Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 19, 08:16)
Sveiki, spalva tokia sodri bordo gal lyg i violetine. Sulka lyg vadinas tie siulai, Katia gamintojas.Pasiziurejau net, taip 50 metru=50 gramu. Tai ka dabar daryt?... doh.gif .Galiu dasipirkt, jei visai isproteciau. Brangus jie, zalciai. Ir ka dabar daryyyyt... bigsmile.gif  unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif . Dar tik vienoj pardej buvau, senamiesty Gerose akyse. Bijau dar kur ir vaziuot, bet jauciu teks. oi, su tais siulais man...ir tokiu noriu ir anokiu  doh.gif Jei pirkimo ceki turiu, priimtu atgal? Vargas man paciai su savim, ka kalbet apie aplinkinius  lotuliukas.gif
P.s. pradetas salis bus pabaigtas.
P.p.s. Tikli, jau kaip grazuuuu bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .

LABAS RYTUKAS smile.gif

gervut-spalv ''skamba skaniai'' wub.gif .. o del siulu gazinimo-GAL KOKS KITAS SALIS IS JUN ISEITU? blush2.gif KITO MODELIO blush2.gif ...jei siulai grazus-tai kodel ju nepanaudojus kitam ''stebuklui'' ...o i siulu parde ir manes negalima leist schmoll.gif ...ir dar viena beda-MANES NEGALIMA IR PRIE KOMPO VIENOS PALIKT unsure.gif -vis ilendu i internetines siulu pardes pasidairyt blush2.gif ..nu ir vis ka nors pigiai randu doh.gif ..pastininke jau net nebeklausia is kur siuntinys biggrin.gif -sako-VEL SIULU PARDUOTUVEJ NUOLAIDOS? lotuliukas.gif
Atsakyti
parodau savo naują medalį, įvertinkit
user posted image
Atsakyti
o kodėl taip banguojasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 19, 09:15)
o kodėl taip banguojasi g.gif

reik patampyti blush2.gif šiaip antrą kai nersiu tai šiek tiek keisiu schemutę kad nebūtų to bangavimosi, bet manau kai viskas jungsis į tą šalį tai nebeliks jokių bangelių. čia nėriau pagal staltiesės schemutę.
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 19, 09:06)
parodau savo naują medalį, įvertinkit



labai gražus ir aš schemutės noriu ax.gif
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 19, 09:15)
o kodėl taip banguojasi g.gif

tai, kad nesibanguoja , raštas toks g.gif arb aš nematau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 19 spalio 2010 - 09:33
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 19, 09:32)
labai gražus ir aš schemutės noriu  ax.gif

tai, kad nesibanguoja , raštas toks  g.gif arb aš nematau  biggrin.gif

na šiek tiek banguojasi, bet sakau pratampius gerai bangelių nelieka

Papildyta:
Schemutė yra "Rankdarbių kraitelės" 2009/04 balandžio mėn žurnale darbelio nr. 5. kai pasikraus fotikas įkelius schemutę
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 18, 19:35)
Miargai, isprotejau
Prisipirkau siulu- lotuliukas.gif thumbup.gif . Dabar turiu kklausima- gal kas neret is merino su alpakos vilna, tokie ten is Peru, 50 g=50 metru lygtai. Nu pamaciau spalva, ir taip uzverze kad butinai mano salikas tos spalvos turi but. Tai pirkau 800 g, siulai storesni nei as dabar neriu. Kaip manot , uzteks ar lekt dasipirkt?


o ar nebus, mergyt, per storas salis ? blink.gif
mano buvo 100 g - 280 m... kadangi dejau du siuliukus, vadinasi 200 g - 280 m ... ir tikrai ganetinai stora ir sunki skraiste gavosi rolleyes.gif siaip, graziai atrodo, kai tie medaliai tokie gigantiski... ir maziau ju nerti reikia tongue.gif ... lotuliukas.gif
mano sanaudos - 1,7 kg smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 19 spalio 2010 - 09:51
QUOTE(asta30a @ 2010 10 19, 10:50)
o ar nebus, mergyt, per storas salis ?  blink.gif
mano buvo 100 g - 280 m... kadangi dejau du siuliukus, vadinasi 200 g - 280 m ... ir tikrai ganetinai stora ir sunki skraiste gavosi  rolleyes.gif  siaip, graziai atrodo, kai tie medaliai tokie gigantiski... ir maziau ju nerti reikia  tongue.gif  ...  lotuliukas.gif
mano sanaudos - 1,7 kg  smile.gif


Tai vat ir as galvoju, kad bus per storas g.gif . O dar ir finansinius limitus persoktu doh.gif vienas matkelis kainuoja 19 litu, nu gerai, 10% nuolaida, kaip sakant, susileidau ant spalvos ir svelnumo, ir blizgesio(60%merino, 20%alpaka ir 20% silkas), bet ribos tai turi but unsure.gif
Jei keist ar priduot, pigiau merino vilnos ir didesniu metrazu svoryje rasciau? Nu ir spalva svarbu.
Nepatikesit, visi reikalai(beveik) nustumti i sona ax.gif biggrin.gif . SIULAI, SIULAI IR DAR KARTA SIULAI TIK MANO GALVOJ lotuliukas.gif lotuliukas.gif
JurateV, grazus medaliukas, panasus i rusaiciu is osinkos 15 Nr. is papildomu medaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 19 spalio 2010 - 10:47
user posted image
prisiduodu is uznugario lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 19, 09:40)
LABAS RYTUKAS smile.gif

gervut-spalv ''skamba skaniai'' wub.gif .. o del siulu gazinimo-GAL KOKS KITAS SALIS IS JUN ISEITU? blush2.gif KITO  MODELIO blush2.gif ...jei siulai grazus-tai kodel ju nepanaudojus kitam ''stebuklui''  ...o i siulu parde ir manes negalima leist schmoll.gif ...ir dar viena beda-MANES NEGALIMA IR PRIE KOMPO VIENOS PALIKT unsure.gif -vis ilendu i internetines siulu pardes pasidairyt blush2.gif ..nu ir vis ka nors pigiai randu doh.gif ..pastininke jau net nebeklausia is kur siuntinys biggrin.gif -sako-VEL SIULU PARDUOTUVEJ NUOLAIDOS? lotuliukas.gif

ujei, šian pro kelis kaimukus pravažiavau, tai net šuns nei vieno lauke nebuvo, o jūs... vargšes paštininkes kviečiatės į svečius biggrin.gif Tokiu oru pirkti siūlų negalima, griežtai draudžiama cool.gif ( čia aš juokais, žinoma, pati nepraeinu pro siūlų parduotuves doh.gif lotuliukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(Daske @ 2010 10 19, 11:37)

prisiduodu is uznugario lotuliukas.gif

fainai bigsmile.gif Labai jau gražiai žiūrisi toji ramunė, kuri atstoja kalnierių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 19, 10:39)


fainai  bigsmile.gif Labai jau gražiai žiūrisi toji ramunė, kuri atstoja kalnierių  wub.gif

ramaškė ta labai gražiai ziurisi, bet tas barankinis kaip koks didelis spuogas blush2.gif
Atsakyti