Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

uh kaip gerai, dar nėr foto, bet jau reik bėgt seilinuką pirkt
Atsakyti
Sveikutes, na ka siulu nusipirkau tik nzn ar tiks - 70 proc vilna 30 proc akrilas g.gif patare det dviguba pardaveja, kiek bandziau isaiskinti kam man ju reik lotuliukas.gif ziuresim. tik beda ta jog tebuvo 800 gramu tos spalvos ir daugiau kazin ar bus, vat. fabrike nera tipo... ka reiks daryt jei truks? as tai vista net neskaiciau kiek tiksliai tu siulu reikia???? buciau emus kilograma bet kad neturejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 10 20, 12:45)
Sveikutes, na ka siulu nusipirkau tik nzn ar tiks - 70 proc vilna 30 proc akrilas g.gif  patare det dviguba pardaveja, kiek bandziau isaiskinti kam man ju reik lotuliukas.gif  ziuresim. tik beda ta jog tebuvo 800 gramu tos spalvos ir daugiau kazin ar bus, vat. fabrike nera tipo... ka reiks daryt jei truks? as tai vista net neskaiciau kiek tiksliai tu siulu reikia???? buciau emus kilograma bet kad neturejo blush2.gif

pas mane siūlų tokia sudėtis. kiek pas tave gramų matkelyje ir koks metražas. nors 800g vargu ar užteks, daryk dviejų spalvų šalį mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūratė V.: 20 spalio 2010 - 12:54
QUOTE(Rutele_S @ 2010 10 20, 13:45)
Sveikutes, na ka siulu nusipirkau tik nzn ar tiks - 70 proc vilna 30 proc akrilas g.gif  patare det dviguba pardaveja, kiek bandziau isaiskinti kam man ju reik lotuliukas.gif  ziuresim. tik beda ta jog tebuvo 800 gramu tos spalvos ir daugiau kazin ar bus, vat. fabrike nera tipo... ka reiks daryt jei truks? as tai vista net neskaiciau kiek tiksliai tu siulu reikia???? buciau emus kilograma bet kad neturejo blush2.gif


Neužteks biggrin.gif garntuotai. Aš ir gi maniau, kad meluoja čia jos man, bet kaip matai turiu tik puse šaliko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 20, 13:54)
pas mane siūlų tokia sudėtis. kiek pas tave gramų matkelyje ir koks metražas. nors 800g vargu ar užteks, daryk dviejų spalvų šalį mirksiukas.gif

eina sau nusigrausiu nagus, pieno baltumo maniskis, toks graziausiai atrodo man asmeniskai, kiek cia maciau pavyzduku blush2.gif o ir apsimelavau sudeti, atbulai visgi vilna 30 o akrilas 70 proc bet tures but gerai biggrin.gif raso 234 metrai. kaip ir 100 gramu... tai gal deti dviguba kaip ir siule pardaveja? tada tai jau tikrai neuzteks doh.gif doh.gif doh.gif verysad.gif o kur kazin vernito siulu gali but? ne nu ziauriai susibiesinau verysad.gif be to is dvieju spalvu negrazu man doh.gif o kazin jei kitokiu dasipirkus kaip but, na bent spalvos tos pat radus g.gif patarkit ku daryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutele_S: 20 spalio 2010 - 13:03
Jau tik nesakykit kad man siūlų nebeliks, baigiat išpirkt viską. biggrin.gif O aš ką tik baigiau nert suknelę.Šiandien apsitvarkau su namų ruoša, ryt varau pirkt siūlų ir pasineriu į medaljonų pasaulį. smile.gif
Atsakyti
jūrate,ypatinai gerai žiūrisi ramaškos pas tavi wub.gif pavaryk tu jų akuratniai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 20 spalio 2010 - 14:13
QUOTE(Rutele_S @ 2010 10 20, 14:00)
eina sau nusigrausiu nagus, pieno baltumo maniskis, toks graziausiai atrodo man asmeniskai, kiek cia maciau pavyzduku blush2.gif   o ir apsimelavau sudeti, atbulai visgi vilna 30 o akrilas 70 proc bet tures but gerai biggrin.gif  raso 234 metrai. kaip ir 100 gramu... tai gal deti dviguba kaip ir siule pardaveja? tada tai jau tikrai neuzteks doh.gif  doh.gif  doh.gif  verysad.gif  o kur kazin vernito siulu gali but? ne nu ziauriai susibiesinau verysad.gif be to is dvieju spalvu negrazu man doh.gif o kazin jei kitokiu dasipirkus kaip but, na bent spalvos tos pat radus g.gif  patarkit ku daryt

