Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(gerve @ 2010 10 19, 13:51)
ai, nesekas man.. verysad.gif paskambinau i kasiulai, norimos spalvos tik keli matkeliai, uzsakytu, reiktu laukt keleta savaiteliu... Turbut kol avis kirptu ir verptu lotuliukas.gif Jau visai durneju, jauc vaziuosiu namo savo pilkuti pabaigt verysad.gif

o auksarankėj žiūrėjai? Extra Merino, pristatymas per 4-7 dienas. Kažkada užsakinėjau, tai gana greit atkeliavo, į namus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 19, 12:43)
AS ADATA... blush2.gif ...



QUOTE(Daske @ 2010 10 19, 12:53)


Aišku, ačiū 4u.gif taip ir maniau.

Žinokit jei pamatysiu kažką su šaliu einant, tai pribėgsiu pašnekėt lotuliukas.gif žinosiu, kad iš jūsų kažkas. neišsigąskit, jei išprotėjus moteriškė atlėks sveikintis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 19, 15:12)
Aišku, ačiū  4u.gif  taip ir maniau.

Žinokit jei pamatysiu kažką su šaliu einant, tai pribėgsiu pašnekėt  lotuliukas.gif  žinosiu, kad iš jūsų kažkas. neišsigąskit, jei išprotėjus moteriškė atlėks sveikintis  lotuliukas.gif

thumbup.gif as irgi taip sau galvojau-kai jau pamatysiu sali toki-zinosiu kas eina...visu tokie skirtingi ir tokie savitai grazus bigsmile.gif ....zinokit mus tuoj is saliu pazins mirksiukas.gif
Atsakyti
dabar mergos tep-kas jungete jau sali-ar jums gera staciakampio forma? g.gif nu nes as tai kampus 2 nureziau-uzapvalinau unsure.gif ..kazko man uzsimetus tie du kampai tiesiai ant r anku kabaliavo nei siaip nei taip g.gif .. g.gif ...ar ir vel CIA TIK MAN PROBLEMOS unsure.gif unsure.gif

:sos
: help.gif help.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 19 spalio 2010 - 16:19
QUOTE(Forget @ 2010 10 19, 15:12)
Žinokit jei pamatysiu kažką su šaliu einant, tai pribėgsiu pašnekėt  lotuliukas.gif  žinosiu, kad iš jūsų kažkas. neišsigąskit, jei išprotėjus moteriškė atlėks sveikintis  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 10 19, 17:18)
dabar mergos tep-kas jungete jau sali-ar jums gera staciakampio forma? g.gif nu nes as tai kampus 2 nureziau-uzapvalinau unsure.gif ..kazko man uzsimetus tie du kampai tiesiai ant r anku kabaliavo nei siaip nei taip g.gif .. g.gif ...ar ir vel CIA TIK MAN PROBLEMOS unsure.gif  unsure.gif

:sos
help.gif  help.gif


As dariau is popieriaus iskarpa, ant jos dejau medaljonus ir jungiau.
gavosi grazios staciakampio formos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 19, 13:20)
reikia tikėtis, kad baisiau nebus  laugh.gif Krapštausi ilgai ir nuobodžiai, tol, kol pasiekiu norimą rezultatą. Kadangi čia vąšeliu ir atskiri motyvai, tai, beros, 5 jau teko pernerti iš naujo. Vat nepatiko ir nusprendžiau, kad dabar geriau pernerti, nei sujungus graužti nagučius  blush2.gif
Taip smagu matyti jau pagamintus šalius ir didelė paskata nenuklyst į kitas palatas  bigsmile.gif


As irgi taip dariau drinks_cheers.gif
Kol priejau iki norimo rezultato, tai ohoho kiek as ardziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 15, 13:36)
jis pas mane beformis.., stačiakampis nepasiteisino, tai tiesiog nuiminėjau nereikalingus ordinus


biggrin.gif

Daske - thumbup.gif

P.S. pūlinga angina man, todėl mažai kalbu.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 19, 23:09)
biggrin.gif

Daskethumbup.gif

P.S. pūlinga angina man, todėl mažai kalbu..  lotuliukas.gif

blink.gif nju kaip bjauru-reik dezinfekuoti gerklyte mirksiukas.gif ...vat pagalvojau lotuliukas.gif ,koks laimingas butu MB,jei as negaleciau kalbeti (nors trumpam lotuliukas.gif lotuliukas.gif )...

PASVEIKAU!!!! blush2.gif ....dabar mano grozis ''priimineja vandens proceduras'' biggrin.gif ...nes kol pabaigiau-patapo pilkas lotuliukas.gif ...o as ta proga-einu vyno degustuoti..vistik pabaigtuves mirksiukas.gif ..kai isdzius-padarysiu fotosesija..tiesa-nedariau jokiu bumbuliuku galuose-ir taip jis pas mane margas...dabar jau mintyse kitas salis-pilkas biggrin.gif ...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Visas temukes perskaiciau, uzsikabliavau ir as doh.gif thumbup.gif ziauriai tokio noriu, kaip uzmigt dabar blink.gif
Priimsit i savo bury medaljonu gerbejos??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 10 19, 23:34)
Sveikos 4u.gif

Visas temukes perskaiciau, uzsikabliavau ir as doh.gif  thumbup.gif  ziauriai tokio noriu, kaip uzmigt dabar blink.gif
Priimsit i savo bury medaljonu gerbejos??? ax.gif

tai aisku kad priimsim drinks_cheers.gif ...mes gi zinom,kuo gali baigtis sitos medalines bacilos infekcija drinks_cheers.gif mirksiukas.gif ...o del nemigos-ramiai miegosi tik tada,kai salis baigtas gules greta wub.gif ...ASTUT- ir -DASKE- ar ne taip/ biggrin.gif?
Papildyta:
clap.gif clap.gif MERGYCKOS-AS GI PABAIGIAU SALI!!!tai ko gi as cia taip tyliai rolleyes.gif ..dar pati negaliu patiket schmoll.gif ...einu biski i ji paziuresiu,pasigrozesiu wub.gif ...o paskui kokia savo firmine susoksiu sokiai.gif assa.gif assa.gif ...dar ir parekauciau garsiai is laimes -bet negaliu topsecret.gif jei dar ir rekt vidurnakti pradeciau-vyras TIKRAI pas gydytoja isveztu tongue.gif ...

ai ,bala nemate,as tyliai didelem raidem cia biski pareksiu,o jus ausis uzsikiskit:....VALIOOOO!!!! yahoo.gif yahoo.gif ..YEEEEE!!!....YAHOOOO!!!!KARAMBA!!!!WE ARE THE CHAMPIONS,we are the champions ...lia lia lai!!!!!

aciuks.gif JAUGALIT ATSIKIMST AUSIS,as baigiau blush2.gif ..
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 20, 00:54)



thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 19, 14:08)
o auksarankėj žiūrėjai? Extra Merino, pristatymas per 4-7 dienas. Kažkada užsakinėjau, tai gana greit atkeliavo, į namus wink.gif

ziurejau, nera man reikiamos spalvos ir su siuntimu bijau rizikuot, as sekm jau skrendu namo.
Bet- ir grazinau netinkancius ir radau kitur tinkancius, grisiu ir kibsiu i darbus - nerimo darbus biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 19, 22:54)
clap.gif  clap.gif MERGYCKOS-AS GI PABAIGIAU SALI!!!




clap.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif clap_1.gif

greiciau !!!! greiciau roduk rezultata !!! wub.gif wub.gif

begte dedi sali ant peciu ir fotkini (ir man dzin, kad jis dar varvantis tongue.gif ) cool.gif
Atsakyti