Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Aciu, merginos. Reiskias, nevairuosiu.

O hiperstimuliacija aplamai daznas reiskinys ar ne?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 14, 09:19)
Sveika, o aš jaučiuosi gerai, pilvą vakar truputį maudė, o šiandein jau nieko. Bet gyd sakė gali pamausti, net truputį kraujuoti, bet man nieko nebuvo. Jei Žiauriai gal gali paskambinti savo gyd? Na dėl viso ko. Nes man kažkaip sakė jei kas paskambinti. Laikykis 4u.gif  O kiek išpunktavo? Gal labai daug, todėl ir skauda?

Mergaitės, ačiū visoms už rūpestėlį, gerus žodžius ir palaikymą aciuks.gif Tikriausiai jūsų kumštukai padėjo biggrin.gif
Kol kas viskas gerai. Visi apsivaisino. Vyras skambino, sakė "otlično vsio". Rytoj dar reiks skaminti, o įsodinimas tikriausiai šeštadienį


Kokios puikios naujienos, sveikinu! gera pradzia puse darbo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 14, 11:36)
O hiperstimuliacija aplamai daznas reiskinys ar ne?


Kiekvienai individualiai, todel nera vienos taisykles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2010 10 14, 10:24)
    Na tikrai iskentesiu smile.gif  Svarbu ,kad rezultatas butu. Tiesiog tas maudimas toks nejaustas, tai ir neramu g.gif  Gydytojai jau skambinau vakar, nes nerimavo kaip man sekesi blush2.gif prase po punkcijos paskambinti. Ispunktavo 16  doh.gif  ,o kiek tau?

Oho 4u.gif Tai kaip neskaudės. Man tik 4 aggressive.gif Tai visas viltis dedu į kokybę

Pireja, nebijok, ta narkozė trumpa, tikrai nebaisu. O vairuoti tai mane iš anksto perspėjo, kad negalima. Sekmės tau, linkiu, kad pasisektų iš pirmo karto.
Atsakyti
Aciu, merginos 4u.gif Belieka sulaukti mmm ir tada startuoju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 14, 11:35)
Aciu, merginos  4u.gif Belieka sulaukti mmm ir tada startuoju  wub.gif

gal galiu irasyti tave i startuojanciu sarasiuka? 4u.gif
Atsakyti
As nesu pries, tik kad kol kas nieko nezinau. Kol kas laukiu mmm, tai jei viskas gerai, man isodinima turetu atlikti lapkricio pab.-gruodzio pradzioje.
Man taikys ilgaja schema (trumpaja, sake, taiko tik <30m. moterims).
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 14, 12:17)
As nesu pries, tik kad kol kas nieko nezinau. Kol kas laukiu mmm, tai jei viskas gerai, man isodinima turetu atlikti lapkricio pab.-gruodzio pradzioje.
Man taikys ilgaja schema (trumpaja, sake, taiko tik <30m. moterims).

tuomet stimuliacija turetu prasideti lapkriti, o nuo to ir skaiciuojam nestuke.gif pradzia, todel irasau lapkriciui-jei kas kis, pakoreguosim 4u.gif pas ka gydotes? taip supratau pirmas IVF?
dar matau turit jau viena leliuka-jis po IVF ar tiesiog antro negalit susilaukti natur? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 14 spalio 2010 - 11:35
As bijau, kad mano dienos uzsivelins. Nes man pirmas naturalus ciklas po IUI visuomet ilgesnis buna. Bet tebunie lapkricio menuo, jei reikes, pakoreguosime 4u.gif

As gyvenu uzsienyje, tai cia ir atliks procedura 4u.gif IVF'as pirmasis, pries tai turejau 3IUI.

Pirmas vaikiukas gavosi naturaliai, bet senu senoveje. Dabar jam 14m. O va su antru buksuojame jau 7-i metai.
Atsakyti
Pireja,o tu kur gyveni?
Atsakyti
Prancuzijoje
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 14, 11:23)
Prancuzijoje


Hmm,ten faina wub.gif

As UK,galvojau gal kaimyne kur busi,gal toj pacioj klinikoj kaip ir as.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti