Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(tiklis @ 2010 10 15, 09:53)
BIELRA blink.gif  blink.gif ..UZ KIEK?!! blink.gif  blink.gif
klausymuka turiu visoms neriancioms -AR NERTUMETE SITA SALI UZ 100 LT?

O as dar viena nunerciau, nes man laaabai patiko. Tik aisku bent is tokio storio ar storesniu siulu kaip mano. Ir dar turetu but sviesus siulai ir laiko maziausiai 2 savaites blush2.gif

Daugiau nenerciau net ir uz 200-300Lt, nes paprasciausiai man per daug nuobodu butu toki pati kelis kartus nert...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 spalio 2010 - 09:24
QUOTE(asta30a @ 2010 10 14, 19:21)


Pargriuvau ir apalpau thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(asta30a @ 2010 10 14, 21:41)
ne... ne tu tai pavarai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
klausyk, mergyt... jei kur kelsiesi i kita palata - duok zinot ... eisiu ir as is paskos... nes tas tavo kalbos zargonas geriau uz visus komplimentus ir pripazinimus  thumbup.gif  thumbup.gif

visada tavo palatoj, kur kamputyje tunosiu... stebesiu... ir klausysiuosi tavo blevyzgojimu  rolleyes.gif  mano paltukas daug vietos neuzims... tilpsiu kaip nors, kur nors  ax.gif

aciu, mergytes, uz pagyras  blush2.gif

Žinok gundausi aš tuo paltuku. Net labai. O tu man padėtum? Nes neturiu nei schemų, nei įsivaizduoju kaip megzt ax.gif Mes toj pačioj palatoj bendroj dviese su paltais "išoktume" biggrin.gif

QUOTE(bielra @ 2010 10 15, 08:30)
asta30a į sveikatą!  drinks_cheers.gif  Pasveikau ir aš..  ax.gif




Vėl pargriuvau thumbup.gif įsivaizduoju kaip realybėje atrodo.

QUOTE(tiklis @ 2010 10 15, 09:53)
BIELRA blink.gif  blink.gif ..UZ KIEK?!! blink.gif  blink.gif
klausymuka turiu visoms neriancioms -AR NERTUMETE SITA SALI UZ 100 LT?


NIEKADA!!! aš konsultavausi su mezgėja viena, tai be 300lt niekaip schmoll.gif aišku žiūrint kokie siūlai. Jei bent tokie kaip mano storio, tai gal už 200 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 15 spalio 2010 - 09:22
Bielra, asta- fantastika, nerealu thumbup.gif swoon.gif

Jei man kas nors paprasytu nemegzti si sali uz 100Lt, tai pasiulyciau paciai nueiti i parduotuve, nusipirkti siulus ir po to tureti tiek fantazijos, kantrybes ir laiko stioki grzi nunarploioti schmoll.gif Manau ne vienaipigumu iskotojai atsoktu fantazija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mijuke @ 2010 10 15, 10:51)
Bielra, asta- fantastika, nerealu thumbup.gif  swoon.gif

Jei man kas nors paprasytu nemegzti si sali uz 100Lt, tai pasiulyciau paciai nueiti i parduotuve, nusipirkti siulus ir po to tureti tiek fantazijos, kantrybes ir laiko stioki grzi nunarploioti schmoll.gif Manau ne vienaipigumu iskotojai atsoktu fantazija lotuliukas.gif


Aš tai manau tokie žmonės yra neverti turėti tokius daiktus. Nes jie nevertina kiek minčių darbo ir kruopštumo įdėta. Gali kinišką pigiai nusipirkti ir nešioti bigsmile.gif Kam jiems tas rankų darbas?
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 15, 07:30)
asta30a į sveikatą!  drinks_cheers.gif  Pasveikau ir aš..  ax.gif



bigsmile.gif ispudingas salis wub.gif wub.gif
ir tikrai, kaip juodai spalvai - laabai lengvutis atrodo drinks_cheers.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 10 15, 08:53)
BIELRA blink.gif  blink.gif ..UZ KIEK?!! blink.gif  blink.gif
klausymuka turiu visoms neriancioms -AR NERTUMETE SITA SALI UZ 100 LT?


nei uz 200 neparduociau schmoll.gif

QUOTE(Forget @ 2010 10 15, 09:21)
Žinok gundausi aš tuo paltuku. Net labai. O tu man padėtum? Nes neturiu nei schemų, nei įsivaizduoju kaip megzt  ax.gif Mes toj pačioj palatoj bendroj dviese su paltais "išoktume"  biggrin.gif



zinok ir as jokiu schemuciu neturiu schmoll.gif tris - keturias dienas, tiesiogine ta zodzio prasme - intike gyvenu... ir nieko... butent to paltuko - nera niekur jokio aprasymo unsure.gif teks komponuoti is kitu, panasiu paltuku ax.gif
Atsakyti
Asta30, bielra - nugi sveikinu pasveikus 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 10 15, 09:53)
klausymuka turiu visoms neriancioms -AR NERTUMETE SITA SALI UZ 100 LT?

