Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 13, 14:48)
Gal kas galite parasyti man, kuriu medaliu koregavote schemutes?

ramune neriau su uzmetimu, o zvaigzdukini tarpelius pynutes dejau po viena daugiau, o ta pumpurini tai viena eile daugiau nuneriau

QUOTE(asta30a @ 2010 10 13, 14:59)

kol nepazymejai zodzio tol nepastebejau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tas tiklio pasiksiu ir man patiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 15:51)
karsta.gif NU KA PANYTES,jau nebedaug man liko iki puses salio susiuvimo smile.gif ...uzsimeciau as ji ''ant peties'',ir.... blink.gif  blink.gif ...supratau,KAD VAIZDAS PRANOKSTA VISUS MANO LUKESCIUS bigsmile.gif ...zinot ka,NIU ESU PATENKINTA TUO KA MATAU blush2.gif ...jeee!!!!! einu biski pasiksiu koki nors soki assa.gif

Nu bet tu pavarai wub.gif - as dar vos 40 cm ilgio sugebejau susiut blush2.gif Ir kuo toliau tuo sunkiau man sekasi derint medaliukus rolleyes.gif

o tas pasiksiu, tai ir man patiko - net antra karta skaiciau, nesupratus kaip tu cia ta soki pasikt ruosies lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 13 spalio 2010 - 15:07
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 15:51)
einu biski pasiksiu koki nors soki assa.gif

oi lotuliukas.gif lotuliukas.gif na, negalima taip juokint, nuo kėdės vos nenuvirtau lotuliukas.gif
Atsakyti
UI UI......NEGALIU.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pasoksiu-PASOKSIU...o ne pa...s lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 15:09)
UI UI......NEGALIU.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pasoksiu-PASOKSIU...o ne pa...s lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tu tik ziurek ant to salio neprisik, oj neprisok lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 13, 16:12)
tu tik ziurek ant to salio neprisik, oj neprisok  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nebejuokinkit,BA PER ASARAS KLAVIATURAROS NEMETAU lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 16:09)
UI UI......NEGALIU.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pasoksiu-PASOKSIU...o ne pa...s lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tik š... medalių neapš... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 15:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nebejuokinkit,BA PER ASARAS KLAVIATURAROS NEMETAU lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

vertimas is tiklis kalbos- jos ruroj klaviatura lotuliukas.gif tai kur gi tu ja gali matyt, cia reik akrobate but
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 13, 15:51)
karsta.gif NU KA PANYTES,jau nebedaug man liko iki puses salio susiuvimo smile.gif ...uzsimeciau as ji ''ant peties'',ir.... blink.gif  blink.gif ...supratau,KAD VAIZDAS PRANOKSTA VISUS MANO LUKESCIUS bigsmile.gif ...zinot ka,NIU ESU PATENKINTA TUO KA MATAU blush2.gif ...jeee!!!!! einu biski pasiksiu koki nors soki assa.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif
Kaip smagiai tokios klaideles nuteikia... dabar su sypsena galiu ramiai i paskaitas vaziuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 13 spalio 2010 - 15:24
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 13, 16:19)
vertimas is tiklis kalbos- jos ruroj klaviatura  lotuliukas.gif tai kur gi tu ja gali matyt, cia reik akrobate but

doh.gif eilini karta nusisnekejau doh.gif ..ech..einu pa....VALGYSIU biggrin.gif ... o vat sios dienos darbas..truksta sprindzio iki puses salio blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tikli - kaip grazu!!!! wub.gif

mano dar tik tiek blush2.gif
user posted image

Idejau foto ir tik tada pamaciau, kad saugodama nuo mazosios, kuri vis ketina atimt is manes arba sikniuka uzdet nelygiai padejau blush2.gif Siaip medaliukai nedeformuoti bent jau kol kas 4u.gif
Atsakyti