Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

Nu Tikli, nerealiai gražu thumbup.gif fantastika.

labs ryts mezgėjėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 10:09)
tai vat,dabar ''kartele jau pakelta'', ir vien kojiniu mezgimas pasitenkinimo neteikia schmoll.gif ..REIKIA ISSUKIU gun_smilie.gif


Čia labai tinka šita frazė:
"Taikykitės aukštai - lengva pergalė mažai ko verta"

Seras Edmund Hillary

mirksiukas.gif
Atsakyti
Eh, tikli, atrodo kaip fabrikinis, idealiai nulietas, eh kad man tokias rankas, užsidėčiau tokį žiemą ant juodo palto, nesvarbu, kad sunku, bet gi tai NUOSTABU wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu labai visoms notworthy.gif ..jei ir jus sito salio norit taip kaip as nirejau-jusu visu bus dar grazesni mirksiukas.gif ..pasidairykit dabar i jau pagamintus..pasirinkit jums tinkama ir graziausia jungima,detales,forma blush2.gif ...ir bus viskas thumbup.gif ...o as jau nusprendziau-VISTIK SITAS SALIS KELIAUS DOVANU blush2.gif ...vistiek as ji nesiosiu tik pavasari,o mano brolienei ofise jis tikrai dabar labai pravers blush2.gif ...vat tik dabar reik laikyt kumscius kad patiktu unsure.gif ...o kita irgi tikriausiai nersiu balta...ir vel pavadinsiu ''PIENO PUTA'' rolleyes.gif
Papildyta:
BIELRAI uz pavadinima mokesiu procentus buckiais oro_buckis.gif
Atsakyti
Tikli,KARALIŠKA MANTIJA wub.gif

NE VELTUI VARGAI mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikli, thumbup.gif nerealiai atrodo.

O aš jau turiu siūlus biggrin.gif, baltus, nu daugiau nebuvo man spalvų patinkančių. Bet va galiu liet ašaras,neturiu tokio storio vašelio cry.gif Tai negaliu pradėt darbų verysad.gif
Atsakyti
ASTUT-specialiai tau. blush2.gif
vat paziurekit,kaip sitokio ''smulkumo'' medaliukai atrodo ''ant modelio'' blush2.gif ..nu bet modelis is manes doh.gif ..

user posted image

user posted image
Atsakyti
As savo irgi pabaigiau,bet man jis nebepatinka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 21, 13:27)
As savo irgi pabaigiau,bet man jis nebepatinka verysad.gif

VO BLIAM blink.gif ..vos blynu nepaspringau blink.gif ...kas cia dabar!?KAS CIA DABAR?!!!klausiu..

man irgi taip buvo. rolleyes.gif . tu sali tiesiog padek iki rytojaus i sna..o ryt pamatysi ji kitom akim mirksiukas.gif ir viskas bus ok thumbup.gif ..
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 13:12)
ASTUT-specialiai tau. blush2.gif
vat paziurekit,kaip sitokio ''smulkumo'' medaliukai atrodo ''ant modelio'' blush2.gif ..nu bet modelis is manes doh.gif ..

Super! Dar gražiau atsiskleidė bigsmile.gif Jetus, jau pradedu kartotis, bet toji ramunė, kuri vietoj kalnieriaus, nerealiai tinka thumbup.gif
Oi, ten ne ramunė, taip gražiai atrodo, kad sumaišiau su heksagonu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 21 spalio 2010 - 12:37
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 13:33)
VO BLIAM blink.gif ..vos blynu nepaspringau blink.gif ...kas cia dabar!?KAS CIA DABAR?!!!klausiu..

man irgi taip buvo. rolleyes.gif . tu sali tiesiog padek iki rytojaus i sna..o ryt pamatysi ji kitom akim mirksiukas.gif  ir viskas bus ok thumbup.gif ..

tikli as jau turiu kitus siulus ir pradesiu kita o sita siunciu tetai dovanu gimtadieniui, nus prendziau nert is plonesniu siulu .
Atsakyti