Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

user posted image
na jei kavintis,tai kavintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 14, 13:29)
o kaip šitas ax.gif


na ir isradingos jus moteros bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 14, 14:29)


Būkit geros, duokit schemutę kąą rolleyes.gif
Nes neužsisaugojau, jei buvo, matyt. Man jis toks gražus
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
paskutinio žiedlapėlio sujungimas problematiškas,ale dry.gif
Atsakyti
Siaudukes - kokie grazus wub.gif Ir as tokiu noriu... Reiks butinai nors po 2 vnt i sali ikomponuot panasius ax.gif

As mastau ardyt ramunes blush2.gif Nu kazkaip man jos nepatinka... ir taip desciau ir taip desciau - nu netinka ir viskas i mano sali...

Zadu pakeist ji pakeist tokia pusramune ax.gif
user posted image
Ka manot? (atsiprasau uz foto kokybe, bet jau prisiuta, o antros neturiu nunerus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 14 spalio 2010 - 14:51
o man žiūrisi ax.gif kuklutė,bet simpatukė rolleyes.gif

kada eisiu nert, doh.gif bimbinėju iš vieno galo į kitą,kimbu prie visų iš eilės ph34r.gif
Atsakyti
BIELRA,SIAUDUKE-aciu! ACIU!!...vat sita desiu i viduriuka wub.gif ..tik aisku biski ''pumpuriuku dadesiu eile lotuliukas.gif ...

SIAUDUKES-NU GRAZU thumbup.gif ...tinka abu mirksiukas.gif ...


AAAGNEX-na del ramunyciu-skonio reikalas mirksiukas.gif ..jos tikrai labai ''issisoka'' is viso konteksto,bet.... GAL TAME IR ZAVESYS g.gif ...o jei tu manai ,kad jos ten netinka-VADINASI NETINKA mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 14, 15:54)
o man žiūrisi ax.gif kuklutė,bet simpatukė rolleyes.gif

kada eisiu nert, doh.gif bimbinėju iš vieno galo į kitą,kimbu prie visų iš eilės ph34r.gif

Neaiskiai turbut issireiskiau ax.gif

As mastau, kad sita RAMUNE
user posted image

reikia keist i ta anksciau ideta pusramune...

Ta tokia kukli, paprastute, o sita kaip blynas guli ir is viso konteksto issiskiria ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 14, 15:27)


Ačiū labai 4u.gif

man ta pusramunė daug gražesnė už tikrą ramunę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 14, 13:11)
Sąžinės turėtum  bigsmile.gif

g.gif o kas cia PER DAIKTAS? blink.gif ir su kuo jinai valgoma? g.gif ...o gal cia tas ''baisus zveris'',kuris kai kurios zmones grauzia tol kol is ju lieka tik ''grauztukai''? rolleyes.gif

nea-sitas gyvis pas mane,(kaip ir pas dauguma daktaru ir politiku lotuliukas.gif ) nesiveisia schmoll.gif ...seniai jau issiunciau valkataut biggrin.gif
topsecret.gif jei netycia jin uzklystu pas jus,ir prasytusi priimama- schmoll.gif VYKIT JA KUO TOLIAU! g.gif labai jau sazinin ga buvo,gyvent normaliai neleido unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 14 spalio 2010 - 15:07
QUOTE(tiklis @ 2010 10 14, 16:00)
BIELRA,SIAUDUKE-aciu! ACIU!!...vat sita desiu i viduriuka wub.gif ..tik aisku biski ''pumpuriuku dadesiu eile lotuliukas.gif ...

SIAUDUKES-NU GRAZU thumbup.gif ...tinka abu mirksiukas.gif ...
AAAGNEX-na del ramunyciu-skonio reikalas mirksiukas.gif ..jos tikrai labai ''issisoka'' is viso konteksto,bet.... GAL TAME IR ZAVESYS g.gif ...o jei tu manai ,kad jos ten netinka-VADINASI NETINKA mirksiukas.gif

Matai, tavo toks smulkesnis, o maniskis ir taip gramozdiskas gaunasi, tai nesinori dar labiau jo apkraut... ax.gif
Turbut desiu pusramunes ir geriau dar kokias dvi idesiu tokias kaip Siaudukes idejo su 2 eilem pagarbanotom g.gif
Atsakyti