Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

nu pavarėt,miargos ir mergytės blink.gif
graaaaaaaaaaaaaaažu wub.gif
tai ką ,mano vienos margas bus g.gif nail.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 15:45)
doh.gif eilini karta nusisnekejau doh.gif ..ech..einu pa....VALGYSIU biggrin.gif ... o vat sios dienos darbas..truksta sprindzio iki puses salio blush2.gif

user posted image



eina sau kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
IDEALU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 13 spalio 2010 - 20:15
Nuotaika sugedo po tokių vaizdų.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 13, 21:59)
Nuotaika sugedo po tokių vaizdų..  unsure.gif

Ir kodel gi? Tu turbut kaip tikrai lietuve... "Kaip grazu.... Kaimyno tvartas dega..." lotuliukas.gif

Nuosirdiai tikiu, kad tavo grazesnis uz visus cia parodytus wub.gif bent jau ne prqastesnis tai tikrai... , tik mes, deja, dauguma linke savo darba vertint kritiskiausiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 13, 22:16)
Ir kodel gi? Tu turbut kaip tikrai lietuve... "Kaip grazu.... Kaimyno tvartas dega..." lotuliukas.gif

Nuosirdiai tikiu, kad tavo grazesnis uz visus cia parodytus wub.gif bent jau ne prqastesnis tai tikrai... , tik mes, deja, dauguma linke savo darba vertint kritiskiausiai  doh.gif

ALELIUJA MEGYT notworthy.gif ...AUKSO ZODZIAI!!!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 13, 21:16)
Ir kodel gi? Tu turbut kaip tikrai lietuve... "Kaip grazu.... Kaimyno tvartas dega..." lotuliukas.gif

Nuosirdiai tikiu, kad tavo grazesnis uz visus cia parodytus wub.gif bent jau ne prqastesnis tai tikrai... , tik mes, deja, dauguma linke savo darba vertint kritiskiausiai  doh.gif


Nu tai kad tikrai labai gražu.., net savojo nesinori pabaigt.. Vyras liepė visas skyles užkamšyt, o aš to visai neplanavau.. unsure.gif
Man ir tos mažosios gėlytės tiklio labai gražu.., net pasibandžiau panert, bet jeigu dar ir jas įkomponuot, tai gausis ne šalis, o Velykinis margutis.. doh.gif
Nebežinau ką jau ir bedaryt.. g.gif
Atsakyti
blush2.gif labai retai g.gif (tiksliau niekada biggrin.gif ) 100 proc. patinka tai ka ''nuraizgau''...visada randu prie ko prikibt g.gif ..o vat tuo tarpu kitu darbeliai man atrodo wub.gif ...
Papildyta:
QUOTE(bielra @ 2010 10 13, 22:27)
Nu tai kad tikrai labai gražu.., net savojo nesinori pabaigt.. Vyras liepė visas skyles užkamšyt, o aš to visai neplanavau..  unsure.gif
Man ir tos mažosios gėlytės tiklio labai gražu.., net pasibandžiau panert, bet jeigu dar ir jas įkomponuot, tai gausis ne šalis, o Velykinis margutis..  doh.gif
Nebežinau ką jau ir bedaryt..  g.gif

lotuliukas.gif mane prajuokino vieta apie vyro patarima lotuliukas.gif thumbup.gif super vyras mirksiukas.gif ...as savojo paklausiau,kaip jam salis-TAI JIS PARAZ...S biggrin.gif pasake-''AI,..KA AZ ZINAU...NU NEMATAU AS CIA NIEKO GRAZAUS..''... lotuliukas.gif ..TAI JAU SAKiau AS JI gun_rifle.gif lotuliukas.gif ....


o del margumo- g.gif NA ,MANAU,CIA JAU TOKS SALIS..MARGAS wub.gif ..butent tai ir suzavejo mane blush2.gif ...ir gelytes tikrai tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 13 spalio 2010 - 21:39
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 21:36)

lotuliukas.gif mane prajuokino vieta apie vyro patarima lotuliukas.gif  thumbup.gif super vyras  mirksiukas.gif ...as savojo paklausiau,kaip jam salis-TAI JIS PARAZ...S  biggrin.gif pasake-''AI,..KA AZ ZINAU...NU NEMATAU AS CIA NIEKO GRAZAUS..''... lotuliukas.gif ..TAI JAU SAKAI AS JI  gun_rifle.gif  lotuliukas.gif ....


Tai vakar kai prisidėjau tik prie savęs, tai sakė: "nepyk, bet tokio meno nesuprantu..", kai įsisegiau sagę - "jau geriau..", o šiandien jau dalina patarimus.. wink.gif Po truputį ir pripratinsiu dar ne prie tokio meno.. lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš savo vyreliui parodžiau kokį šedevrą darau, koks galutinis rezultatas turėtų būti. tai man vyreis ptarė kad būtų kreizy tai įdėti vieną kokį medalį kitos spalvos, pvz žalios. aš jam sakau nu tu primesk kaip žiūrėsis, tai jis man sako bus tokia faina nesąmonė. nu žodžiu, patarėjai tie vyrai tai neeiliniai, unikumai lotuliukas.gif
Atsakyti
mano patarėjas vyriausias sūnus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 13, 22:40)
mano patarėjas vyriausias sūnus rolleyes.gif

thumbup.gif ..mano irgi mirksiukas.gif ..skonis visiskai kaip pas mane lotuliukas.gif ...o vat mergyte-KAIP IS AKIES LUPTAS TETIS doh.gif

O vyrai-tai doh.gif ...vat jei apie automobilius paklausk,ar apie futbola-tai TOOKIA paskaita paskaitys doh.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 13 spalio 2010 - 21:46
Labas vakarėlis, merginos, hi.gif šiandien lankiausi šiame puslapyje ryte, tik buvo 4 puslapiai. O vakare įlindusi ir pasiskaitinėjusi kaip Pašika firminę ukačaką Tiklis ir klaviatūraros nedamato, yahoo.gif pradėjau garsiai juoktis, fool.gif fool.gif ko pasekoje teko vyrui irgi perskaityti esmę. Tai šauniai pasikėlę nuotaikėles einame migti. Kaip gerai, kad yra taip stipriai sergančių ir už žodyną neatsakančių friends.gif

O dėl rožyčių, tai Jūs perlai, kurios infekcijas kitas palaton nešat (tik ša , kad Tiklis neišgirstų)- mano miegamojo užtiesimui superinė mintis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamazoji: 13 spalio 2010 - 21:47