Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninė šalis-3

Informacija naujokėms
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Štai čia yra dar chemų
http://www.liveinter.../post122541541/
Išdėstymas
user posted image

Viruso nešiotoja
Ilamka -šalio nėrimo "profesionalė"

Šiuo metu medaljoninio šalio virusu stipriai serga
Kolekcionierė
asta30a
tiklis
Daske
aaagnex
meskute231
singridaU
bielra
mamkaa
kastaneda
siaudukes
semita
gerve
praeive
Gaudvilė
Jūratė V.

kaupiasi žygdarbiui biggrin.gif
naiste777
matre

mijukė

pasveikusiąsias prašom pasirodyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 16 spalio 2010 - 09:53
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 12:06)
JO-PIRMA SUNERSIU...BISKI PASIMEZGIAU JU ,KAIP PAVYZDZIU...O KIEK REIKS-DASIMEGSIU SIUDAMA mirksiukas.gif
help.gif  help.gif
REIK PATARIMO!!!
ar tinka?(as galvoju maziukes skylutes gelytem uzkisinet...ar palikt geriau g.gif
user posted image
user posted image





Tikli, skaykit kaip jus jungiate juos, cia sunerta ar susiuta. niu man ir taip ir anaip nesigauna. Na pats procesas koks? na leisiu sau pabuti ikyriai ir paprasyti, gal galit nufotkinti, nes niu jau labai labai labai graziai sujunga.
beveik visus medalius turiu, o graziai juos sujungti neiseina.

man graziau kai be tarpeliu salis, na su tom mazom mazom gelytem ir as taip planuoju ax.gif
Papildyta:
labas dienas , mergaites, retai pas jus uzsuku, bet uzsuku blush2.gif blush2.gif blush2.gif

ir kada jus spejate tiek nunerti ir prie kompo pasedeti, o kur dar vaikai ir namai doh.gif doh.gif doh.gif as jau nebespeju su jumis blush2.gif blush2.gif blush2.gif , nu ner ko noreti, senatve ne dziaugsmas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 12 spalio 2010 - 13:51
as tai su vaseliu jungiu... gelyciu nededu, nes ir taip mano salis 1,7 kg sveria doh.gif

user posted image
Atsakyti
Registruojuos as dar vis pas jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 12, 12:54)
as tai su vaseliu jungiu... gelyciu nededu, nes ir taip mano salis 1,7 kg sveria  doh.gif



Niu tai erzinkites erzinkites toliau.
Niu nedasunta man blondinei(ot teisybe MB, kai supyksta sako "dazyk kiek nori, blondine ir lieka blondine"), kaip vis ta jungima graziai padaryti cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 14:06)
REIK PATARIMO!!!
ar tinka?(as galvoju maziukes skylutes gelytem uzkisinet...ar palikt geriau g.gif

Super! wub.gif


Aaagnex, (tik) 6 taškus išpurčiau. Turėti tai turi, tik tokios spalvos pagal kodą neturi. Viena moteriškė ( muset savininkė) užsirašė ir sakė, kad vėliausiai šeštadienį turės Urmo bazės raudonam pasaže, kur senienos pastoviai esti, ant kampo. Tik dar būt gerai, kad etiketę nusineštum, nes ir Kartopu skirstoma pagal linijas, na turi atskirus pavadinimus. Negaliu pažadėt tiksliai, bet dar šią ar kitą svaitę kitą miesto dalį ištyrinėt žadu.
Atsakyti
Ačiū už naują temukę 4u.gif

Kaip reikia nerti 3 medalį, tą baranką ar kaip ji ten?
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o maniškis, lotuliukas.gif ,nors neblondinė,bet blondiniškai prisidarei,,
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 12, 13:07)
Ačiū už naują temukę 4u.gif

Kaip reikia nerti 3 medalį, tą baranką ar kaip ji ten?

Cia Tiklis labai aiskiai viska paaiskinus ir parodzius http://www.supermama...?...5652&st=468
40 psl pradzia 41 toliau viskas parodyta.
Papildyta:
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 12, 13:08)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o maniškis, lotuliukas.gif ,nors neblondinė,bet blondiniškai prisidarei,,

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 12 spalio 2010 - 14:20
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 12, 14:53)
Tikli, skaykit kaip jus jungiate juos, cia sunerta ar susiuta. niu man ir taip ir anaip nesigauna. Na pats procesas koks? na leisiu sau pabuti ikyriai ir paprasyti, gal galit nufotkinti, nes niu jau labai labai labai graziai sujunga.
beveik visus medalius turiu, o graziai juos sujungti neiseina.

man graziau kai be tarpeliu salis, na su tom mazom mazom gelytem ir as taip planuoju  ax.gif
Papildyta:
labas dienas , mergaites, retai pas jus uzsuku, bet uzsuku  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

ir kada jus spejate tiek nunerti ir prie kompo pasedeti, o kur dar vaikai ir namai  doh.gif  doh.gif  doh.gif  as jau nebespeju su jumis  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif , nu ner ko noreti, senatve ne dziaugsmas.

JEEZAU mAMKA-kad sugedinai mane blush2.gif doh.gif ....as jungiu adata mirksiukas.gif gaudau kiekviena kilpute ir siunu
user posted image
vat taip...tada vel pasidelioju medaliukus-ir siunu... blush2.gif ..o kur jau liek tarpelis-ant virsaus prisiusiu gelyte blush2.gif ...arba apvalu maziuka medaliuka ax.gif

ACIU UZ KOMENTARUS blush2.gif ..na tikrai nesitikejau ju tiek ir TOKIU sulaukti blush2.gif
Atsakyti
tai va. o aš vašeliu prigaudžiau ir ne taip gražu (nors išskalbus viskas turėtų pasitaisyt. čia dar nebaigtas (bet jau atidirbau tai už vakar šiandien ir rytoj)
šiandien mano muilinė vien tik raudoną rankytę rodo, taip kad kokybės nulis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 12, 15:59)
tai va. o aš vašeliu prigaudžiau ir ne taip gražu (nors išskalbus viskas turėtų pasitaisyt. čia dar nebaigtas (bet jau atidirbau tai už vakar šiandien ir rytoj)
šiandien mano muilinė vien tik raudoną rankytę rodo, taip kad kokybės nulis
user posted image

nu jega thumbup.gif
Atsakyti