Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

savatgalis tam ir yra PATINGĖT biggrin.gif
Atsakyti
LABA DIENA ZUIKUCIAI! blush2.gif ..stai ir vel as...kaip sakant,-lauket ar ne,as jau cia biggrin.gif ...
tai vat-mano fronte-nieko naujo...tikiuosi sia sav. savo sali kaip nors pabaigt... g.gif jei vel kas nesujauks planu unsure.gif ..stai kiek turiu savo ''kilimo'' tongue.gif ...
user posted image

liko gal koks trecdalis blink.gif ..ir burbuliukai tongue.gif ...bet jauciu reiks gal juos kuo nors kitu pakeist g.gif
Atsakyti
Tikli, labai gražu bigsmile.gif

Žodžiu mezgiau 34 vnt pagal orginalą, sudėliojau. gavosi 70 cm pločio ir 1m ilgio doh.gif

pločio man gal ir gana, bet ilgio tai gerokai trūksta schmoll.gif
Atsakyti
NIU GROŽIS wub.gif ,tikli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 18, 11:37)
Tikli, labai gražu  bigsmile.gif

Žodžiu mezgiau 34 vnt pagal orginalą, sudėliojau. gavosi 70 cm pločio ir 1m ilgio  doh.gif

pločio man gal ir gana, bet ilgio tai gerokai trūksta  schmoll.gif

as darysiu apie 70 plocio ir 15 mirksiukas.gif 0-160 ilgio..ir visko neriau beveik dvigubai ar net ir daugiau g.gif ...tu didziuju tai tikrai,o maziuku net neskaiciavau g.gif ..bijau-BO KAIP SKAICIU SUZINOSIU-KITO NEBENORESIU biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 18, 11:37)
Tikli, labai gražu  bigsmile.gif

Žodžiu mezgiau 34 vnt pagal orginalą, sudėliojau. gavosi 70 cm pločio ir 1m ilgio  doh.gif

pločio man gal ir gana, bet ilgio tai gerokai trūksta  schmoll.gif

tačiau medalių diametrai turbūt nelabai atitinka originalus, taip? bigsmile.gif
Atsakyti
ACIU MERGYTES UZ PAGYRAS blush2.gif bet ,kuo daugiau as i ji ziuriu-tuo labjau noriu kitokio g.gif ...nu jis pas mane ''labai geletai prabangiskai pilnas''...toks kazkoks poniskas unsure.gif ..o as tokia ''paprastute'' biggrin.gif ,tai man jo biski ''per daug'' unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 18, 11:46)
tačiau medalių diametrai turbūt nelabai atitinka originalus, taip?  bigsmile.gif


Taip išeina biggrin.gif siūlai, tai faktas, plonesni buvo. Tarp kitko man pagal schemą labai gražiai dengias jie. Skylės nedidelės, aišku tik padėliojau, dar jungt nebandžiau biggrin.gif
Foto negaliu perkelt šiandien.
Atsakyti
Tikli, nu laaaaaabai neturiu žoždių (gražu juk čia netinka tongue.gif )
žinot merginos, o man toks klausimukas pasistojo, tos kurios neriat šalį esat lieknos? žinau skamba juokingai, bet savaitgalį buvau su šeimyna savo susitikus, parodžiau ką neriu, o man mama su sese sako, nu viskas gražu čiki, tačiau toks dalykas lieknesnėms labai tinka, o kadangi aš moteriška esu apvalių formų tai man sako kad tas šalis visai netiks, nes dar labiau storins. tai vat žinokit ir pasimečiau, visgi darbo daug, o jei nebus galimybės to šalio užsidėti tai..... doh.gif kaip jūs manot?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 18, 11:48)
ACIU MERGYTES UZ PAGYRAS blush2.gif  bet ,kuo daugiau as i ji ziuriu-tuo labjau noriu kitokio g.gif ...nu jis pas mane ''labai geletai prabangiskai pilnas''...toks kazkoks poniskas unsure.gif ..o as tokia ''paprastute'' biggrin.gif ,tai man jo biski ''per daug'' unsure.gif ...


Va žinok, aš užtai panaikinau visur burbuliukus viduriukuose ir noriu kuo mažiau gėlyčių
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 18, 11:51)
Va žinok, aš užtai panaikinau visur burbuliukus viduriukuose ir noriu kuo mažiau gėlyčių

vat vat,kad neiseina man su maziau gelyciu biggrin.gif ...tada reik daryt su tarpais-o to as nenoriu....arba tinkleli det- bet vel,kai gerai pagalvoji g.gif ...na bet cia skonio reikalas(nos vat mano vyrui sitas mano variantas patiko...o apie origianala sake-SKUDURAS biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 18, 10:51)
Tikli, nu laaaaaabai neturiu žoždių (gražu juk čia netinka tongue.gif )
žinot merginos, o man toks klausimukas pasistojo, tos kurios neriat šalį esat lieknos? žinau skamba juokingai, bet savaitgalį buvau su šeimyna savo susitikus, parodžiau ką neriu, o man mama su sese sako, nu viskas gražu čiki, tačiau toks dalykas lieknesnėms labai tinka, o kadangi aš moteriška esu apvalių formų tai man sako kad tas šalis visai netiks, nes dar labiau storins. tai vat žinokit ir pasimečiau, visgi darbo daug, o jei nebus galimybės to šalio užsidėti tai..... doh.gif kaip jūs manot?


manau, mergyt, paprasciausiai nedaryk daug ''issisokusiu'' medaliuku, tokiu kaip ramuneles ir kuo maziau gelyciu i tarpelius... dek, pvz - voratinkli... mirksiukas.gif jei, salis nebus per daug ''uzgruzintas'' ir ''issiputes'' - tikrai tiks kiekvienai 4u.gif cool.gif
Atsakyti