Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

Rutele S , Siauliuose galiu paziuret, kaip tik eisiu dar karta i siulu paieskas rytoj po pietu 4u.gif I az brukstelk man viska mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arveda: 21 spalio 2010 - 04:57
labas rytas. blush2.gif nu jus mane uzterorizavot biggrin.gif ..rodau savo ''blyno ''nuotraukas...kadangi jis dar dregnas(nu nenori dziut bjaurybe blink.gif ),tai foto kolkas tik tokie...

p.s.nu nieko naujo ar kazko ''stebuklingo'' 4u.gif .viska matet..

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 10:36)
p.s.nu nieko naujo ar kazko ''stebuklingo'' 4u.gif .viska matet..

laba ryta, sveikinu pasveikus 4u.gif bigsmile.gif

Na, ir kaip jausmas, pagaliau pribaigus?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 10:36)
p.s.nu nieko naujo ar kazko ''stebuklingo'' 4u.gif .viska matet..


thumbup.gif thumbup.gif grazu jega tik vargsi su juo o vargsi baltas jis doh.gif
Atsakyti
Tikli, jei gyva, atplauk "pieno puta".. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 21, 10:43)
thumbup.gif  thumbup.gif grazu jega tik vargsi su juo o vargsi baltas jis doh.gif

blush2.gif zinau ,kad vargsiu...nu bet taip balto norejau ax.gif
Atsakyti
Nu, Tikli !!!! nu saunuole motera esi bigsmile.gif toki grozi savo rankomis sukurei... reikejo ir pasauli tau, o ne D duot kurt lotuliukas.gif

bet, vistiek niekur nepabek - nooooriu ir ant modelio pamatyt rolleyes.gif nes visada kitaip ziurisi ant zmogucio.... o ir dydi tada realus matosi cool.gif nes kiek itariu jis pas tave siauresnis, nei manasis g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 21, 10:46)
Tikli, jei gyva, atplauk "pieno puta"..  thumbup.gif

aciu labai... blush2.gif labai malonu gera atsiliepima girdet is TOKIOS nagingos auksarankes kaip TU. bigsmile.gif ... O TAIKLESNIO PAVADINIMO SITAM ''BLYNUI'' NEIMANOMA SUGALVOTI wub.gif wub.gif wub.gif
''pieno puta'' thumbup.gif
Atsakyti
Tikli bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Primink is kokiu siulu tu nerei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 21, 10:57)
Tikli  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
Primink is kokiu siulu tu nerei  4u.gif

ax.gif ANGORA RAM. 100gr-500m.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 10:59)
ax.gif  ANGORA RAM. 100gr-500m.

Neatstosiu blush2.gif o nerei is viengubo siulo? Ir kiek sunerei ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 21, 10:42)
laba ryta, sveikinu pasveikus  4u.gif  bigsmile.gif

Na, ir kaip jausmas, pagaliau pribaigus?

unsure.gif NA O VAT JAUCIUOSI kazkaip g.gif ...zinokit siela ir rankos tongue.gif mano vet troksta ''issukiu''..dabar narplioju kojines-NU NEGALIU doh.gif ..per paprasta jau man biggrin.gif ir neidomu schmoll.gif ...(kai pradejau sita sali-tai buvo man issukis blush2.gif ..ar sugebesiu GRAZU nunert blush2.gif ...kad kazka nunarpliosiu,tai net neabejojau mirksiukas.gif ,BET AR TAS DAIKTAS BUS VERTAS DEMESIO unsure.gif vat kur bivo klausymas biggrin.gif ...) tai vat,dabar ''kartele jau pakelta'',ir vien kojiniu mezgimas pasitenkinimo neteikia schmoll.gif ..REIKIA ISSUKIU gun_smilie.gif ..jauciu tiksliai reiks kokia mocherine suknele ar koki paltuka ''konstruot'' g.gif
Papildyta:
QUOTE(Arveda @ 2010 10 21, 11:02)
Neatstosiu  blush2.gif  o nerei is viengubo siulo? Ir kiek sunerei ?  ax.gif

neriau is viengubo..suejo kazkur 850 gr. blush2.gif
Atsakyti