Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 18, 11:51)
Tikli, nu laaaaaabai neturiu žoždių (gražu juk čia netinka tongue.gif )
žinot merginos, o man toks klausimukas pasistojo, tos kurios neriat šalį esat lieknos? žinau skamba juokingai, bet savaitgalį buvau su šeimyna savo susitikus, parodžiau ką neriu, o man mama su sese sako, nu viskas gražu čiki, tačiau toks dalykas lieknesnėms labai tinka, o kadangi aš moteriška esu apvalių formų tai man sako kad tas šalis visai netiks, nes dar labiau storins. tai vat žinokit ir pasimečiau, visgi darbo daug, o jei nebus galimybės to šalio užsidėti tai..... doh.gif kaip jūs manot?


Nu teoriškai, tai nelieknos kaip tik save maskuoja skraistėmis g.gif Mažiau klausyk bigsmile.gif

Atsakyti
nu i kas ,kad moteriškesnė irnesakyk.gif papus atstatyk(tegu pavydi tos kurios neturi tongue.gif ),pilvą įtrauk,nosį aukštyn ir pirmyn thumbup.gif oriai,elegantiškai
nepasiduok jokiem terorizavimam cool.gif

o ,klausyk,nepaprašė,TOS, KŪDESNĖS,joms perleist šito grožio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 18, 12:01)
Mažiau klausyk  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif

tik dar norėčiau pridurti, kad reiktų pagal savo figūrą atrasti tinkamas proporcijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 18, 11:58)
vat mano vyrui sitas  mano variantas patiko...o apie origianala sake-SKUDURAS biggrin.gif )

thumbup.gif vat koks įvertinimas bigsmile.gif

suku galvą ką draugei dovanų kalėdoms,tai MB sako šiti blynai toki visai nieko ,tai sako,šaliką blink.gif
box.gif nu nieku gyvu,tegu mani jis kanda,(nes vilnonis),šitiek vakarų paaukota
Atsakyti
Beje, Tikli ... tavo salis tikrai ispudingai puosnus wub.gif wub.gif jei mano nevirsytu 1,5 kg - turbut ir as dapaisyciau tu gelyciu i tarpelius bigsmile.gif

nors.. neee... nebedapaisysiu... is likusiu siulu mazajai kepure rezgu lotuliukas.gif

o mano siulai jau parejo thumbup.gif ... bandysiu siandien rastuka paltukui kurti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 18, 11:51)
Tikli, nu laaaaaabai neturiu žoždių (gražu juk čia netinka tongue.gif )
žinot merginos, o man toks klausimukas pasistojo, tos kurios neriat šalį esat lieknos? žinau skamba juokingai, bet savaitgalį buvau su šeimyna savo susitikus, parodžiau ką neriu, o man mama su sese sako, nu viskas gražu čiki, tačiau toks dalykas lieknesnėms labai tinka, o kadangi aš moteriška esu apvalių formų tai man sako kad tas šalis visai netiks, nes dar labiau storins. tai vat žinokit ir pasimečiau, visgi darbo daug, o jei nebus galimybės to šalio užsidėti tai..... doh.gif kaip jūs manot?

As manau, kad grazus saliai tinka visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 18, 11:02)
nu i kas ,kad moteriškesnė irnesakyk.gif papus atstatyk(tegu pavydi tos kurios neturi tongue.gif ),pilvą įtrauk,nosį aukštyn ir pirmyn thumbup.gif oriai,elegantiškai
nepasiduok jokiem terorizavimam cool.gif

o ,klausyk,nepaprašė,TOS,  KŪDESNĖS,joms perleist šito grožio g.gif

nu matai tos mano didžiosios kritikės yra taip pat gražių moteriškų formų (genai biggrin.gif )tai joms kad ir gražu, bet nenorėtų. bet manau kai pamatys galutinį rezultatą tai kitaip mergikės užgiedos lotuliukas.gif
Atsakyti
JURATE-na as irgi manau,kad po situ saliu gali paslept ir ''ir visus trukumus''ir privalumus mirksiukas.gif ...vyras juokais sake(,kai uzsimeciau pabandymui)-nju galetum po juo ir koki kaimyna slept,nepastebeciau nieko,tik sali lotuliukas.gif lotuliukas.gif .... mirksiukas.gif taip kad tikrai juo apsisiautus ne ''tavo trukumai ''visiems bus galvoj...
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 18, 12:10)
nu matai tos mano didžiosios kritikės yra taip pat gražių moteriškų formų (genai biggrin.gif )tai joms kad ir gražu, bet nenorėtų. bet manau kai pamatys galutinį rezultatą tai kitaip mergikės užgiedos lotuliukas.gif

Iš pavydo ir tik pavydo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 18, 12:14)
JURATE-na as irgi manau,kad po situ saliu gali paslept ir ''ir visus trukumus''ir privalumus mirksiukas.gif ...vyras juokais sake(,kai uzsimeciau pabandymui)-nju galetum po juo ir koki kaimyna slept,nepastebeciau nieko,tik sali lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .... mirksiukas.gif taip kad tikrai juo apsisiautus ne ''tavo trukumai ''visiems bus galvoj...

lotuliukas.gif grazus vyro zodziai
Atsakyti
ir stai dar kas- JEI JUS,NERIAT SITA SALI TAM KAD VISI PASTEBETU JUS IR JUSU GROZI- NENERKIT!!!! schmoll.gif ...visi kas pamatys jus su situ gazuoliu,PASTEBES IR GROZESIS JUO,O NE JUMIS... mirksiukas.gif rolleyes.gif ...
Atsakyti
Tiklis karsta.gif karsta.gif karsta.gif bigsmile.gif o jau koks grozis wub.gif
Kada nors ir as toki turesiu bigsmile.gif
O kas liecia kudas ir apvalias, tai as esu ta apvali ir gerokai apvali, bet net nesusimasciau tiks ar netiks, jei man grazu, tai as ji ir nersiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti