Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(Daske @ 2010 10 12, 17:11)

nieko čia jėgiško. medaliai kaip kiaušiniai. tikras vaizdas bus kaip išsiplaus. nu ir nepaguldžiau aš jo kaip priklauso skubėjau, nes MB grįžo tai valgyt paduot reikia
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 12, 14:59)
tai va. o aš vašeliu prigaudžiau ir ne taip gražu (nors išskalbus viskas turėtų pasitaisyt. čia dar nebaigtas (bet jau atidirbau tai už vakar šiandien ir rytoj)
šiandien mano muilinė vien tik raudoną rankytę rodo, taip kad kokybės nulis



na ir tankumas blink.gif ar nebus jis labai kietas ?? itariu, kas su mazo numerio vaseliu nerei... tai gal reikejo pabandyti jungiant tarpelius padaryti, kad nors siek tiek lankstesnis, minkstesnis butu rolleyes.gif
nors... ka as zinau doh.gif gal jis pakankamai minkstas... tik foto atrodo labai jau kietas ir tankus ... tai jau tikrai, Meskute, karo zonoj stovesi priesakinese eilese bigsmile.gif

o spalvike, tai ciki atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 12, 16:15)
nieko čia jėgiško. medaliai kaip kiaušiniai. tikras vaizdas bus kaip išsiplaus. nu ir nepaguldžiau aš jo kaip priklauso skubėjau, nes MB grįžo tai valgyt paduot reikia

nu labai jau man rupejo,kaip atrodo simetriskai jungiamas sitas salis ax.gif ...ir zinai ka-nu visai kitas vaizdas thumbup.gif ...vat kaip gali viskas pasikeist tik jungiant kitaip rolleyes.gif ..o del ''kietumo''-man atrodo kad isplovus viskas susitvarkys mirksiukas.gif ..o ir salis,nuo savo svorio,tysis-taigi thumbup.gif
Atsakyti
Pabandziau ir maza lopineli sujungt...

Labai labai prasau pasakyt savo nuomone ar gerai ar blogai gaunasi? Ne pagyrimu noriu, o nuomones ar gerai ar blogai - jungiu pirma karta gyvenime blush2.gif , todel jusu nuomone LABAI SVARBI cool.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 12, 16:10)
Pabandziau ir maza lopineli sujungt...



jookiu priekaistu thumbup.gif
labai sauniai atrodo - saunuole mirksiukas.gif
Atsakyti
mergai jus mane i kapus nuvarysit verysad.gif verysad.gif verysad.gif as vis siulu laukiu gal ketvirtadieni gausiu doh.gif o taip noreciau jungti
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 12, 16:20)
mergai jus mane i kapus nuvarysit verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif as vis siulu laukiu gal ketvirtadieni gausiu doh.gif o taip noreciau jungti


isardyk viena medaliuka - turesiu is ko likusius sujungti, kol siulai pareis lotuliukas.gif
Atsakyti
tikli - tark zodeli... rolleyes.gif

Tu cia vadas wub.gif Ar ardyt ar galiu toliau jungt? Gal ka keist? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
AAGNIUT- thumbup.gif ...tik as stengciaus 2 vienodu vienas salia kito nedeti ax.gif .o del jungimo thumbup.gif ..adata jungi?
topsecret.gif as irgi jungiu pirma kart gyvenime blush2.gif


o vat kaip mano salio kampas atrodo blush2.gif ...laukiu KRITIKOS mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 12, 17:34)
tikli - tark zodeli...  rolleyes.gif 

Tu cia vadas  wub.gif  Ar ardyt ar galiu toliau jungt? Gal ka keist?  g.gif  rolleyes.gif

TU KA?!!! blink.gif ...NORI ''I VEIDO SRITI'' uz TOKIUS ZODZIUS?! blink.gif blink.gif ...as cia atejau mokintis,tobulet,o jinai PRAVARDZIUOJASI verysad.gif ...as tik daug tarsku,o iki vado man DAR doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 17:38)
AAGNIUT- thumbup.gif ...tik as stengciaus 2 vienodu vienas salia kito nedeti ax.gif .o del jungimo  thumbup.gif ..adata jungi?
topsecret.gif as irgi jungiu pirma kart gyvenime blush2.gif
o vat kaip mano salio kampas atrodo blush2.gif ...laukiu KRITIKOS mirksiukas.gif

jei tu apie mazylius, tai jie nevienodi (foto gal ir vienodi atrodo) - ten 5 ir 6 jeigu pagal schemas... Ar dar kazkur matai vienodus? ax.gif
Jungiu adata... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 spalio 2010 - 16:43
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 12, 17:42)
jei tu apie mazylius, tai jie nevienodi (foto gal ir vienodi atrodo) - ten 5 ir 6 jeigu pagal schemas... Ar dar kazkur matai vienodus? ax.gif
Jungiu adata... blush2.gif

doh.gif TIKSLIAI-nevienodi unsure.gif ...man jau akyse 'medaliuojas'''...as to ''garbanotais lapais nedariau blush2.gif ....siaip-aagnex- thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 16:40)

o vat kaip mano salio kampas atrodo blush2.gif ...laukiu KRITIKOS mirksiukas.gif


viskas ciki thumbup.gif tik... man ko tai nepatinka medalis nr 1 sujungimas g.gif ... gal issiplovus, jis susigules rolleyes.gif nes visi taip lygiagreciai, tankiai, priglude vienas prie kito... o sis medaliukas ''pasigarbanojes'' biggrin.gif
Atsakyti