Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

Bielra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


o aš kol kas ant savo to šarvo supykus ir einu ratu. bijau kad šiandie jam gali būt paskutinioji visiškai. kai biskiuką atvėsiu tai sujungsiu kitaip ir parduosiu. išmylėtas von bus šitas daiktas schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 15 spalio 2010 - 07:45
BIELRA-

NA zinok ziurejau as taip,ziurejau ir kitaip g.gif ...ir dar paskui GERAI PAZIUREJAU-nu ir NEMATAU AS TU ''BLOGYBIU,''apie kurias tu cia kazkada rasiai schmoll.gif ...ir NESUPRANTU,kodel tu ESI JUO NEPATANKINTA! g.gif ..na man asmeniskai jis NUOSTABUS!!!! toks LENGVAS!nors ir tamsios spalvos,bet atrodo kaip pukas doh.gif ...siaip tamsi spalva''sunkina'' darbeli-o cia nea bigsmile.gif ...IR TA SAGE... blink.gif

nuostabu!NUOSTABU!! NUOSTABIAIIIIII NUOSTABU!!!!! idealesnio sio modelio TOKIO TAMSAUS salio negaliu isivaizduoti wub.gif wub.gif

gerai zmones sako-jei jau meistras,tai viskas ka bepaimtu daryti- MENO KURINIAI! blush2.gif
Atsakyti
asta30a, bielra - kadangi tiklis sakė jog "gražu" čia netinka, tai tada aš esu be žodžių. NU IR TALENTINGOS TOS LIEUVOS MOTEROS thumbup.gif

O aš prisiduodu, nunėriau...... per vakar........ 2 medalius angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif

Šiąnakt praktiškai nemiegojau, vaikas dantukus augina, bet šitaip klykė siaubas net nuraminti neįmanoma. kaimynai matomai pamanė, kad mes tą vaiką kankinam, arba palikom bliaunantį ir ******. nu žodžiu pasiguodžiau truputį, einu toliau sirgti..... tik prieš tai kavos kibirą reik inkalti, bo dienos netempsiu.

Tiesa, bielra, išduok paslaptį pas ką dareisi tą sagę? g.gif
Atsakyti
Asta30a, bielra, tiesiog fantastiški šaliai. 4u.gif bigsmile.gif

Na aš jau greitu laiku turėčiau gaut siuntimą į jūsų palatą. Tikiuosi dar bus man kompanija. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 15, 08:00)
Asta30a, bielra, tiesiog fantastiški šaliai. 4u.gif  bigsmile.gif

Na aš jau greitu laiku turėčiau gaut siuntimą į jūsų palatą. Tikiuosi dar bus man kompanija. biggrin.gif

Bus bus, aš čia ilgam biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui mergaitės.. 4u.gif Dariau dariau ir padariau biggrin.gif , bet antro... schmoll.gif nebent kai pamiršiu kiek jis man nervų kainavo.. lotuliukas.gif

Sagė laikina (www.moonlight.lt ), nes tos užsakytosios matau, kad reikės dar palaukti..

Tiesa, nuardžiau 8 medalius.. doh.gif Kažkaip kampai negražiai "gulė".., per sunkūs siūlai..
Tad, kas ners iš tokių sunkių, tai rekomenduočiau jį trumpesnį daryti..

Kas gerai, tai kad išbandžiau tinkliuką.. ir nebuvo jau taip sunku ir baisu kaip galvojau, tik kad labai daug darbo reikalauja.. doh.gif

Kažkas dėl kainų klausė, tai žinau, kad už 200 Lt nusipirko jau su visais siūlais..
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 15, 09:15)

Kažkas dėl kainų klausė, tai žinau, kad už 200 Lt nusipirko jau su visais siūlais..

doh.gif nu jo kaip uz dyka doh.gif
Atsakyti
BIELRA blink.gif blink.gif ..UZ KIEK?!! blink.gif blink.gif



klausymuka turiu visoms neriancioms -AR NERTUMETE SITA SALI UZ 100 LT?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 15, 09:53)
BIELRA blink.gif  blink.gif ..UZ KIEK?!! blink.gif  blink.gif
klausymuka turiu visoms neriancioms -AR NERTUMETE SITA SALI UZ 100 LT?

NE
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 15, 08:53)

klausymuka turiu visoms neriancioms -AR NERTUMETE SITA SALI UZ 100 LT?

Žiūrint kam? jei po blatu tai taip, o šiaip tai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 15, 09:58)
Žiūrint kam? jei po blatu tai taip, o šiaip tai ne schmoll.gif

drinks_cheers.gif
bielra - sveikinu pasveikus mirksiukas.gif Itariu tavo salis 100 kart grazesnis nei nuotraukoje, nes labai sunku juodos spalvos privalumus atskleisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 15 spalio 2010 - 09:07
QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 15, 10:04)
drinks_cheers.gif
bielra - sveikinu pasveikus  mirksiukas.gif Itariu tavo salis 100 kart grazesnis nei nuotraukoje, nes labai sunku juodos spalvos privalumus atskleisti.

blink.gif DAR GRAZESNIS?! blink.gif blink.gif nu tad isvis blink.gif notworthy.gif
Atsakyti