Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(asta30a @ 2010 10 12, 18:19)
viskas ciki  thumbup.gif  tik... man ko tai nepatinka medalis nr 1 sujungimas  g.gif  ... gal issiplovus, jis susigules  rolleyes.gif  nes visi taip lygiagreciai, tankiai, priglude vienas prie kito... o sis medaliukas ''pasigarbanojes''  biggrin.gif

kuri turi omenyje-1s ar 1l? ax.gif ...jei 1L-TAI AS JI SPECIALIAI TAIP ''GARBANOTAI ''''DARIAU biggrin.gif ...O jei ta maziuka pirmuka-tai jis kazkaip labai tamposi g.gif ..bet kai pakeliu nuo zemes ,ir persimetu ''per peti'' lotuliukas.gif -viskas buna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 17:24)
kuri turi omenyje-1s ar 1l? ax.gif ...jei 1L-TAI AS JI SPECIALIAI TAIP ''GARBANOTAI ''''DARIAU biggrin.gif ...O jei ta maziuka pirmuka-tai jis kazkaip labai tamposi g.gif ..bet kai pakeliu nuo zemes ,ir persimetu ''per peti'' lotuliukas.gif -viskas buna thumbup.gif


aaa... tada aiskutis... kalbejau apie 1L rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 12, 18:27)
aaa... tada aiskutis... kalbejau apie 1L  rolleyes.gif

mirksiukas.gif suprantu...tavo ''kitoks stilius'' tongue.gif ...o as siuo metu propaguoju''nukvakusios prie kompo sedetojos ''stiliu lotuliukas.gif ... topsecret.gif siaip man irgi laabai patinka tavo jungimas,as apie kazka panasaus irgi galvojau-bet KAI PRIIGASDINAI KAIP SUNKU blink.gif ,tai nusprend blink.gif ziau-su adatyte tongue.gif ..jinai manes dar niekad nepavede blush2.gif
Atsakyti
merginos kaip aš jums pavydžiu, jau savaitgalį tai tikrai galėsit pro trasą prasinešti su medaljoniniais šaliais...
aš su baranka vargstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 12, 18:37)
merginos kaip aš jums pavydžiu, jau savaitgalį tai tikrai galėsit pro trasą prasinešti su medaljoniniais šaliais...
aš su baranka vargstu doh.gif

o kas tau nesigauna? Nera ten jokio vargo... rodyk arba sakyk kurioj vietoj varga matai...

As neprasinesiu, man dar turbut ir siulu truks, o dar ne viska ir nunerus, tik norejau pabandyt ar paskritai iseina jungt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 spalio 2010 - 17:44
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 12, 17:37)
merginos kaip aš jums pavydžiu, jau savaitgalį tai tikrai galėsit pro trasą prasinešti su medaljoniniais šaliais...
aš su baranka vargstu doh.gif


kurioje vietoje tau ta ''baranka'' stringa ? rolleyes.gif
Atsakyti
Nu bet jus cia grozius "varot" bigsmile.gif thumbup.gif
Tai patarimo noriu: kokius siūlus nusipirkt? kokie geriausi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 12, 18:37)
merginos kaip aš jums pavydžiu, jau savaitgalį tai tikrai galėsit pro trasą prasinešti su medaljoniniais šaliais...
aš su baranka vargstu doh.gif

AANIA? biggrin.gif ...gerai butu..kol sujungsiu-spranda issinarinsiu lotuliukas.gif ...o dar savaitgali zada brolis su seima atvaziuot ax.gif ,tai spekit kas bus,kai broliene sali pamatys lotuliukas.gif ..ui-jaucia mano ''uzkapalis''-VAZIUOS JIS I PANEVEZI lotuliukas.gif ...nes jei sita sau pasiliksiu,o kita jai nersiu(o kad DAR VIENA REIKS NERT,KAI JINAI SITA PAMATYS-TAI TIKRAI blink.gif ),tai jauciu pabaigsiu tik po kokiu metu...o kai paciai reiks-tai staigiai nuvarysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2010 10 12, 18:50)
Nu bet jus cia grozius "varot"  bigsmile.gif  thumbup.gif
Tai patarimo noriu: kokius siūlus nusipirkt? kokie geriausi? ax.gif

labas ''uzsikretusioji'' mirksiukas.gif ..sveika ''apsirgus'' tongue.gif ..
o del siulu- g.gif na viskas priklauo nuo pinigines mirksiukas.gif ..jei gali sau leisti-TAI TIK MERINO VILNA wub.gif ..O jei pinigine truputi ''plonesne'' tai ir is kitu galima grozi sukurti blush2.gif ..na bent jau as save taip guodziu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kaip gerai, kad as neskubedama narplioju (malonumui pratesti taip sakant), nors turesiu nuo ko nusiziuret jungimo buda tongue.gif issirinksiu pati graziausia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 12, 17:43)
o kas tau nesigauna? Nera ten jokio vargo... rodyk arba sakyk kurioj vietoj varga matai...




QUOTE(asta30a @ 2010 10 12, 17:43)
kurioje vietoje tau ta ''baranka'' stringa  ?  rolleyes.gif

tiesiog negražiai gaunas per sujungimą tą baranka, paskui pats tas užlenkimas barankos negražus, žodžiu viską nuardžiau ir bandau šiek tiek kitaip. o principas pats viskas ten aišku ir nieko sudėtingo biggrin.gif
Atsakyti
As vis ieskau idealiausio sujungimo budo, ir va ka YouTube , na ten ne vienas filmukas yra kaip graziai sujungti atskirus motyvus.
http://www.youtube.c...feature=channel
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 13:33)
JEEZAU mAMKA-kad  sugedinai mane blush2.gif  doh.gif ....as jungiu adata mirksiukas.gif gaudau kiekviena kilpute ir siunu
user posted image
vat taip...tada vel pasidelioju medaliukus-ir siunu... blush2.gif ..o kur jau liek tarpelis-ant virsaus prisiusiu gelyte blush2.gif ...arba apvalu maziuka medaliuka ax.gif

ACIU UZ KOMENTARUS blush2.gif ..na tikrai nesitikejau ju tiek ir TOKIU sulaukti blush2.gif

Ir kas cia per gedos jausmas?
Papildyta:
dar vienas jungimo budas
http://www.youtube.c...player_embedded

Daug info apie jungimus yra temoje "airiskas nerimas"
Atsakyti