Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(tiklis @ 2010 10 14, 20:27)
nu ka, unsure.gif turiu konstatuoti fakta,kad ASTA NE TIK MUS VISAS ''DEJO I VIETA''ir aplenke,BET IR 100 KARTU PERSPJOVE ORIGINALA.. unsure.gif ...jeigu apie jos sali sakyti ''GRAZU''- schmoll.gif tai reiskia nepasakyti nieko unsure.gif ...cia toks zodis netinka schmoll.gif ...cia reikia SAUKTIIIIIII!!!!!!FANTASTISKAI ZUDANTIS GROZIS!!!!...dabar belieka tik nualpt...o atsikelus nusisaut  is balto pavydo...einu biski paverksiu,kaip grazu cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  mega_shok.gif  mega_shok.gif  mega_shok.gif
AAGNEX -ar dar turi ta sautuva!!!?TUOJ PALATOS SIENAS KITA SPALVA DAZYSIU!! blink.gif


ne... ne tu tai pavarai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
klausyk, mergyt... jei kur kelsiesi i kita palata - duok zinot ... eisiu ir as is paskos... nes tas tavo kalbos zargonas geriau uz visus komplimentus ir pripazinimus thumbup.gif thumbup.gif

visada tavo palatoj, kur kamputyje tunosiu... stebesiu... ir klausysiuosi tavo blevyzgojimu rolleyes.gif mano paltukas daug vietos neuzims... tilpsiu kaip nors, kur nors ax.gif

aciu, mergytes, uz pagyras blush2.gif
Atsakyti
astut user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 14, 21:40)
Kiekvienos temos pirmame puslapyje yra nuoroda i pries tai buvusia tema  mirksiukas.gif



labai atsiprasau gal as akla bet butent tos nuorodos ir nerandu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2010 10 14, 20:14)
labai atsiprasau gal as akla bet butent tos nuorodos ir nerandu  blink.gif

Prasom 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
http://www.supermama...howtopic=647977
Atsakyti
asta30a - mega_shok.gif Nu net nera zodziu apibudint kaip grazu wub.gif

Einu ir as geriau paverksiu... cray.gif cray.gif cray.gif

Tikli - gal visgi as tau neduosiu sautuvo, nes paciai prireiks dar unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 14 spalio 2010 - 21:29
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 14, 22:24)

labai dekui, einu migdyt maziu ir jau skaitysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 14, 21:41)
ne... ne tu tai pavarai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
klausyk, mergyt... jei kur kelsiesi i kita palata - duok zinot ... eisiu ir as is paskos... nes tas tavo kalbos zargonas geriau uz visus komplimentus ir pripazinimus  thumbup.gif  thumbup.gif

visada tavo palatoj, kur kamputyje tunosiu... stebesiu... ir klausysiuosi tavo blevyzgojimu  rolleyes.gif  mano paltukas daug vietos neuzims... tilpsiu kaip nors, kur nors  ax.gif

aciu, mergytes, uz pagyras  blush2.gif

man atrodo, cray.gif ,kad manes greit nebepriims i jokias palatas schmoll.gif -vien tik mano ''sapalioniu'' daugiau kaip puse temos doh.gif ...kaip pagalvoji-TAIJEZUSMARIJA doh.gif ...jokios info negalima susirast schmoll.gif ...kazkokia ''tarskyne'' verysad.gif ...

jauciu reiks pas SUPERMAMA prasyt kur kokio atskiro MAZIUKO kampuko,kur sau tyliai tunosiu ir bambesiu blink.gif ...o gal net ir visa palata isskirs g.gif .tada uzsidesiu uzrasa''IPATINGAI SUNKIU,BEVILTISKAI UZSIKRETUSIU CHRONISKU GRAZIU DAIGTU NOREJIMU ,LIGONIU PALATA''...vyr .smegenu plovejas:TIKLIS...palatos ''geroji dvasia'': ASTULKA...
''PRIIMAMI TIK IPATINGAI SUNKUS,IS KITU PALATU ISMESTI LIGONIAI''... rolleyes.gif ech...gerai skamba,ania? blush2.gif ...bet...

