Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakių gamyba 2

Sveikos, prieš Kalėdas svarsčiau ilgai, ką šiais metais dovanų padaryti savo rankomis mirksiukas.gif , ir netyčia užmačiau žvakių gaminimo idėją. Pradžiai kaip suprantu paprasčiausiai galima pasigaminti gelinių skaidrių žvakių įmetant dar kriauklelių, akmenukų ir pan. 4u.gif Tik klausimas: kur perkate parafino želė? Kad Kaune parduotuvė yra mačiau, bet Vilniuje nežinau, ir el parduotuvėse neradau, gal siunčiatės iš užsienio? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduliauskis: 17 spalio 2011 - 11:08
O tą žvakę kaip reikia išlydyt ? Kaip karštą šokoladą ? ;DDD. Ta prasme į indą su vandeniu įdėt kitą indą ir jame lydyt ? blink.gif Labai ačiū, jei kuri pasakysit. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
QUOTE(Kotryna. @ 2011 11 25, 12:20)
O tą žvakę kaip reikia išlydyt ? Kaip karštą šokoladą ? ;DDD. Ta prasme į indą su vandeniu įdėt kitą indą ir jame lydyt ?  blink.gif  Labai ačiū, jei kuri pasakysit.  blush2.gif


Nors aš čia visiška naujokė, bet būtent taip lydžiau gamindama savo pirmąją žvakę ax.gif
Atsakyti
Geras video kaip pasigaminti kvepiancia zvake smile.gif reikes pabandyt jeigu LT parduodamas soju vaskas smile.gif 4u.gif
http://www.youtube.c...YN8&feature=g-u
Atsakyti
Šventėm gaminau savo žvakes, pirmas bandymas pavyko, tai padariau iš viso jų apie 15-lika. Dariau su ledukais, tai pasakiškai išėjo 4u.gif Kai kuriems, kuriems padovanojau, iš pradžių atrodė, kad tai pirktinės 4u.gif ax.gif ale čia pasigyriau, bet tikrai labai džiaugiuos, kad užmačiau šią skiltį forume ir pasidomėjau plačiau, ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos darbstuoles,
jusu darbai nuostabus wub.gif

jus kadangi jau daug ka isbandzius ir turite patirties, noriu paklausti stai ko ...
kokiu budu geriausia klijuoti paveiksliuka arba ant kokios zvakes geriausia, kad jis neissilydytu ir neuzsidegtu ? ax.gif dekui
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2012 01 11, 18:08)
sveikos darbstuoles,
jusu darbai nuostabus  wub.gif

jus kadangi jau daug ka isbandzius ir turite patirties, noriu paklausti stai ko ...
kokiu budu geriausia klijuoti paveiksliuka arba ant kokios zvakes geriausia, kad jis neissilydytu ir neuzsidegtu ? ax.gif dekui

Yra spec. klijai zvakems------> http://www.decotex.l...ai-zvakems.html
Atsakyti
Gera- dekui 4u.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif Norėjau paklausti (atleiskit, visos temos nepermečiau dar) - ar išvis čia Lietuvopje yra to sojų vaško kur nors? g.gif o gal kažkas organizuojat artimu metu jo siuntimąsi iš užsienio? ax.gif
Atsakyti
Niu va, anakart emiausi gamybos ir susirinkus visus namuose esanciu zvakiu likucius bandziau isvirti ir islydyti. Gavosi. Vaizdas nekoks, bet dar butu puse velnio. Bet kvaaapas.... doh.gif aisku tos zvakes beveik vien parafinines, bet ir tai - nors dejau kvapu, man jos dvokia. Vyrui dar nieko, mamai nieko, bet man - fui. Tikrai daugiau nieko nebedarysiu tokio schmoll.gif vieninteliai, ko noriu - is soju vasko (nekantriai jau laukiu siuntinuko... rolleyes.gif ), ir dar ketinu bandyt pasidaryt tas is naturalaus korio (kai jau jo kada turesiu)... man irgi formos ir vaizdas nera tiek svarbus, kaip kvapas ir panaudojimas ax.gif
Atsakyti
Laba diena visoms zvakiu megejoms! smile.gif Pati negaminu nieko, bet turiu namie daug nereikalingo vasko. Tiksliau, 3 baltos didziules zvakes! Buvo mano miegamojo papuosimas...paskui paseno, krito, suduzo... Pasveriau - beveik 3 kg. Parduociau nebrangiai! Siulikite savo kaina i AZ.
Atsakyti
user posted image

Atsiprasau kad skolinuosi nuotrauka, bet turiu tokia problemele kuri matyti ir sioje foto, zvakutes gaunasi ne blizgi o su tokiais baltais dryziais verysad.gif Gal kas galite pasakyti kodel ir ar imanoma ispresti sia problemele kaip nors g.gif


Atsakyti