Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(Daske @ 2010 10 19, 12:29)
vai vai ta nuskriaustiji kaip pakis savo grozi mum po nosim tai liksim visos su nuosluostytom nosim blink.gif

NU JO,NUSLUOSTYSI CIA JUMS... verysad.gif ...vat tos musu paskutiniosios ilgiausiai sirgusios ligones tai ''sluostys'' blink.gif ..prisiziures kas gra blink.gif zu...prisimokys is kitu klaidu...issirinks graziausius var blink.gif iantus ir kaip TEKS-TAI NET ATSISESIM VISI blink.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 19, 12:04)
Gerve, o kaip su parsiskraidinimu namo?  mirksiukas.gif Čia pirmas po ranka papuolęs tinklapis, berods vykdo prekybą ir on-line -> Joann.com. Siūluose taip pat sale'ai būna ir gal ką gražaus ir nebrangiai atrasi wink.gif

Parsivezt tai be problemu. Ne karta atskrido siuliuku pas mane. JoAnn nemegstu kaip pardes aplamai, ten daugiau audiniai, siaip i Hobby Lobby daugiau uzlekiu, bet kad pas mus mirtina sintetika viskas, naturalaus pluosto pasirinkimas menkas, ar online, o as is tu, kur paciupinet megsta. blush2.gif
Atsakyti
Aš tai tik 2 sav sergu, bet man mano jau negražus doh.gif
O jūs jungiat ar adata su siūlu ar vašeliu sumezgat? Pas ką voratinkliai tai aišku, kad vašeliu, bet Tikli, tu? Daske?
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 19, 12:40)
Aš tai tik 2 sav sergu, bet man mano jau negražus  doh.gif 
O jūs jungiat ar adata su siūlu ar vašeliu sumezgat? Pas ką voratinkliai tai aišku, kad vašeliu, bet Tikli, tu? Daske?

AS ADATA... blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 19, 12:40)
Aš tai tik 2 sav sergu, bet man mano jau negražus  doh.gif 
O jūs jungiat ar adata su siūlu ar vašeliu sumezgat? Pas ką voratinkliai tai aišku, kad vašeliu, bet Tikli, tu? Daske?

adata mirksiukas.gif
Atsakyti
Pabegiojau pries veja, atvesau truputi tongue.gif biggrin.gif . Kasiulai.lt radau extra merino 50 g=130 m, 9.90 Lt, ir spalvu bigsmile.gif ivairove. Tikli, tu kartais ne is situ? mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 19, 10:37)
prisiduodu is uznugario lotuliukas.gif


Daske... wub.gif wub.gif

QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 19, 11:00)
kokio skersmens didžiausias medalis pas tave? ir aišku to paties klausiu pas kitas jau nunėrusias?


mano didziausia buvo 30 cm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 19, 12:36)
NU JO,NUSLUOSTYSI CIA JUMS... verysad.gif ...vat tos musu paskutiniosios  ilgiausiai sirgusios ligones tai ''sluostys'' blink.gif ..prisiziures kas gra blink.gif zu...prisimokys is kitu klaidu...issirinks graziausius var blink.gif iantus ir kaip TEKS-TAI NET ATSISESIM VISI blink.gif ...

reikia tikėtis, kad baisiau nebus laugh.gif Krapštausi ilgai ir nuobodžiai, tol, kol pasiekiu norimą rezultatą. Kadangi čia vąšeliu ir atskiri motyvai, tai, beros, 5 jau teko pernerti iš naujo. Vat nepatiko ir nusprendžiau, kad dabar geriau pernerti, nei sujungus graužti nagučius blush2.gif
Taip smagu matyti jau pagamintus šalius ir didelė paskata nenuklyst į kitas palatas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 19, 13:05)
Pabegiojau pries veja, atvesau truputi tongue.gif  biggrin.gif . Kasiulai.lt radau extra merino 50 g=130 m, 9.90 Lt, ir spalvu  bigsmile.gif ivairove. Tikli, tu kartais ne is situ? mirksiukas.gif  g.gif

nea gervut-ne is situ..jei nerciau is situ-jau seniai buciau baigus sita grozi ir su nieku nesisveikinciau bigsmile.gif ...MANO pigesni blush2.gif ...angora ram...pas mus ''kaime'' tokiu merino net nera schmoll.gif ..o man REIKEJO CIA IR DABAR doh.gif ...TAIGI-TURIM KA TURIM unsure.gif ...nu negalejau as palaukt kol atsius internetu,negalejau verysad.gif ....man gi gr verysad.gif it reikejo verysad.gif.. o tie tavo nuziureti manau butu liuks thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 19, 13:25)
nea gervut-ne is situ..jei nerciau is situ-jau seniai buciau baigus sita grozi ir su nieku nesisveikinciau bigsmile.gif ...MANO pigesni blush2.gif ...angora ram...pas mus ''kaime'' tokiu merino net nera schmoll.gif ..o man REIKEJO CIA IR DABAR doh.gif ...TAIGI-TURIM KA TURIM unsure.gif ...nu negalejau as palaukt kol atsius internetu,negalejau verysad.gif ....man gi gr verysad.gif it reikejo verysad.gif.. o tie tavo nuziureti manau butu liuks thumbup.gif  mirksiukas.gif


Sveikintumeisi, sveikintumeisi biggrin.gif. O koks metrazas pas tave? Nors, siaip, su tais metrais gramuose pagal vilnos apdirbima ten kazkaip, nu ir, aisku, priklausomai nuo vilnos rusies ir kitu sudedamuju daliu priklauso. Uz tai ir megstu paciupinet. O po to apsidairai... ir akys mato dar, ir dar... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 19, 13:30)
Sveikintumeisi, sveikintumeisi  biggrin.gif. O koks metrazas pas tave? Nors, siaip, su tais metrais gramuose pagal vilnos apdirbima ten kazkaip, nu ir, aisku, priklausomai nuo vilnos rusies ir kitu sudedamuju daliu priklauso. Uz tai ir megstu paciupinet. O po to apsidairai... ir akys mato dar, ir dar... doh.gif  doh.gif

mano 500 m-100gr..palyginus su jusu visu- labai ploni biggrin.gif ...tikrai reiktu storesniu...nebent turit labai daug laiko krapstytis su smulkiom detalem mirksiukas.gif
Atsakyti
ai, nesekas man.. verysad.gif paskambinau i kasiulai, norimos spalvos tik keli matkeliai, uzsakytu, reiktu laukt keleta savaiteliu... Turbut kol avis kirptu ir verptu lotuliukas.gif Jau visai durneju, jauc vaziuosiu namo savo pilkuti pabaigt verysad.gif
Atsakyti