Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(meskute231 @ 2010 10 17, 16:59)

ot ir nepričiom tos kainos. kad vernitas pabrango tai pasakau iškart PAS MANE MARĖJ IRGI PABRANGO


Kainų pakilimą aš siejau su tuo,kad patalpų nuoma turėtų būt didesnė po Maximos stogu nei turguj. Be to kasos aparatas reikalingas. Šiandien buvau užsukusi,bet dar kainos aiškiai nesudėliotos,tai neapžiūrėjau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 17, 16:48)
Ta, kuri kainuoja virs 4 litu, tai 100 g / 267 metrai
O ta, kuri kainuoja virs 6 litu, tai 100 g / 234 metrai
Nedaug plnesne, bet siulas man maloniau atrode, toks lygesnis, dailesnis  blush2.gif

Vernito metrai "iš oro surašyti" nes ir ant neriamųjų medvilninių rašo panašų skaičių kai tuo tarpu ten tikrai virš 500 metrų yra
Papildyta:
QUOTE(matre @ 2010 10 17, 18:01)
Kainų pakilimą aš siejau su tuo,kad patalpų nuoma turėtų būt didesnė po Maximos stogu nei turguj. Be to kasos aparatas reikalingas. Šiandien buvau užsukusi,bet dar kainos aiškiai nesudėliotos,tai neapžiūrėjau. smile.gif

na laikas parodys. šeštadienį buvau tai pabrangę tik kai kurie siūliukai ir tai nauja patalpa neįtakoja. beje kioskelis berods turgelyje irgi liks tik nebus tokio plataus asortimento
Atsakyti
Daske - KUR FOTO? box.gif

Tikli
, ar uzbaigei savo grozi?

Meskute231 - kaip tavo salis laikosi? Ardei?

Gal dar kas nors pabaiget ir nepasirodot? mastau.gif

Mano tai po truputi juda i prieki... Dali perneriau, dali prineriau papildomai, apie puse susiuvau... Iki savaites galo tureciau uzbaigt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 17, 18:18)
Daske - KUR FOTO?  box.gif

Tikli
, ar uzbaigei savo grozi?

Meskute231 - kaip tavo salis laikosi? Ardei?

Gal dar kas nors pabaiget ir nepasirodot?  mastau.gif

Mano tai po truputi juda i prieki... Dali perneriau, dali prineriau papildomai, apie puse susiuvau... Iki savaites galo tureciau uzbaigt biggrin.gif

AŠ IRGI IKI SAVAITĖS GALO TURĖSIU, TIK NEŽINAU KURIOS SAVAITĖS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 17, 14:48)
Ta, kuri kainuoja virs 4 litu, tai 100 g / 267 metrai
O ta, kuri kainuoja virs 6 litu, tai 100 g / 234 metrai
Nedaug plnesne, bet siulas man maloniau atrode, toks lygesnis, dailesnis  blush2.gif


pakankamai ploni siulai... pagal, ismatavimus, tai po 6 Lt yra storesni, nei po 4 Lt g.gif

as imciau storesnius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 17, 15:48)
Ta, kuri kainuoja virs 4 litu, tai 100 g / 267 metrai
O ta, kuri kainuoja virs 6 litu, tai 100 g / 234 metrai
Nedaug plnesne, bet siulas man maloniau atrode, toks lygesnis, dailesnis  blush2.gif


Aš turiu tuos kurie 234 m, bet Kaune ABC parduotuvėje motkiukas kainuoja 5 lt. Galėtų būti storesni, nors neriasi tikrai maloniai ir siūlas toks slidesnis.
Atsakyti
Oho kaip kaina skiriasi unsure.gif ir kai reikia daug motkeliu tai ir suma susideda unsure.gif
Va man irgi tie mazesnio metrazo labiau prie sirdies ko tais blush2.gif Nu eisiu i dar kelias parduotuves, ziuresiu, rinksiuos 4u.gif
Atsakyti
du barankiniai ir du heksagonai doh.gif dar vien1 modifikuot1 reik nert ir bandysiu jungt vėl.gal jau bus ant pusės peties unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 17, 20:18)
Daske - KUR FOTO?  box.gif

Tikli
, ar uzbaigei savo grozi?

Meskute231 - kaip tavo salis laikosi? Ardei?

Gal dar kas nors pabaiget ir nepasirodot?  mastau.gif

Mano tai po truputi juda i prieki... Dali perneriau, dali prineriau papildomai, apie puse susiuvau... Iki savaites galo tureciau uzbaigt biggrin.gif

aha vakar ardžiau. o savaitgalį savo gimšę baliavojau nebuvo kada nert.
šiandie reiks prisėst, nes jau melejonas kitų idėjų yr

tigi sakiau mergaitės netikėkit. tas vernito metražas yr pievos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 18 spalio 2010 - 08:16
na bandysiu herberą wub.gif pas tiklį taip ŠIKARNAU atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
kaip sekasi megzti? Aš per savaitgalį nė vieno medalio nenunėriau doh.gif užtat penktad nunėriau tokį naują medalį, įmesiu kiek vėliau įvertinsit ar jis bus v tiemu ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

AS per savaitgali irgi nei truputuka i prieki nepasistumejau blush2.gif Dabar teks pasidarbuoti is peties ax.gif
Atsakyti