Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(matre @ 2010 10 20, 16:37)
O kai negausi siūlų, tai grauši grauši nagus visas 4 dienas lotuliukas.gif  Iš tikro linkiu kad gautum. Aš kažkaip labai bijau kai ryt nueisiu pirkt siūlų,kad negausiu... unsure.gif


Gausiu gausiu. Nes buvo dviejų rūšių tas vernitas, o spalva ta pati. Tai jei kas imsiu kitokius, vašeliu nunėrus nelabai skirtumas matysis.
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 10 20, 13:00)
eina sau nusigrausiu nagus, pieno baltumo maniskis, toks graziausiai atrodo man asmeniskai, kiek cia maciau pavyzduku blush2.gif  o ir apsimelavau sudeti, atbulai visgi vilna 30 o akrilas 70 proc bet tures but gerai biggrin.gif  raso 234 metrai. kaip ir 100 gramu... tai gal deti dviguba kaip ir siule pardaveja? tada tai jau tikrai neuzteks doh.gif  doh.gif  doh.gif  verysad.gif  o kur kazin vernito siulu gali but? ne nu ziauriai susibiesinau verysad.gif be to is dvieju spalvu negrazu man doh.gif o kazin jei kitokiu dasipirkus kaip but, na bent spalvos tos pat radus g.gif  patarkit ku daryt


tavo siulai kaip mano... taigi, teikiu info cool.gif
80 acrilo ir 20 vilnos... 100 g - 280 m... neriau is dvieju siulu su 6 nr vaseliu... sunaudojau 1,7 kg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 10 20, 13:45)
Sveikutes, na ka siulu nusipirkau tik nzn ar tiks - 70 proc vilna 30 proc akrilas g.gif  patare det dviguba pardaveja, kiek bandziau isaiskinti kam man ju reik lotuliukas.gif  ziuresim. tik beda ta jog tebuvo 800 gramu tos spalvos ir daugiau kazin ar bus, vat. fabrike nera tipo... ka reiks daryt jei truks? as tai vista net neskaiciau kiek tiksliai tu siulu reikia???? buciau emus kilograma bet kad neturejo blush2.gif

dabar taip-NEPANIKUOJAM CIA TIK!! :gun_smilie:NAGUS PALIEKAM VIETOJ,BA DAR SALI REIKS KAZKUO NETR..grauzt juos galesi po to mirksiukas.gif ..
(jus aisku dabar visos tikites,kad as foto salio ikelsiu lotuliukas.gif ...nesulauksit d lotuliukas.gif r sendien liezuvis.gif ..dziusta jis assa.gif )
tai vat..greit pasiklausinejam ir pagelbejam palatos draugei mirksiukas.gif ..imesk koda ir pavadinima-gal kas is mergyciu pas save mieste tokiu ras-ATSIUSTU TIKRAI ax.gif ..MES GI CIA LABAI DRAUGISKOS oro_buckis.gif .. NA O JEI NEGAUSIM-tai darysim kitaip-PIKSIM KITOS RUSIES,BET TOS PACIOS SPALVOS SIULU IR ,SAKYKIM MAZIUKUS MEDALIUKUS, NERSIM IS KITU mirksiukas.gif ..

kaip jums ''draugo gelbejimo planas''? rolleyes.gif
Papildyta:
ASTAAA!!! KA DABAR DARAI? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 10 20, 15:00)
eina sau nusigrausiu nagus, pieno baltumo maniskis, toks graziausiai atrodo man asmeniskai, kiek cia maciau pavyzduku blush2.gif  o ir apsimelavau sudeti, atbulai visgi vilna 30 o akrilas 70 proc bet tures but gerai biggrin.gif  raso 234 metrai. kaip ir 100 gramu... tai gal deti dviguba kaip ir siule pardaveja? tada tai jau tikrai neuzteks doh.gif  doh.gif  doh.gif  verysad.gif  o kur kazin vernito siulu gali but? ne nu ziauriai susibiesinau verysad.gif be to is dvieju spalvu negrazu man doh.gif o kazin jei kitokiu dasipirkus kaip but, na bent spalvos tos pat radus g.gif  patarkit ku daryt

kąąąąąąąąąą? tik nedėk dvigubo. man per grubu būt.
Papildyta:
QUOTE(mazge1979 @ 2010 10 20, 16:43)
įlendu ne vietoj, bet esu tyli stebėtoja, kuri tik aikčioja pamačius šiuos grožius visų, dabar laukia Tiklio gražoulio  lotuliukas.gif  bet apti dar nenersiu  blush2.gif vernito siūlų yra Stoties gatvėje mūsų mieste, kur buvo putlių fabrikas.už fasoso ten yra parduotuvukė, kg kainuoja virš 30 litų.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jis ten ir yra. tigi Vernitas vadinasi. čia tik liaudiškai putliai, kaip pedė ar buliava
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 20, 16:10)
ASTAAA!!!  KA DABAR DARAI? biggrin.gif


