Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

Tikli !!! o koks grozis wub.gif wub.gif
as gi sakiau, kad ant modelio vaizdelis simtakart geriau atrodo thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 21, 12:48)
Tikli !!! o koks grozis  wub.gif  wub.gif
as gi sakiau, kad ant modelio vaizdelis simtakart geriau atrodo  thumbup.gif  thumbup.gif


O gyvai dar gražiau.. thumbup.gif
Aš labai džiaugiuosi savuoju.., nuo kupros nenuimu, jau net galvoju pasikeitimui apie kitą spalvą.. hihihi.gif

Bet gal kada vėliau kažką panašaus, bet ir kitokio pasigaminsiu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 21, 13:27)
As savo irgi pabaigiau,bet man jis nebepatinka verysad.gif



QUOTE(sigridaU @ 2010 10 21, 13:41)
tikli as jau turiu kitus siulus ir pradesiu kita o sita siunciu tetai dovanu gimtadieniui,  nus prendziau nert is plonesniu siulu .

Tikiuosi bent jau mums parodysi koks gavosi? g.gif unsure.gif

Labai smalsu cool.gif
Atsakyti
Tai aisku kad parodysiu dabar jis dziusta o ir kas nufotkina neturiu
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 21, 14:31)
O gyvai dar gražiau..  thumbup.gif
Aš labai džiaugiuosi savuoju.., nuo kupros nenuimu, jau net galvoju pasikeitimui apie kitą spalvą..  hihihi.gif

Bet gal kada vėliau kažką panašaus, bet ir kitokio pasigaminsiu..  biggrin.gif

zinok,visai nesistebiu tavo siais zodziais smile.gif ...GALIU LAZINTIS,kad visos kurios turi situs salius ,gali pasakyti ta pati--JO NESINORI NUSIIMTI!! blush2.gif ...kitaip ir buti negali...jei kuri mergyte domejosi ezoterika,parapsichologija ar siaip ''panasiais dalykais'' biggrin.gif ,tai tikrai zinot kas per daiktas yra ''MANDALA'' mirksiukas.gif ..O VAT SITO SALIO SUDEDAMOSIOS DALYS IR YRA -mazytes MANDALOS mirksiukas.gif ...tiketi tuo ar ne-cia jau kiekvieno asmeninis reikalas, blush2.gif ,bet pripazinkim viena-NA BE GALO MALONU NERTI TUOS MAZIUKUS MEDALIUKUS... blush2.gif .ir po to taip gera ir malonu(ir ''dusiai ramu'' smile.gif juos apsisiausti ant peciu ax.gif ...na bet cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
gerai kai tavo mandalos kaip debesėliai. pas mani pragaro katilai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 21, 16:47)
gerai kai tavo mandalos kaip debesėliai. pas mani pragaro katilai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

blink.gif meskut,tu kiba kas menesi gimtadieni sventi lotuliukas.gif ...nepazinau,vel pasikeitei biggrin.gif ...ar mazum vyras kur i reisa isleke? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 18:51)
blink.gif meskut,tu kiba kas menesi gimtadieni sventi lotuliukas.gif ...nepazinau,vel pasikeitei biggrin.gif ...ar mazum vyras kur i reisa isleke? mirksiukas.gif

nia? pasakė kad stora ir negraži. ir žinau kad jis teisus. bandau save atrast.


be to man šita aktorė labai graži. naujų fotkių radau tai ir užsidėjau.

ech. pabaigiau galiukus kaišiot. jaučiu reik prasimegzt tų mažiukų gėliukų tarpeliam kaip pas tave. wub.gif labai man gražu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 21 spalio 2010 - 18:03
frusty.gif frusty.gif frusty.gif nu kodėl vašelis pats neneria...................
jau taip lėtai juda reikalas šitas verysad.gif
Atsakyti
Tikli - wub.gif thumbup.gif

O as sia savaite dar nei truputi i prieki nepasistumejau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 21 spalio 2010 - 19:10
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 21, 18:59)
frusty.gif  frusty.gif  frusty.gif nu kodėl vašelis pats neneria...................
jau taip lėtai juda reikalas šitas verysad.gif



QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 21, 19:09)
Tikli -  wub.gif  thumbup.gif

O as sia savaite dar nei truputi i prieki nepasistumejau  blush2.gif  doh.gif

nepergyvenam, kaip nors suraizgysim, 20 turiu, dar tiek pat reik
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 21, 21:18)
nepergyvenam, kaip nors suraizgysim, 20 turiu, dar tiek pat reik

biggrin.gif nuraizgysit mirksiukas.gif ..net nepastebesit mirksiukas.gif kaip...o as dabar virbalais mezgu rolleyes.gif ,bet vis dirscioju i vaseli-tep rankos niesti lotuliukas.gif ... g.gif jau ipratau per tiek laiko su juo ''vakarot'',tai kazko truksta g.gif ..jauciu reiks gryzt i palata ''atkritus'' is naujo lotuliukas.gif . kaip skant lotuliukas.gif ,''jei laabai nori,tai reikia biggrin.gif ..."
Atsakyti