Pas mane 100g - 300m, tai panasiai tas pats. Man iseis is ju ~60 cm plocio ir 140cm ilgio salis. Pirkt kol kas nedasipirkau, o turiu 700gr. Siuo metu esu isvaziavus is Kauno, tai negaliu paziuret, kur Gaudvile sake, kad gali but, bet kai grisiu, tai butinai nuvaziuosiu ir jeigu gausiu - dasipirksiu dar 300gr... Padaryciau dar viena eile platesni ir bent viena eile ilgesni ax.gif

jeigu nersi is dvigubu, tai vos ne dvigubai daugiau reiks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 20 spalio 2010 - 14:13
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 20, 14:11)
jūrate,ypatinai gerai žiūrisi ramaškos pas tavi wub.gif pavaryk tu jų akuratniai wub.gif

aga, man tos ramaškės irgi labai patinka, visą šalį iš jų norėčiau padaryti, bet jaučiu kad būtų jau ryyyškiai per daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 10 20, 14:00)
eina sau nusigrausiu nagus, pieno baltumo maniskis, toks graziausiai atrodo man asmeniskai, kiek cia maciau pavyzduku blush2.gif  o ir apsimelavau sudeti, atbulai visgi vilna 30 o akrilas 70 proc bet tures but gerai biggrin.gif  raso 234 metrai. kaip ir 100 gramu... tai gal deti dviguba kaip ir siule pardaveja? tada tai jau tikrai neuzteks doh.gif  doh.gif  doh.gif  verysad.gif  o kur kazin vernito siulu gali but? ne nu ziauriai susibiesinau verysad.gif be to is dvieju spalvu negrazu man doh.gif o kazin jei kitokiu dasipirkus kaip but, na bent spalvos tos pat radus g.gif  patarkit ku daryt

įlendu ne vietoj, bet esu tyli stebėtoja, kuri tik aikčioja pamačius šiuos grožius visų, dabar laukia Tiklio gražoulio lotuliukas.gif bet apti dar nenersiu blush2.gif vernito siūlų yra Stoties gatvėje mūsų mieste, kur buvo putlių fabrikas.už fasoso ten yra parduotuvukė, kg kainuoja virš 30 litų.
Atsakyti
Pvydėkit, nes turėsiu "ilgajį savaitgalį" 4 laisvas, tai nersiu nersiu nersiu nail.gif nail.gif ir įšoksiu pirmadienį su jau baigtu šaliu bigsmile.gif

Tikiuosi gausiu siūlų šiandien dasipirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 20, 16:24)
Pvydėkit, nes turėsiu "ilgajį savaitgalį" 4 laisvas, tai nersiu nersiu nersiu  nail.gif  nail.gif ir įšoksiu pirmadienį su jau baigtu šaliu  bigsmile.gif

Tikiuosi gausiu siūlų šiandien dasipirkt  g.gif


O kai negausi siūlų, tai grauši grauši nagus visas 4 dienas lotuliukas.gif Iš tikro linkiu kad gautum. Aš kažkaip labai bijau kai ryt nueisiu pirkt siūlų,kad negausiu... unsure.gif
Atsakyti