Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 14, 09:23)
bėda tame, kad pasirinkau ne tuos siūlus ir ne tą siūlų parduotuvę. Jų tiesiog nėra. Nebent daryti dvispalvį, bet ir vėl 10 matkelių nupirkus, nėra garantijos, kad užteks.

g.gif ..o ar tikrai nuzteks?nes ILAMKA pilkaji nere nedideli-tik kad ant peciu uzsimestu...tai manau tokiam siulu pakaktu?ir atrodo jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 14, 09:26)
O kokius siulus pirkai?

As visgi manau, kad man is bedos uzteks siulu...  ax.gif Bet jeigu rasiu kur nors, tai dar dasipirksiu kokius 100-200gr.
Planuoju ilgi 1.40m

Šiuos pirkau, reikiamos spalvos nuorodoj nėra. Tiek, kiek turėjau ir kiek nunėriau, užtenka tik trečdaliui šalio doh.gif Štai ir mėtausi tarp kitų siūlų pasirinkimo arba dar kelių spalvų įvedimo.

O tavuoju atveju, dar pabandyk nuvažiuoti į bazę, minėjo, kad iki šeštadienio turėtų atsivešti reikiamą spalvą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 14, 10:11)
Dar neardyk - pirma pasirodyk... Gal gi neverta dar ardyt  unsure.gif

tigi rodžiau šarvą. pačiai per kietai atrodo (gerai skamba, kietiakė būsiu lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 14, 08:49)
as irgi neardysiu dzin man durnas nesupras kaip turi but o protingas nieko nesakys tongue.gif vat o as jau sendie eisiu pasipuosus ax.gif

pasirooooooodyyyk bigsmile.gif
Atsakyti
klausimas ka dedat i kukuliuka 1 medalio g.gif
Atsakyti
vatą aš dėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 14, 07:49)
as irgi neardysiu dzin man durnas nesupras kaip turi but o protingas nieko nesakys tongue.gif vat o as jau sendie eisiu pasipuosus ax.gif


naaa... vakar pabaigiau sujungti... siandien darysiu bumbuliukus... vakare ispalusius... po poros dienu (manau greiciau neisdzius g.gif ) jau eisiu pasipuosusi thumbup.gif

i bumbuliukus zadu deti ''idara'' isimpta is Dormeo pagalviu lotuliukas.gif jos man per aukstos... seniai jau zadejau ''paploninti''... tai ta vata ar kazkas panasaus - sukisiu i bumbuliukus tongue.gif
Atsakyti
labas lietingas rytas 4u.gif
šiandien mano planuose 10 MEDALIŲ. Gana tinginiauti protest.gif

asta30a, privalai parodyti FOTO 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,jungiuos prie jūsų 4u.gif Šiam darbui seniai kaupiaus ir pagaliau pribrendau smile.gif Tik aš darysiu ne šalį,o pleduką vėsiais vakarais kojas užsikloti,kai sėdėsiu prieš televizorių su mezginiu rankose smile.gif

Žodžiu nėriau visų medaliukų po vieną,pabandymui,lyg ir viskas norma,bet sustojau ties 7...nepatinka jis man unsure.gif ir retas,ir šiaip negražiai žiūrisi. Galvoju,kad reikia ieškot kuo jį pakeisti g.gif
Atsakyti
kažkada iš Kaividos buvau nusipirkus maišą sintepono, tai jis labai gerai į visokius kamšymus ( kažkada kamšiau juo siūtus dukrai žaislus).

a, tiesa, siūlų tai gavau. Kaip tik vakar gavo siuntą. Žodžiu, atsiimu rytinį bumbėjimą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 14 spalio 2010 - 10:00
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 14, 10:58)
kažkada iš Kaividos buvau nusipirkus maišą sintepono, tai jis labai gerai į visokius kamšymus ( kažkada kamšiau juo siūtus dukrai žaislus).

a, tiesa, siūlų tai gavau. Kaip tik vakar gavo siuntą. Žodžiu, atsiimu rytinį bumbėjimą  bigsmile.gif

thumbup.gif ..o taI JAU GALVOJAU,KAD VEL I MUSU PALATA ISISUKO ''NEGATYVAS'' g.gif
Atsakyti
merginos iš kur užsisakinėjat internetu siūlus, apart mezginiuparduotuve.lt? g.gif
Atsakyti