Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakių gamyba 2

QUOTE(neriiinga @ 2011 01 14, 14:04)
Pas mus (Norvegijoje) kiek teko parduotuveje pirkti soju vasko zvakiu - visada labai gerai degdavo ir visas vaskas sudegdavo. Reiktu pameginti ir paciai isigyti soju vasko ir pasigaminti zvakuciu smile.gif

man tai nepasiekiama: kitos šalys toli, su užsisakinėjimu nedraugauju, tai teks tenkintis tuo, kas yra panosėje blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zmirzlina @ 2011 01 14, 13:56)
man tai nepasiekiama: kitos šalys toli, su užsisakinėjimu nedraugauju, tai teks tenkintis tuo, kas yra panosėje blink.gif

mes karts nuo karto susiorganizuojam iš ten siuntimą, surinkus už 59 eurus -siuntimas į Lt nemokamas. kaip tik šiuo metu mano paskutinį užsakymą pakuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 14, 14:58)
mes karts nuo karto susiorganizuojam iš ten siuntimą, surinkus už 59 eurus -siuntimas į Lt nemokamas. kaip tik šiuo metu mano paskutinį užsakymą pakuoja  biggrin.gif

tai aš jau nebespėju blush2.gif teks laukti kito karto
Atsakyti
QUOTE(zmirzlina @ 2011 01 14, 15:28)
tai aš jau nebespėju blush2.gif teks laukti kito karto

bet tai gali būti po 1 - 2 savaičių, taip dažnokai būna , kaip norinčių susirenka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 01 14, 16:37)
bet tai gali būti po 1 - 2 savaičių, taip dažnokai būna , kaip norinčių susirenka  ax.gif

tai tuomet prašyčiau nepamiršti manęs ir prikabinti kartu. Noriu ir aš išbandyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zmirzlina @ 2011 01 15, 10:46)
tai tuomet prašyčiau nepamiršti manęs ir prikabinti kartu. Noriu ir aš išbandyti.  smile.gif

reiktų sekti čia, nes prisiminti kas ko norėjo nelabai galiu blush2.gif
Atsakyti
ruošiamės mokyklos Kaziukui:

user posted image
Atsakyti
sveikutes gal yra kuri dirbate ranku zvakiu fabrikelyje kaune ar tai labai sudetinga ar kenksminga 4u.gif aciukas
Atsakyti
nejau niekas nera dirbes kad ir jakelio fabrikelyje 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ir as tiek prisiskaicius, susigundziau, tad jungiuosiu i jusu buri bigsmile.gif Kai jau ka nors sumeistrausiu, butinai pasirodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės 4u.gif Skaitinėju apie žvakių gamybą, nes man irgi parūpo ką nors pasidaryti biggrin.gif Ir noriu paklausti, ar yra bandžiusių pagal patinkančią žvakę pasigaminti formą iš silikono (pirmoj temoj lyg ir buvo viena forumietė užsiminusi apie tai)? Kažin, sudėtinga? g.gif Būtų smagu, jei pasidalintumėte patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Va, Kunigunda78 kalbėjo apie eko sojų vašką, tai pas mane jis jau senai stovėjo nupirktas, bet vis laiko nebūdavo tam maloniam procesui unsure.gif
Šiandieną susikaupiau ir pasigaminau žvakę... wub.gif
Kažkaip formos manęs nedomina, man svarbu rezultatas, - kad žvakė kvepėtų, gerai degtų ir gal dar įdomu pasižaisti būtų su žvakės spalva... Paprastume slypi visas žavesys ax.gif Žodžiu, malonus procesas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskel: 18 rugpjūčio 2011 - 23:17