as atsimenu biggrin.gif

Tiklis neria is Angora RAM mirksiukas.gif

Prisiduodu biggrin.gif va tik kiek sujungiau vakar doh.gif

user posted image

Kur matot, kad kazkas blogai - saukit, kol dar ne velu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 13 spalio 2010 - 08:00
labas rytelis ligoniukes,


Kaip bebutu gaila, bet man sita grozi reikia atideti keletai menesiuku, nes turiu prisizadejusi numegzti 4 sukneles doh.gif verysad.gif Todel dar nemeskit manes is ligoniu saraso, man tik sita liga letine forma pasireiskia, sirgsiu, kol nenusiregsiu sio grozio doh.gif doh.gif doh.gif O mintyse jau matau save benesiojancia si grozi tongue.gif

jusu visu darbeliai nuostabus, kasdien pasiziuriu i jusu pasistumejima i prieki ir baltai pavydziu jums bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Agnex, man tos dvi mažos gėlytės viena prie kitos kažkaip nesižiūri g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 13, 09:16)
Labas rytas 4u.gif
Agnex, man tos dvi mažos gėlytės viena prie kitos kažkaip nesižiūri g.gif

Jos skirtingos ax.gif o, kad dvi, tai taip jau isejo - kitur manau, kad gali tekt dar ir ne dvi det - nesueina jie taip gerai vienas su kitu kaip noretusi blush2.gif O skyliu gi nepaliksi, vien tam, kad nedet 2 gelyciu ax.gif

Net ir pati ziuriu - nu nezinau ar man taip jau labai nepatinka...

ka kitos manot? 4u.gif

meskute231, tikli - matau, kad prisijunge - tarkit zodi, ka jus manot? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 13 spalio 2010 - 08:37