NU EINU DAR PAVERKSIU...NEGALIUUU..UUU..UUUU... cray.gif cray.gif cray.gif
Papildyta:
QUOTE(zydrunyte @ 2010 10 14, 22:31)
labai dekui, einu migdyt maziu ir jau skaitysiu  rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif -BAJERISTE lotuliukas.gif ...DUOSIU PATARIMA- topsecret.gif visus TIKLIO pasisakymus gali praleist-JOKIOS NAUDOS topsecret.gif ..TAIP GREICIAU PERSKAITYSI mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 14, 22:27)
asta30amega_shok.gif  Nu net nera zodziu apibudint kaip grazu  wub.gif

Einu ir as geriau paverksiu... cray.gif cray.gif cray.gif

Tikli - gal visgi as tau neduosiu sautuvo, nes paciai prireiks dar  unsure.gif

NU BLIAM..tikra lietuve unsure.gif -NET SAUTUVO GAILA DRAUGUI NUSISAUT!!!

Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 14, 22:50)

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif -BAJERISTE lotuliukas.gif ...DUOSIU PATARIMA- topsecret.gif visus TIKLIO pasisakymus gali praleist-JOKIOS NAUDOS topsecret.gif ..TAIP GREICIAU PERSKAITYSI mirksiukas.gif
Papildyta:


visai fainos tos blevyzgos biggrin.gif cia kai nuo balto pavydo stogas vaziuos bus smagu vietoj anegdotu paskaityt biggrin.gif
Atsakyti
Asta, grozis blink.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
o mum visom, lygiuotis yra i ka.
Tikli, cia su tuo pirmu tai cirkai jau gavos, ne paieskos. doh.gif lotuliukas.gif . Originalas bandytas, isardytas, su pakeitimais bandytas, isardytas. Vat situ esu jau patenkinta. ax.gif . jau ir siutas ima- vis ieskau ir ieskau ko nepametus. g.gif . O ta mazuti kur siauduke parode, esu ir as nusiziurejus. Bandysim...
O dabar kas norit pasijuokt- neturiu supratimo kaip bumbulus nert. Su virbalais draugauju nuo jaunystes, o vaselis tai cia pirmi bandymai. Gal galit kas paprotint prie progos, nes bandziau- tai doh.gif blush2.gif .
Papildyta:
[quote=meskute231,2010 10 14, 08:38]
(perfekcionizmas valkata parėjo

O pas mane tas valkata isunytas lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 15 spalio 2010 - 04:13
Sveikutes ligones 4u.gif
nu va vakar kas mate buvo suzavetos saliu tik pas mane tu kutu nera bet gal graziau su jais g.gif
dabar klausimukas kiek gali kainuoti jo nunerimas be siulunes jau norinciu buvo g.gif
o foto dar neturiu nes nieks fotiko nepakrove doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 15, 07:41)
Sveikutes ligones 4u.gif
nu va vakar kas mate buvo suzavetos saliu tik pas mane tu kutu nera bet gal graziau su jais g.gif
dabar klausimukas kiek gali kainuoti jo nunerimas be siulunes jau norinciu buvo g.gif
o foto dar neturiu nes nieks fotiko nepakrove doh.gif

NU KURMI! mad.gif NU BLIAM....AAAATAIK DASKE CIA!!!! aggressive.gif ....kaip tu taip gali?ateiti cia,NUO ANKSTYVO RYTO blink.gif ,ir pareiksti,kad jau baigei-IR JAU KITI MATE!- o mes,tavo ligos drauges, schmoll.gif dar ne?!...cia tas pats kas slap.gif

nu negalima SITAIP DARYYTI!! scare.gif TOKIEM jautriem ligoniams tai gali buti MIRTINA!

EINU PAVERKSIU!(kazkokia ''plaksa'' pasidariau g.gif ...jautri iki negalejimo verysad.gif ) cray.gif cray.gif cray.gif
Papildyta:
o dabar del salio kainos g.gif ..na pvz as jau baigiu sunerti 4 km .siulo...o dar pabaigA tolokai-taigi,jei skaiciuotume metrazo kaina-KOSMINIS SALIS doh.gif doh.gif ...O KUR DAR SIULAI doh.gif ...o jei is storesniu siulu-tai tada truputi pigiau unsure.gif ...siaip kazkurioj temoj mergytes buvo surase ikainius.. as asmeniskai,is tokiu siulu kaip mano,ir lygiai tokio pat nenerciau -tiesiog NIEKAS NENORETU MOKETI TOKIOS KAINOS KIEK blush2.gif blush2.gif as ji ivertinciau pagal sugaista laika...nerciau tik ''po blatu'' lotuliukas.gif ...tai vat-KIEKVIENAS SAVO DARBA IVERTINA SKIRTINGAI mirksiukas.gif ...
Atsakyti
asta30a į sveikatą! drinks_cheers.gif Pasveikau ir aš.. ax.gif

user posted image
Atsakyti