Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(Arveda @ 2010 10 18, 13:25)
Tiklis  karsta.gif  karsta.gif  karsta.gif  bigsmile.gif  o jau koks grozis  wub.gif 
Kada nors ir as toki turesiu  bigsmile.gif 
O kas liecia kudas ir apvalias, tai as esu ta apvali ir gerokai apvali, bet net nesusimasciau tiks ar netiks, jei man grazu, tai as ji ir nersiu  biggrin.gif  4u.gif


Šaunuolė mirksiukas.gif gražus daiktas dar niekam nepamaišė ir storai ir plonai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 18, 13:27)
Šaunuolė  mirksiukas.gif  gražus daiktas dar niekam nepamaišė ir storai ir plonai  cool.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
ASTUT-zinok jauciu reiks kurt bendra ligoniu palata.. g.gif zinok iki paltuko ''daeisiu'' tik koki pavasari doh.gif ...vyras ''garbingai leido jam megstini numegst biggrin.gif ''-pabreziu-GARBINGAI LEIDO!!!! lotuliukas.gif ...(anksciau,kai pasiulydavau ir jam ka nors nuraizgyt,jis pareiksdavo-NERAIKIA!...vat tik mano broliukas vis mane uzsakymais uzversdavo lotuliukas.gif ....o vakar PATS PAKLAUSE,KOKIU SIULU REIKIA IR KIEK JO MEGSTINIUI...sakiau mega_shok.gif is netiketumo blink.gif ...)
tai vat -jauciu zinok kursim palata ''paplepekim'' ir dirbsim visos bendrai-kas paltuka,kas megstuka,kas lovytes uztiesaliuka mirksiukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 18, 13:41)

tai vat -jauciu zinok kursim palata ''paplepekim''  ir dirbsim visos bendrai-kas paltuka,kas megstuka,kas lovytes uztiesaliuka mirksiukas.gif ...


O kas su medaljonais prisijungs biggrin.gif sau net nepradėjau(užsiknisau su suknelės rankovėmis), o jau ant pavasario prašymai antrą nunert. biggrin.gif Vat ir parodyk žmogui gražų daiktą. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 18, 13:41)
drinks_cheers.gif
Papildyta:
ASTUT-zinok jauciu reiks kurt bendra ligoniu palata.. g.gif zinok iki paltuko ''daeisiu'' tik koki pavasari doh.gif ...vyras ''garbingai leido jam megstini numegst biggrin.gif ''-pabreziu-GARBINGAI LEIDO!!!! lotuliukas.gif ...(anksciau,kai pasiulydavau ir jam ka nors nuraizgyt,jis pareiksdavo-NERAIKIA!...vat tik mano broliukas vis mane uzsakymais uzversdavo lotuliukas.gif ....o vakar PATS PAKLAUSE,KOKIU SIULU REIKIA IR KIEK JO MEGSTINIUI...sakiau  mega_shok.gif  is netiketumo blink.gif ...)
tai vat -jauciu zinok kursim palata ''paplepekim''  ir dirbsim visos bendrai-kas paltuka,kas megstuka,kas lovytes uztiesaliuka mirksiukas.gif ...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif gera ideja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 18, 13:41)
drinks_cheers.gif
Papildyta:
ASTUT-zinok jauciu reiks kurt bendra ligoniu palata.. g.gif zinok iki paltuko ''daeisiu'' tik koki pavasari doh.gif ...vyras ''garbingai leido jam megstini numegst biggrin.gif ''-pabreziu-GARBINGAI LEIDO!!!! lotuliukas.gif ...(anksciau,kai pasiulydavau ir jam ka nors nuraizgyt,jis pareiksdavo-NERAIKIA!...vat tik mano broliukas vis mane uzsakymais uzversdavo lotuliukas.gif ....o vakar PATS PAKLAUSE,KOKIU SIULU REIKIA IR KIEK JO MEGSTINIUI...sakiau  mega_shok.gif  is netiketumo blink.gif ...)
tai vat -jauciu zinok kursim palata ''paplepekim''  ir dirbsim visos bendrai-kas paltuka,kas megstuka,kas lovytes uztiesaliuka mirksiukas.gif ...

Man vyras ko ne kasdien primena apie nepabaigtus jam 3 megztinius blush2.gif ir vis klausia, ar jau greitai ju sulauks lotuliukas.gif Turbut reikas pabaigus medalionini uzbaigt jam koki viena, juolab, kad ten tik rankoves ir apdaila beliko, nes gali is namu isregistruot su visais mezginiais ax.gif

Bendrai palatai ideja palaikau, nes apie smagesne kompanija net svajoti nereikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 18 spalio 2010 - 12:57
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 18, 09:14)
o savaitgalį savo gimšę baliavojau nebuvo kada nert.