kuria prasme ''darau'' ? bigsmile.gif ka mezgu, ar ka veikiu... ar ka nors ne taip sneku ??? biggrin.gif daugiaprasmis tamstos klausimas tongue.gif

baigineju mergickai savo riesines ir pirstines... tadu kibsiu in paltuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 20, 17:24)
kuria prasme ''darau'' ?  bigsmile.gif  ka mezgu, ar ka veikiu... ar ka nors ne taip sneku ???  biggrin.gif  daugiaprasmis tamstos klausimas  tongue.gif

baigineju mergickai savo riesines ir pirstines... tadu kibsiu in paltuka  ax.gif

NUU PAS MANI VYSI KAUSIMAI KUDLOTI... new_russian.gif ...as tavi cia pakibint norejau flirt.gif ...as irgi dabar kibsiu i megstini berniukui,dirza is karoliuku mergytei...megstini MB...ir dar kojines ir sun iuku vilnos mociutei g.gif ..ka dar g.gif ...ai-sau dar tunika ir tada vel SALI wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 20, 17:18)
kąąąąąąąąąą? tik nedėk dvigubo. man per grubu būt.
Papildyta:

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif jis ten ir yra. tigi Vernitas vadinasi. čia tik liaudiškai putliai, kaip pedė ar buliava

TU CIA DANTU NEUZKALBINEK-KLOK TIK KAIP SEKAS!!!! blink.gif ...BUVAI DINGUS VISA AMZINYBE- g.gif jau notrejau pavojaus varpais skalambint,ir tarptautine paieska duot rolleyes.gif ...sakiau jau dezertyravai nepagijus triniti.gif ...
Papildyta:
MESKUT-alia kaip isgrazejai,ivaizdi pasikeitei wub.gif ...sako kai moteris kardinaliai pakeicia ivaizdi,tai jinai arba issiskyre su vyru,arba susirado meiluzi wink.gif kuris var. ?
Atsakyti
tongue.gif tongue.gif tongue.gif neatspėjai. dar metais pasenau. bent aš tai kiekvieną gimtadienį atsinaujinu, tik taip jaučiu kad mano šventė (dovanos šnabė ir vaišės yr fignia)

nesekasi man šalis. kavoju dabar galiukus dozuotai sukandus dantis (čia panašiai kaip Mamontovą popsas užkniso juodai), tas yr penki galiukai nuo vieno medalio. baigiu praeit garbės ratą, didžiuosiu prijungsiu liks mažiuliai.

ką nors supratai? ne? gerai......tai ir yr smegenų pudrinimas lotuliukas.gif
Atsakyti
tai vEl simEtriskai darai? biggrin.gif istikima savo stiliui? mirksiukas.gif ...man tai ne prie dusios daryt simetriskai blush2.gif ..vat net puokstes siandien kapams papuost dariau-ir tai ranka kyla ''pamiksuot ''kanors lotuliukas.gif ...(ziuret grazu,o kai pradedu simetriskai ka nors kurt-pati ranka ''nukreivoja'' kur biggrin.gif i sona)...
Atsakyti
tikli,koki planai blink.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif
čia penkmečiui,ar iki kalėdų g.gif

kaip persivalgiau blush2.gif tingiu pakrutėt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 20 spalio 2010 - 18:44
kur tiklio foto? dar džiūna? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 10 20, 15:43)
įlendu ne vietoj, bet esu tyli stebėtoja, kuri tik aikčioja pamačius šiuos grožius visų, dabar laukia Tiklio gražoulio  lotuliukas.gif  bet apti dar nenersiu  blush2.gif vernito siūlų yra Stoties gatvėje mūsų mieste, kur buvo putlių fabrikas.už fasoso ten yra parduotuvukė, kg kainuoja virš 30 litų.

prisijunk thumbup.gif deje is ten ir isprkau as juos viss 8 matkucius doh.gif sake gulbej but gali taciau nulekiau nera tokios spalvos. nu ir ka daryt? gal kuri mergaite galetu savo mieste nupirkt reikiama kieki ir atsiusti man? spalvos koduka parasyciau.... ax.gif juk turi but vernito siulu ne tik marijampolej..... sesuo siulo dvieju spalvu daryt,t.y.pagrinde is tos balksvos ir keleta medaliu pvz pilkus, net nzn, ka aryt gelbekit verysad.gif
Atsakyti
Na, Tikli... ir davarei tu mane doh.gif
Leptelejai cia ne vietoj apie SB mezgama megztini... tai as, kvaile, sugalvojau uzeit i neta... pasizvalgyt... apsisviest... kaip ir kokios grozybes vyrams mezgamos rolleyes.gif ... na... ir uzejau... ir pamaciau ... ir susiviliojau wub.gif (ne vyrais !!! o megztiniais vyriskais tongue.gif )
kazkaip sazine griauzti pradejo, kad as ragana tik sau ir sau... na dar kartais vaikam (laaabai retai)... o SB - nieko schmoll.gif visiskai nieko nesu numezgusi g.gif ...
taigi... padumojau... pagalvojau... ir nusprendziau - SB megztini megsiu bigsmile.gif
Atsakyti