Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

negi dar neišdžiūvo g.gif
nagi nagi greičiau photo.gif mum dzin,kad tamsu cool.gif
Atsakyti
Geriau tiklis nerodytų jo, nes aš galiu taip netyčia ir visą parą pražiūrėt į foto besigrožėdama, man jau buvo gana tarpinio rezultato, vis atsiversdavau foto pažiūrėt wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
brunette.gif KANTRYBES,TIKTAI KANTRYBES...nju taigi jis nessiskiria nuo tarpinio varianto smile.gif ,tik pabaigtas iki galo,ir kampai uzapvalinti blush2.gif ne staciakampio formos dariau ax.gif
Atsakyti
Vadinasi arba reik šiandien man čia neit arba užsidėt seilinuką prieš skaitant
Atsakyti
Labs ryts 4u.gif

Tikli, sveikinu su pabaigtuvėm!!!! Laukiam FOTO bigsmile.gif
Papildyta:
Pasirodau kiek esu nunarpliojus biggrin.gif o žinokit sudėlioti tuos medalius jau galutiniam variantui tai patikėsiu vyrui, vakar jis su tokiu užsidegimu tuos mano medalius dėliojo, tipo žiūrėjo kaip čia gražiau lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Jūratėle to vidurinio chemute gal gali man į až įmest 4u.gif

aš kol kas turiu tik 17 vnt, šiandien vėl nepavyks nei vieno suraizgaliot, važuojam dantų remontuot
Atsakyti
Parodysiu kiek turiu. Tiksliai (!! lotuliukas.gif )pagal schemą sudėlioti 34 medalionai, kaip orginale. Trūksta lygiai tiek pat lotuliukas.gif važiuosiu šiandien siūlių pirkti. Aukso vertės tas šalis doh.gif vyras davė 100 lt, sakė matau, kad dar laaaabai daug trūksta, tai nusipirk, kad tikrai netruktų lotuliukas.gif
user posted image

Tik fotkinta naktį su blicu, tai beveik nieko nesimato. Kaip sakaiu čia 70 cm pločio ir 1 m ilgio.
Papildyta:
tokių didelių tarpų nepaliksiu, tai dar sumažės doh.gif

Jūrate V. gražūs tavo medalikėliai mirksiukas.gif

Tikli, laukiu nesulaukiu bigsmile.gif
Atsakyti
Jau seniai nebevarciau temukes, oho kokiu groziu jus jau cia padarete smile.gif
Na man taip par liko jau keli medaliukai tada ir as griebsiuosi delioti mazaika g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 20, 09:22)
Parodysiu kiek turiu. Tiksliai (!! lotuliukas.gif )pagal schemą sudėlioti 34 medalionai, kaip orginale. Trūksta lygiai tiek pat  lotuliukas.gif  važiuosiu šiandien siūlių pirkti. Aukso vertės tas šalis  doh.gif  vyras davė 100 lt, sakė matau, kad dar laaaabai daug trūksta, tai nusipirk, kad tikrai netruktų  lotuliukas.gif

Tik fotkinta naktį su blicu, tai beveik nieko nesimato. Kaip sakaiu čia 70 cm pločio ir 1 m ilgio.
Papildyta:
tokių didelių tarpų nepaliksiu, tai dar sumažės  doh.gif

Jūrate V. gražūs tavo medalikėliai  mirksiukas.gif

Tikli, laukiu nesulaukiu  bigsmile.gif

Nu bet vyras tai auksas pas tamstą, kaip ir mano biggrin.gif Gražūs medaliai thumbup.gif

Aš jau beveik 3 matkelius sunaudojau siūlų, 630m arba 300g.
Atsakyti
tai tylit g.gif mezgat ania bigsmile.gif o kai kam tai dirbti reikia.
Atsakyti
TIKLI drasiau drambli lotuliukas.gif
Atsakyti
mergytes-nu grazios jusu skraistes bus bigsmile.gif ...vat dar karta isitikinau,kad kiekvienos nerejos salis vis kitaip atrodo... wub.gif nors ir is tu paciu detaliu,nu bet taip originaliai bigsmile.gif ....o mes irgi dirbam(tik ne ta ka norim rolleyes.gif ...) ir vis i vonia lakstom-paziuret ar dar neisdziuvo blush2.gif ...jauciu seimyna mane tuoj i garaza kraustys doh.gif pradzioj svetainej istiestas grazuolis gulejo,visi aplink ''ant blakstienu'' vaiksciojo...o dabar-beveik visa vonia ''okupavo'' biggrin.gif -dziovinasi mat mirksiukas.gif ...jau kad tik greiciau ''issiprocedurintu ''jis-nes kantrybe mano chebros ne gelezine schmoll.gif ...
Atsakyti