As irgi svenciau friends.gif

Nu zinokit kaip letai juda i prieki mano salikelis... baisu net blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 18 spalio 2010 - 13:05
Miargai, isprotejau
Prisipirkau siulu- lotuliukas.gif thumbup.gif . Dabar turiu kklausima- gal kas neret is merino su alpakos vilna, tokie ten is Peru, 50 g=50 metru lygtai. Nu pamaciau spalva, ir taip uzverze kad butinai mano salikas tos spalvos turi but. Tai pirkau 800 g, siulai storesni nei as dabar neriu. Kaip manot , uzteks ar lekt dasipirkt?
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 18, 20:35)
Miargai, isprotejau
Prisipirkau siulu- lotuliukas.gif thumbup.gif . Dabar turiu kklausima- gal kas neret is merino su alpakos vilna, tokie ten is Peru, 50 g=50 metru lygtai. Nu pamaciau spalva, ir taip uzverze kad butinai mano salikas tos spalvos turi but. Tai pirkau 800 g, siulai storesni nei as dabar neriu. Kaip manot , uzteks ar lekt dasipirkt?

Manau, kad neuzteks, nes kuo storesni, tuo iseina, kad daugiau svorio reikia...

Storiausia is musu kiek zinau asta30a nere, tai jai virs 1,5kg suejo...
As turiu 700g ir truks, bet mano plonesni - 100g - 300m
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 18 spalio 2010 - 20:53
QUOTE(gerve @ 2010 10 18, 20:35)
Miargai, isprotejau
Prisipirkau siulu- lotuliukas.gif thumbup.gif . Dabar turiu kklausima- gal kas neret is merino su alpakos vilna, tokie ten is Peru, 50 g=50 metru lygtai. Nu pamaciau spalva, ir taip uzverze kad butinai mano salikas tos spalvos turi but. Tai pirkau 800 g, siulai storesni nei as dabar neriu. Kaip manot , uzteks ar lekt dasipirkt?

gervut-ar teisingai supratau-50 gr-50 metru? g.gif je taip-tai tada tau neuzteks ir dukart tiek kiek turi mirksiukas.gif ...nes astute nere is dvigubo siulo-tai jai isejo 100 gr-150 m(apytiksliai blush2.gif )-tai sunere apie 1,7 kg. blink.gif ...o tavo dar storesni... blink.gif blink.gif

blush2.gif o kokia spalva? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 18, 23:16)
gervut-ar teisingai supratau-50 gr-50 metru? g.gif   je taip-tai tada tau neuzteks ir dukart tiek kiek turi mirksiukas.gif ...nes astute nere is dvigubo siulo-tai jai isejo 100 gr-150 m(apytiksliai blush2.gif )-tai sunere apie 1,7 kg. blink.gif ...o tavo dar storesni... blink.gif  blink.gif

blush2.gif  o kokia spalva? blush2.gif


Sveiki, spalva tokia sodri bordo gal lyg i violetine. Sulka lyg vadinas tie siulai, Katia gamintojas.Pasiziurejau net, taip 50 metru=50 gramu. Tai ka dabar daryt?... doh.gif .Galiu dasipirkt, jei visai isproteciau. Brangus jie, zalciai. Ir ka dabar daryyyyt... bigsmile.gif unsure.gif verysad.gif verysad.gif . Dar tik vienoj pardej buvau, senamiesty Gerose akyse. Bijau dar kur ir vaziuot, bet jauciu teks. oi, su tais siulais man...ir tokiu noriu ir anokiu doh.gif Jei pirkimo ceki turiu, priimtu atgal? Vargas man paciai su savim, ka kalbet apie aplinkinius lotuliukas.gif
P.s. pradetas salis bus pabaigtas.
P.p.s. Tikli, jau kaip grazuuuu bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 19 spalio 2010 - 07:19
QUOTE(gerve @ 2010 10 19, 08:16)
*Jei pirkimo ceki turiu, priimtu atgal? Vargas man paciai su savim, ka kalbet apie aplinkinius  lotuliukas.gif
**P.s. pradetas salis bus pabaigtas.

* Siaip priimt atgal nenori, bet pakeicia tai beveik visur ax.gif
**Jau pabaigei? g.gif PASIRODYK bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 19 spalio 2010 - 07:43
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 19, 08:42)
* Siaip priimt atgal nenori, bet pakeicia tai beveik visur  ax.gif
**Jau pabaigei?  g.gif PASIRODYK  bigsmile.gif


Nepabaigus dar, iki galo toli, turiu koki 16 ar 17 medaliu tik. Bet, kad akys- marios... doh.gif Negalima man eit i siulu pardes, oi, negalima... lotuliukas.gif
Atsakyti