Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

zinai AGNIUT-nu viskas thumbup.gif ...
Atsakyti
Pamacius tiklis sali ir pati uzsinorejau tokio!!!!!!!!!!!!!!
Bet susirgsiu lengvesne sio viruso forma. Paimsiu 4 medaljona ir pasidarysiu megztinio prieki biggrin.gif
Atsakyti
na... parodysiu ir as... pas mane jau 2/3 sujungti ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
ASTA- ohmy.gif Eik tu sau ,kaip GERAI TAS VORATINKLIS TARPUOSE ATRODO doh.gif ...BLIAM, unsure.gif gal ir man ardyt ir toki det g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 16:38)
ASTA- ohmy.gif  Eik tu sau ,kaip GERAI TAS VORATINKLIS TARPUOSE ATRODO doh.gif ...BLIAM, unsure.gif gal ir man ardyt ir toki det g.gif


na va... minties sese lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 13, 17:45)
na va... minties sese  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tu nezveng,o geriau baik mane ''is kelio vest'' su tokiom nuotraukom bebe.gif ...matai,kad man jau ''pries gala'',nes jau ir nusisneket pradejau doh.gif ..reik greiciau baikt sali..ir pagaliau pasveik unsure.gif ...o tai bus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 16:52)
tu nezveng,o geriau baik mane ''is kelio vest'' su tokiom nuotraukom bebe.gif ...matai,kad man jau ''pries gala'',nes jau ir nusisneket pradejau doh.gif ..reik greiciau baikt sali..ir pagaliau pasveik unsure.gif ...o tai bus  blink.gif


tikrai nebludik ir neardyk unsure.gif
tavo susjungimas labai sauniai ir tvarkingao atrodo wub.gif as pati negalejau taip jungti, nes pas mane salis pakankamai storas, o toks sujungimas dar labiau ji sustangrina rolleyes.gif taigi - pasieskojau tinkamesnio varianto, bet... deja... toli grazu - ne lengvesnio doh.gif
Atsakyti
Sveikutes

As turiu va toki sena savo darbeli, bet mano sujungimas man nelabai koks, tai galvoju reika ardyti ir per nauja jungti, taip graziai kaip jus jungiate smile.gif
salikelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGarbanele: 13 spalio 2010 - 17:22
QUOTE(AGarbanele @ 2010 10 13, 17:18)
Sveikutes

As turiu va toki sena savo darbeli, bet mano sujungimas man nelabai koks, tai galvoju reika ardyti ir per nauja jungti, taip graziai kaip jus jungiate smile.gif
salikelis


ale, kaip idomiai ziurisi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 13, 18:27)
ale, kaip idomiai ziurisi  bigsmile.gif


Cia gerai ar blogai ziurisi? biggrin.gif Kazkada parduotuveje pan maciau is spalvotu va tokiu nertu ratuku, tik jie sujungti buvo vienas prie kito, graziau man gal atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AGarbanele @ 2010 10 13, 17:31)
Cia gerai ar blogai ziurisi? biggrin.gif Kazkada parduotuveje pan maciau is spalvotu va tokiu nertu ratuku, tik jie sujungti buvo vienas prie kito, graziau man gal atrodo  ax.gif


ziurint kas nesios lotuliukas.gif
jei as - tai per drastiskos spalvos... as megstu viska derinti... o cia jau spalvutes nedekingos derinimui ir juolabiau ne mano spalvos ax.gif
jei mano dukrai - tai thumbup.gif ...
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 13, 18:37)
ziurint kas nesios  lotuliukas.gif
jei as - tai per drastiskos spalvos... as megstu viska derinti... o cia jau spalvutes nedekingos derinimui ir juolabiau ne mano spalvos  ax.gif
jei mano dukrai - tai  thumbup.gif  ...


Suprantama, as kai megstu spalvas tai man gerai lotuliukas.gif prie patuko super !
Dekui drinks_cheers.gif
Atsakyti