Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

Kolekcioniere... ar man tik atrodo, ar tu 5 - 9 eiles su 1 uzmetimu darei ? ... ten turejo buti pusiniai stulpeliai unsure.gif

ir teisingai sako Bielra - jungima pataisyk... graziau atrodys mirksiukas.gif
Atsakyti
Turėjau 4 motkelius užklijuotam maišelyje, vienam poke. Mezgu 3ią ir man kažkas ne taip schmoll.gif siūlai skiriasi doh.gif vieni visai neblizgūs ir storesni, o kiti 2 plonesni ir slidesni. kitą kartą praplėšiu. Dabar jau nekeisiu, pamaišysiu, nesimatys, bet vistiek susinervinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 16, 14:05)
Kolekcioniere... ar man tik atrodo, ar tu  5 - 9 eiles su 1 uzmetimu darei ? ... ten turejo buti pusiniai stulpeliai  unsure.gif

ir teisingai sako Bielra - jungima pataisyk... graziau atrodys  mirksiukas.gif


aha, norejau ir as apie pusinius pasakyt- baronkyte puri tokia jais nunerta.
Aciu mergytes uz info, dairysiuos, tikrai zinau, kad pigiau LT siulai, is auksarankes ne karta jau man atvaziuodami ar grizdami kas veze, tai thumbup.gif . Pas mane ne kaip pas visus- pirma medziagos, po to projektai biggrin.gif
Papildyta:
Kolekcioniere, kaip jauciu as tavo skausma biggrin.gif . Buvau ten. Ir vis dar papuolu. Patikek, kantrybe ir uzsispyrimas, ir mergyciu pagalba ir patarimai padarys savo 4u.gif Apie prezidentes posta- yra posakis: be careful what you wish for, reikstu - atsargiai ka svajoji, ar panasiai tongue.gif . Buna issipildo biggrin.gif
Atsakyti
po eilinio apsilankymo''bibliotekoje'' alc.gif ''skystos duoneles'' myletojas issiruose namo...o kad sutrumpinti ir taip nelengva kelia ,nutare eit tiesiai per kapines...
ir...aisku nepastebejo iskastos duobes-ikrito....visa nakti ir taip bande islipt,ir kitaip schmoll.gif ...paryciais susirange kamputi ir visas drebedamas uzmigo...
vos saulei prasvitus,''knygu apsiskaites'' kapu sargas bego ''i taska paildymo'',ir isgirdo kazka dantimis duobej kalenant g.gif ...priejes paziurejo ir klausia:
-''ko taip drebi? salta? unsure.gif ''
-''salta.... verysad.gif ''-atsako ''biblioteko skaitytojas''...
- ''vargsiukas... verysad.gif ..nu kur tau nebus salta-SITAIP NAKTI VARTYDAMASIS VISAS ZEMES NUSISPARDEI verysad.gif ...'''

lotuliukas.gif


mirksiukas.gif CIA kad manes neuzmirstumete blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 16 spalio 2010 - 16:42
QUOTE(tiklis @ 2010 10 16, 17:39)
mirksiukas.gif  CIA  kad manes neuzmirstumete blush2.gif

Taves neimanoma uzmirsti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 16, 11:47)
Tai jaučiu kainos irgi pakilo. Girdėjau,kad ruošiasi keltis.

Kad nea, tos pačios kaip ir buvo anksčiau, kiek mačiau bigsmile.gif
Atsakyti
Užmačiau nuostabią temą , ir jungiuosi prie jūsų blush2.gif
Pradėjau siūlų paieškas, Vernito pusvilnė yra dviejų rūšių, storenė po 4 litus su centais, ir plonesnė bei malonesnio siūlo po 6 litus su centais. Tai misliju kurią jūs čia perkat dabar? Ir brangesnės pusvilnės didesnis spalvų pasirinkimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 17, 14:00)
Užmačiau nuostabią temą , ir jungiuosi prie jūsų  blush2.gif 
Pradėjau siūlų paieškas, Vernito pusvilnė yra dviejų rūšių, storenė po 4 litus su centais, ir plonesnė bei malonesnio siūlo po 6 litus su centais. Tai misliju kurią jūs čia perkat dabar? Ir brangesnės pusvilnės didesnis spalvų pasirinkimas  bigsmile.gif


ant kiek plonesne ar storesne ? rolleyes.gif koks gramu ie metru santykis ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 16, 16:29)
aha, norejau ir as apie pusinius pasakyt- baronkyte puri tokia jais nunerta.
Aciu mergytes uz info, dairysiuos, tikrai zinau, kad pigiau LT siulai, is auksarankes ne karta jau man atvaziuodami ar grizdami kas veze, tai  thumbup.gif . Pas mane ne kaip pas visus- pirma medziagos, po to projektai biggrin.gif
Papildyta:
Kolekcioniere, kaip jauciu as tavo skausma  biggrin.gif . Buvau ten. Ir vis dar papuolu. Patikek, kantrybe ir uzsispyrimas, ir mergyciu pagalba ir patarimai padarys savo 4u.gif Apie prezidentes posta- yra posakis: be careful what you wish for, reikstu - atsargiai ka svajoji, ar panasiai  tongue.gif . Buna issipildo  biggrin.gif

nu 15 šiaip netaip turiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 17, 15:12)
ant kiek plonesne ar storesne ?  rolleyes.gif  koks gramu ie metru santykis ?  smile.gif

Ta, kuri kainuoja virs 4 litu, tai 100 g / 267 metrai
O ta, kuri kainuoja virs 6 litu, tai 100 g / 234 metrai
Nedaug plnesne, bet siulas man maloniau atrode, toks lygesnis, dailesnis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 10 17, 14:48)
Ta, kuri kainuoja virs 4 litu, tai 100 g / 267 metrai
O ta, kuri kainuoja virs 6 litu, tai 100 g / 234 metrai
Nedaug plnesne, bet siulas man maloniau atrode, toks lygesnis, dailesnis  blush2.gif


Maniškė storesnė.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 16, 10:54)
Dar yra kioskelis Šilainių turguj, prekiauja ir Vernito siūlais. smile.gif

O prie bajerių apie panevėžiečius,tai kokie du žodžiai baigiasi raide C?  biggrin.gif

PATAISYMAS: šitas išsikėlė į greta esančios maximos antrą aukštą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(matre @ 2010 10 16, 12:47)
Tai jaučiu kainos irgi pakilo. Girdėjau,kad ruošiasi keltis.

ot ir nepričiom tos kainos. kad vernitas pabrango tai pasakau iškart PAS MANE MARĖJ IRGI PABRANGO
Atsakyti