Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

Labas rytas
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 14, 10:55)
labas lietingas rytas 4u.gif
šiandien mano planuose 10 MEDALIŲ. Gana tinginiauti protest.gif

Man su savo 2 medaliu tikslu tik po rudeniniais lapais sleptis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 14, 10:07)
Labas rytas

Man su savo 2 medaliu tikslu tik po rudeniniais lapais sleptis blush2.gif

žinok bijau kad vakare atėjus jums prisiduoti teks man raudonuoti blush2.gif šiaip aš labai mėgėja užsibrėžti didelius tikslus, tačiau retai pasiekiu užsibrėžto tikslo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 14, 11:09)
žinok bijau kad vakare atėjus jums prisiduoti teks man raudonuoti blush2.gif šiaip aš labai mėgėja užsibrėžti didelius tikslus, tačiau retai pasiekiu užsibrėžto tikslo doh.gif

Tikekimes, kad netenks ir jei tokiais tempais nersit, tai greitai rezultatu visos pasidziaugsime mirksiukas.gif O as megztu uzsibrezti tokius logiskai apskaiciuotus tikslus ir labai dziaugiuosi jei sekasi nuveiksti daugiau nei buvau apskaiciavusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 14, 11:04)
thumbup.gif ..o taI JAU GALVOJAU,KAD VEL I MUSU PALATA ISISUKO ''NEGATYVAS'' g.gif

atsiprašau blush2.gif

QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 14, 11:06)
merginos iš kur užsisakinėjat internetu siūlus, apart mezginiuparduotuve.lt? g.gif

na, aš tai pirkau normalioj parduotuvėj, tačiau teko pirkti iš kasiulai.lt ir auksarankės
ir dar yra rankdarbiai.com, darbštuole.eu, siulai.eu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 14 spalio 2010 - 10:45
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 14, 09:55)
labas lietingas rytas 4u.gif
šiandien mano planuose 10 MEDALIŲ. Gana tinginiauti protest.gif

asta30a, privalai parodyti FOTO 4u.gif


taigi tu mano foto cia pilnas forumas wink.gif
o dabar jau rodysiuosi tik kai visiskai pabaigsiu, issipalusiu ir ant peciu uzsimesiu tongue.gif

QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 14, 10:06)
merginos iš kur užsisakinėjat internetu siūlus, apart mezginiuparduotuve.lt? g.gif


as is ebay cool.gif
Atsakyti
AS dar uzsisakineju

http://www.kasiulai.lt/

Papildyta:
laikinai sustabdau salio siuvima-susiuvau puse,pasimeciau kita puse,ir supratau,kad reikia dar 3 dideliu medaliusiku-2 (tu mazuju mano) HEKSAGONU ,ir vieno ramuneles-malunelio blush2.gif ...ir dar visai gerai butu koki 1 visiskai kitoki sugalvot salio centre,nes dabar tuscia g.gif -neapsisprendziu koki det g.gif doh.gif ...ui suuunku kaip unsure.gif
uiii...jau dabar mano zvilgsnis darosi vat toks :

user posted image

tuoj ne tik ziuret taip,BET IR KAUUKT PARADESIU...''kaip man sunku,kaip man siandien sunku...dieve kaip man sunku,..nezinau kodellll....""

einu kokios kavos ar ko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 14 spalio 2010 - 11:02
QUOTE(tiklis @ 2010 10 14, 10:53)

einu kokios kavos ar ko


jo jooo thumbup.gif nebloga mintis... ir man, prasyciau, puodeli kavos prigriebti drinks_cheers.gif
Atsakyti
VISOMS SKANAUS!!!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 14, 13:08)
VISOMS SKANAUS!!!




Sąžinės turėtum bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 14, 12:08)
VISOMS SKANAUS!!!



oi, aciuuuuu wub.gif koks salduuumas wub.gif

o as jau siuliukus sukaisiojau... sukavojau... dabar beliko burbuliukus daryti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 14 spalio 2010 - 12:25
Tai kaip dabar nert, kai toki saldesi pamaciau... g.gif Einu ieskot ko nors skanaus
Atsakyti
o kaip šitas ax.gif user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti