Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

nenervuokit, duokit šaliką pabaigt lotuliukas.gif
Atsakyti
Nagi dėkui Niumuk už spalvos išaiškinimą.. biggrin.gif Gal jis ir tamsus, bet tikrai ne juodas, o baklažaninis.. Su baltu darbe neišbūčiau nei pusdienio.., ypač šiandien lotuliukas.gif
Esu nučiupinėta, apglostyta, nurengta, aprengta.. hihihi.gif
Klausia ar kokių kursų nenoriu pravest.., jau viena ir su siūlais atbėgo paklaust ar tokie tiktų.. thumbup.gif
Kas matė nuotrauką ir mane gyvai su ta koldra cool.gif , tai sakė natūroje jis gražesnis.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 15, 12:46)
Kas matė nuotrauką ir mane gyvai su ta koldra  cool.gif , tai sakė natūroje jis gražesnis..  ax.gif

bingo! Pagaliau atsirado tinkamiausias žodis thumbup.gif
Gal gali parašyti, kiek sveria toji koldra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2010 10 15, 11:35)
Chm, gal ir ne visą turiu, gal irgi tik schemutes, bet dar reikia perkošti osinkoj visus paltus, turėtų ten tikrai būti. Bet užsidegusioms mezgėjoms vieni niekai ir prisitaikyti iš skirtingų modelių reikalingas dalis.  mirksiukas.gif
   Reikia dar siūlus susižvejoti, ir šitą kompaniją nusivilioti , kad ir ten būtų smagu ir šilta.  4u.gif


Osinka jau perkosta lotuliukas.gif na... nebent ka nors prasokau... praleidau ax.gif
o as siulus jau uzsisakiau... kita savaitike jau turesiu thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2010 10 15, 11:38)
nenervuokit, duokit šaliką pabaigt  lotuliukas.gif


tongue.gif lotuliukas.gif

Bielra, tu teisi - mano seimyna irg nusprende, kad naturoj ir manasis daug graziau atrodo... kazkaip foto uzglusina tikraji vaizdeli ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 15 spalio 2010 - 11:55
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 15, 11:49)
bingo! Pagaliau atsirado tinkamiausias žodis  thumbup.gif
Gal gali parašyti, kiek sveria toji koldra  4u.gif


Turėjau 12*100 g, apie 50 g liko, 8 medalius nuardžiau, tai manau 1 kg sveria.. g.gif

QUOTE(asta30a @ 2010 10 15, 11:53)
Bielra, tu teisi - mano seimyna irg nusprende, kad naturoj ir manasis daug graziau atrodo... kazkaip foto uzglusina tikraji vaizdeli  ax.gif


Man tai ne naujiena.. wink.gif, arba reikia afygieno fotografo, kad perteiktų realų vaizdą arba įjungt fantaziją.. lotuliukas.gif
Foto dariau 1 valandą nakties.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 15, 12:49)
bingo! Pagaliau atsirado tinkamiausias žodis  thumbup.gif
Gal gali parašyti, kiek sveria toji koldra  4u.gif

Adijalas, ADIJALAS čia, o ne koldra lotuliukas.gif
Sorry, kad vėl įlindau, bet kažkaip senai, kai tik Osincoj atsirado šitas šalis mes jį taip vadinam hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 10 15, 12:02)
Adijalas, ADIJALAS čia, o ne koldra  lotuliukas.gif 
Sorry, kad vėl įlindau, bet kažkaip senai, kai tik Osincoj atsirado šitas šalis mes jį taip vadinam hihihi.gif


Kol į jį žiūri, tai adijalas, bet kai ant pečių užsimeti - koldra.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 15, 12:58)
Turėjau 12*100 g, apie 50 g liko, 8 medalius nuardžiau, tai manau 1 kg sveria..  g.gif


ačiū 4u.gif
QUOTE(niuma @ 2010 10 15, 13:02)
Adijalas, ADIJALAS čia, o ne koldra  lotuliukas.gif 
Sorry, kad vėl įlindau, bet kažkaip senai, kai tik Osincoj atsirado šitas šalis mes jį taip vadinam hihihi.gif

pradžioj taip mintyse ir vadinau, tai pledu, tai adijalu. Tačiau vakar pirkau naują partiją siūlų šaliui ir kelis kartus teko susigriebt, ką čia rankose nešu. Vien siūlai maišely sveria tiek, kad jauti juos doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 15, 13:07)
Kol į jį žiūri, tai adijalas, bet kai ant pečių užsimeti - koldra..  lotuliukas.gif


Man tai dekutis lotuliukas.gif
Atsakyti
BIELRA- dar karteli visiems priminkite kokius siulus naudojot,ir kokie salio ismatavimai blush2.gif ...NU SMALSI GI AS unsure.gif ... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 15 spalio 2010 - 12:58
Vernito pusvilnė mirksiukas.gif , 100 g/267m berods.. g.gif 3,5 nr.vąšelis..
Su išmatavimais sunkiau, nes jis pas mane beformis.., stačiakampis nepasiteisino, tai tiesiog nuiminėjau nereikalingus ordinus ir dariau apnėrimą.. Plotis tikriausiai 60 cm, o ilgis gali būti apie 150-160 cm.. Manau nuo svorio dar patįs..
Pagalvojau, kad ir trikampė skara tokia galėtų būti.. rolleyes.gif
Atsakyti
dar klausimas kuo prisitvirtinat koldras ant kupros lotuliukas.gif
Atsakyti