Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

g.gif nu žinoce. eisiu vis tik ardyt saviškį. mano prasčiausiai atrodo (perfekcionizmas valkata parėjo). tik dar prieš tai filmukus apie jungimą paveizolinsiu
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 14, 08:38)
g.gif nu žinoce. eisiu vis tik ardyt saviškį. mano prasčiausiai atrodo (perfekcionizmas valkata parėjo). tik dar prieš tai filmukus apie jungimą paveizolinsiu

Prasideda bigsmile.gif

O as neardysiu, tegul bus ir prasciausias... tongue.gif bet labai jau man sunku sujunginet cool.gif
Atsakyti
as irgi neardysiu dzin man durnas nesupras kaip turi but o protingas nieko nesakys tongue.gif vat o as jau sendie eisiu pasipuosus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 14, 08:49)
as irgi neardysiu dzin man durnas nesupras kaip turi but o protingas nieko nesakys tongue.gif vat o as jau sendie eisiu pasipuosus ax.gif

Parodyk galutini varianta, prasau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 14, 08:49)
as irgi neardysiu dzin man durnas nesupras kaip turi but o protingas nieko nesakys tongue.gif vat o as jau sendie eisiu pasipuosus ax.gif

blink.gif blink.gif KUR!!! STOP!!!..GREIT ATGAL! blink.gif ..kur jau bliam issiruosei?!..mes cia sirgom uz tave,bendrom bacilom kvepavom...linksminom-ir KA?!!KA GAUNAM,AS JUSU KLAUSIU?!! verysad.gif net NUOOTRAUKOS NEPAROSOOOO!!! cray.gif cray.gif .... pacios paskutines viska pamatysim....

daske-eik tu ka...u verysad.gif ....sitaip begt is palatos mums neparodzius cray.gif
Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 14, 08:38)
g.gif nu žinoce. eisiu vis tik ardyt saviškį. mano prasčiausiai atrodo (perfekcionizmas valkata parėjo). tik dar prieš tai filmukus apie jungimą paveizolinsiu

blink.gif nu JUS MANE SIANDIEN ZUDOT!!! mega_shok.gif KIBA PILNATIS UZ LANGO? g.gif reikejo tam ''valkatai ..nanizmui'' duru nedaryt ir bebe.gif parodyt...o dabar sitiek darbo... doh.gif ..eik meskut kokiu vaistuku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 14 spalio 2010 - 07:59
QUOTE(tiklis @ 2010 10 14, 08:54)
blink.gif  blink.gif KUR!!! STOP!!!..GREIT ATGAL! blink.gif ..kur jau bliam issiruosei?!..mes cia sirgom uz tave,bendrom bacilom kvepavom...linksminom-ir KA?!!KA GAUNAM,AS JUSU KLAUSIU?!! verysad.gif net NUOOTRAUKOS NEPAROSOOOO!!! cray.gif  cray.gif .... pacios paskutines viska pamatysim....

daske-eik tu ka...u verysad.gif ....sitaip begt is palatos mums neparodzius cray.gif

as dar nebegu dar lipinu geliukes lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik pagazdinu jus tongue.gif
pakrausiu fotika tada ir parodysiu kantrybes moteros kantrybes lotuliukas.gif
eikit kavukes pagerti paklupoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 14, 08:38)
g.gif nu žinoce. eisiu vis tik ardyt saviškį. mano prasčiausiai atrodo (perfekcionizmas valkata parėjo). tik dar prieš tai filmukus apie jungimą paveizolinsiu

Dar neardyk - pirma pasirodyk... Gal gi neverta dar ardyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 14, 08:38)
g.gif nu žinoce. eisiu vis tik ardyt saviškį. mano prasčiausiai atrodo (perfekcionizmas valkata parėjo). tik dar prieš tai filmukus apie jungimą paveizolinsiu

ardyk ardyk, ilgiau palatoj užtruksi biggrin.gif
Aš taip pat perfekcionistė, tik pas many klausimas priėjo iki to - išvis keisti siūlus ir viską daryti nuo pradžių doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 14, 09:17)
ardyk ardyk, ilgiau palatoj užtruksi  biggrin.gif
Aš taip pat perfekcionistė, tik pas many klausimas priėjo iki to - išvis keisti siūlus ir viską daryti nuo pradžių  doh.gif  lotuliukas.gif

O tu gal pasirodyk irgi? As kol pradzioj neriau irgi vis tokia alternatyva svarsciau, bet... ax.gif Nemanau, kad verta metytis... nes kiek ziuriu - rezultatas grazus gaunasi is skirtingu siulu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 14, 09:20)
O tu gal pasirodyk irgi? As kol pradzioj neriau irgi vis tokia alternatyva svarsciau, bet...  ax.gif Nemanau, kad verta metytis... nes kiek ziuriu - rezultatas grazus gaunasi is skirtingu siulu  mirksiukas.gif

bėda tame, kad pasirinkau ne tuos siūlus ir ne tą siūlų parduotuvę. Jų tiesiog nėra. Nebent daryti dvispalvį, bet ir vėl 10 matkelių nupirkus, nėra garantijos, kad užteks.
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 14, 09:20)
O tu gal pasirodyk irgi? As kol pradzioj neriau irgi vis tokia alternatyva svarsciau, bet...  ax.gif Nemanau, kad verta metytis... nes kiek ziuriu - rezultatas grazus gaunasi is skirtingu siulu  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif ..sitas SALIS ''dekingas ''tuo,kad atrodo thumbup.gif is bet kokiu siulu ir skirtingai sujungtas..na jis pas visas vis kitoks ir tuo grazus mirksiukas.gif ...net jei nertu viena ir ta patti nereja,is tu paciu siulu,tuos pacius medaliukus-VISTIEK NESIGAUTU IDENTISKAS!! rolleyes.gif ....
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 14, 09:23)
bėda tame, kad pasirinkau ne tuos siūlus ir ne tą siūlų parduotuvę. Jų tiesiog nėra. Nebent daryti dvispalvį, bet ir vėl 10 matkelių nupirkus, nėra garantijos, kad užteks.

O kokius siulus pirkai?

As visgi manau, kad man is bedos uzteks siulu... ax.gif Bet jeigu rasiu kur nors, tai dar dasipirksiu kokius 100-200gr.
Planuoju ilgi 1.40m
Atsakyti