Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(Daske @ 2010 10 15, 15:15)
dar klausimas kuo prisitvirtinat koldras ant kupros lotuliukas.gif


o pas mane ji toookia diedele ir sunki, kad pati laikosi lotuliukas.gif
ji yra 1.10 plocio, tai dideli gabala apykalkes galiu atlenkti - tada labai patogiai sugula ant peciu ir laikosi... o ir svoris mano koldros - 1,6 kg ax.gif
esant uraganui, saugi jausiuosi - nepakels lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 15, 16:19)
o pas mane ji toookia diedele ir sunki, kad pati laikosi  lotuliukas.gif
ji yra 1.10 plocio, tai dideli gabala apykalkes galiu atlenkti - tada labai patogiai sugula ant peciu ir laikosi... o ir svoris mano koldros - 1,6 kg  ax.gif
esant uraganui, saugi jausiuosi - nepakels  lotuliukas.gif


Tik svarbiausia, niekad ant svarstyklių su ja nelipk bigsmile.gif
Atsakyti
Bielra, ateinu ir aš pagirt tavo adijalinės koldros biggrin.gif 4u.gif
Niu, bet spalva, tai wub.gif wub.gif negalvojau, kad vernitinės pusvilnės tokios gražios spalvos būna wub.gif
Atsakyti
nu mano irgi didele svoris 1,3 bet vistiek ji slysta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 15, 17:53)
nu mano irgi didele svoris 1,3 bet vistiek ji slysta g.gif


gal cia ir nuo siulo priklauso g.gif ... zinoma turi reiksmes ir ant kokio drabuzio dediesi ax.gif
Atsakyti
Na ir kur gi visos musu nerejeles dingusios ?!?!? g.gif
ko tokia tyla cia... as kaip ir baigusi savo darbeli, bet vis uzsuku paskaitinet kas ir kaip... ka Tiklis bepribazarino ax.gif
o cia... tylu tylu... matyt, visos ikritusios is savo nerinius, kad tik greiciau uzbaigt ir prisijunt prie manes - paltuka megzt tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
bielra,labai gražus tavo darbelis thumbup.gif ir panasus i tuos medaljoninius,ir kitoks.ir visai nepanasus i adijala biggrin.gif as irgi buvau ji nusiziurejusi,bet man kazkaip jo paskirtis neaiski...nei tai salis,nei tai skraiste,nu adijalas ir vsio cool.gif
Atsakyti
Ristina, Olaiva aciuks.gif
Tiklis galvą ikišo ir vėl dingo, jaučiu kaip drėbtels tuoj vaizdų.. bigsmile.gif
Atsakyti
nju mergos,kadangi as pusiau paneveziete,tai BISKI ''bajeriu apie paneveziecius biggrin.gif

KOKIO GYVUNO PAVADINIMAS BAIGIASI RAIDE ''F''?

( smile.gif atsakymas- ''ZIRAF'')


o siaip-NERA SALIO-NERA IR ''BAJERIU'' schmoll.gif .JUS CIA MANE LENKIAT SU TOKIAIS GROZIAIS-tai man visai nelinksma unsure.gif ...man galima sakyti depresija...gili...tokia medaline verysad.gif ...o dar kaip tycia darbai visokie prispaude-vaselio ner kada i rankas paimt verysad.gif ...ech-jaucia mano ''uzkapalis''-tik koki pirmadieni tik ''pasinersiu i sia palata''...neliudekit mirksiukas.gif ..as vis uzmesiu aki kaip gyvenat blush2.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 15 spalio 2010 - 21:25
Ech, panos, nepaimsiu vaselio i rankas savaite visa...Gavau negeru ziniu is Lietuvos ir atskrendu savaitei...sako, reikia bendraut kol gyvi esam, bet ir paskutini sudie pasakyt tenka.
Noriu paklausti kaunieciu, kur galeciau prasinest per siulu pardes, nera giminej mezganciu, nezinos gal. Buciau dekinga uz info.
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 16, 08:31)
Ech, panos, nepaimsiu vaselio i rankas savaite visa...Gavau negeru ziniu is Lietuvos ir atskrendu savaitei...sako, reikia bendraut kol gyvi esam, bet ir paskutini sudie pasakyt tenka.
Noriu paklausti kaunieciu, kur galeciau prasinest per siulu pardes, nera giminej mezganciu, nezinos gal. Buciau dekinga uz info.

blink.gif jezau,gervut... verysad.gif kaip liudna,kad viskas taip verysad.gif ...stiprybes!
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 16, 08:31)
Ech, panos, nepaimsiu vaselio i rankas savaite visa...Gavau negeru ziniu is Lietuvos ir atskrendu savaitei...sako, reikia bendraut kol gyvi esam, bet ir paskutini sudie pasakyt tenka.
Noriu paklausti kaunieciu, kur galeciau prasinest per siulu pardes, nera giminej mezganciu, nezinos gal. Buciau dekinga uz info.

Sveikos.

Kaune rekomenduoju parduotuve prie ABC (vaziuojant i urma) ten yra vernito siulu, kitu lietuvisku ir siaip pigesniu, bet neblogu...
Urme
http://www.kasiulai.lt/parduotuve.php - sita yra atsidarius Savanorių pr. 192 c
prie 25-mecio turgaus yra parduotuve ir man atrodo tu paciu savininku Mituvos g.
Dar prie Hyper maximos yra Casa Lana - bet ten siulai brangesni...


Gal kas papildys mano sarasa blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 16 spalio 2010 - 07:44