galėčiau ir už dyką, ir savais siūlais, bet tai būtų dovana labai artimam žmogui, pvz sesei, mamai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 15, 08:53)
BIELRA blink.gif  blink.gif ..UZ KIEK?!! blink.gif  blink.gif
klausymuka turiu visoms neriancioms -AR NERTUMETE SITA SALI UZ 100 LT?

jei labai reiktų pinigu tada taip
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 15, 06:44)
Bielra  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o aš kol kas ant savo to šarvo supykus ir einu ratu. bijau kad šiandie jam gali būt paskutinioji visiškai. kai biskiuką atvėsiu tai sujungsiu kitaip ir parduosiu. išmylėtas von bus šitas daiktas schmoll.gif

Kas cia per kalbos, kodel taip sakote? Kodel sarvu vadinate? kas nepatiko tame salyje? Vat kiek klausimu.



LABAS DIENAS VISOMS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 15, 11:02)
zinok ir as jokiu schemuciu neturiu  schmoll.gif  tris - keturias dienas, tiesiogine ta zodzio prasme - intike gyvenu... ir nieko... butent to paltuko - nera niekur jokio aprasymo  unsure.gif  teks komponuoti is kitu, panasiu paltuku  ax.gif

Kurio tu čia paltuko, asta30a, nerandi? Seku jūsų temą, labai smagiai jūs čia dirbat. O tas baltas ilgas paltukas man į akį įkrito. Jau žadėjau prašytis į kompaniją. Tai jeigu apie jį, tai schema yra.
Atsakyti
Sveikos ligonės 4u.gif
Kodėl jūs bielros šalį juodu vadinat? Aš matau kuo gražiausią tamsią baklažaninę spalvą wub.gif

Bielra, tik tavo šalį pamačius pirmą kartą sukirbejo mintis, kad gal ir man tokio norėt lotuliukas.gif Ne ne ne, nesirašau į ligones, nes nenersiu, tik negalėjau susilaikyt nepagyrus. Nors ir sunkūs siūlai, bet kelia lengvumo pojūtį. Gražuolis, neperkrautas, šiltas kūrinys thumbup.gif ploja.gif

Meskute, jei jau ardai sunėrimą, gal tiesiog tarpelius palik tarp medalionų, dings 'šarvas'. Per tankus vaizdas tiesiog, kai viskas vienoj krūvoj. Nors, sutinku, kad taip simetriškai jungti paprasčiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 15 spalio 2010 - 11:26
QUOTE(giluze @ 2010 10 15, 11:20)
Kurio tu čia paltuko, asta30a, nerandi? Seku jūsų temą, labai smagiai jūs čia dirbat. O tas baltas ilgas paltukas man į akį įkrito. Jau žadėjau prašytis į kompaniją. Tai jeigu apie jį, tai schema yra.


taip taip - to ilgo paltuko wub.gif (jis ne baltas... pilkas ax.gif ) baltas buvo toks pusilgis... tik nepamenu, kuri is musu cia ji buvo nusiziurejusi g.gif
turi konkreciai to paltuko schemutes ?? bigsmile.gif

siaip rasto schemutes as jau susigraibiau is visagalio intiko ir panasiu paltuku iskarpas ax.gif bet, konkreciai to paltuko niekur neradau info unsure.gif

tai, jau... kaip ir trys esam norincios sio grozio... gal jau ir temute galim kurti - mazu paviesinus dar atsirastu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 15 spalio 2010 - 11:34
QUOTE(asta30a @ 2010 10 15, 12:28)
siaip rasto schemutes as jau susigraibiau is visagalio intiko ir panasiu paltuku iskarpas  ax.gif  bet, konkreciai to paltuko niekur neradau info  unsure.gif
tai, jau... kaip ir trys esam norincios sio grozio... gal jau ir temute galim kurti - mazu paviesinus dar atsirastu  rolleyes.gif

Chm, gal ir ne visą turiu, gal irgi tik schemutes, bet dar reikia perkošti osinkoj visus paltus, turėtų ten tikrai būti. Bet užsidegusioms mezgėjoms vieni niekai ir prisitaikyti iš skirtingų modelių reikalingas dalis. mirksiukas.gif
Reikia dar siūlus susižvejoti, ir šitą kompaniją nusivilioti , kad ir ten būtų smagu ir šilta. 4u.gif
Atsakyti