Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(Tensei @ 2010 10 14, 10:04)
Labas rytelis visoms 4u.gif    Kaip jautiesi po punkcijos egk? Man ziauriai pilva skauda doh.gif  Tikiuosi greit praeis verysad.gif

man skauda dar dabar..., jau maziau, bet vis tiek pilvukas jautrus ax.gif o praejo jau 5 dienos... Bet tegul skauda, kad tik i nauda tas skausmas butu - viska iskentesiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 14, 10:09)
Atiloja,  man MeilesVaisius sioje temute sake, kad jei ryte papasakoji savo bloga sapna kam nors tai jis tikrai neisipildo, viskas buna atvirksciai, taip kad nusiramink  mirksiukas.gif  viskas bus gerai, mazyliai niekur nepabegs  4u.gif

tai pulsiu pasakot visiems, kad tik niekur jie nepabegtu...
na bet ir nemalonus tokie sapnai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 14, 10:15)
man skauda dar dabar..., jau maziau, bet vis tiek pilvukas jautrus  ax.gif  o praejo jau 5 dienos... Bet tegul skauda, kad tik i nauda tas skausmas butu - viska iskentesiu  smile.gif

Tu tikrai teisi, viska mes iskentesim, kad tik pavyktu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tensei @ 2010 10 14, 10:04)
Labas rytelis visoms 4u.gif    Kaip jautiesi po punkcijos egk? Man ziauriai pilva skauda doh.gif  Tikiuosi greit praeis verysad.gif

Sveika, o aš jaučiuosi gerai, pilvą vakar truputį maudė, o šiandein jau nieko. Bet gyd sakė gali pamausti, net truputį kraujuoti, bet man nieko nebuvo. Jei Žiauriai gal gali paskambinti savo gyd? Na dėl viso ko. Nes man kažkaip sakė jei kas paskambinti. Laikykis 4u.gif O kiek išpunktavo? Gal labai daug, todėl ir skauda?

Mergaitės, ačiū visoms už rūpestėlį, gerus žodžius ir palaikymą aciuks.gif Tikriausiai jūsų kumštukai padėjo biggrin.gif
Kol kas viskas gerai. Visi apsivaisino. Vyras skambino, sakė "otlično vsio". Rytoj dar reiks skaminti, o įsodinimas tikriausiai šeštadienį
Atsakyti
QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 13, 20:43)
Taip, visus kartus VK dariausi. Rugseji stimuliacija. tada hiperstimuliacija. Tada pertrauka iki gruodzio, kol viskas atsistate. Tada gruodi pirmas sodinimas, birzeli antras, o dabar trecias. Mano atveju apsivaisino 13 embrionuku, tai juos suskirste i porcijas po 4 ir uzsalde. po to atsildo porcijele ir sudeda. taip 3 kartus. mano atveju atsyla visi. bet is saldytu man neaugina blastocistu, sako rizikingas, nes gali visi zuti belaukiant... Dabar jau noreciau tik blastocistu. jei teks kartoti procesa...

dabar jau supratau -rugseji buvo 1IVF, o tada visi IVF su snaigutemis. Tik sviezias IVF ir su punkcija skaiciuojasi kaip pilnas IVF-su snaigutemis punkcijos juk nera 4u.gif stipriai laikyk! 4u.gif
Atijola, o kiek tau apsivaisino ir kiek isodino? kazkaip praleidau arba nerasei ax.gif
Zaizute, ypac didele hiperstimuliacija negerai, nes kaupiasi skysciai. Cia tik gydytojas sprendzia kokio ji laipsnio ir ar ne/rizikinga sodinti embrionus 4u.gif gal tave galiu irasyti i sarasiuka? 4u.gif
jolantulia, ir tave irasyciau ax.gif pas ka gydotes? kaip auga folikulai? 4u.gif nebijok punkcijos-ten tik saldziai pamiegi. popunkciine savijauta tik yra labai individuali-vienoms kelias dienas maudzia kiausides, o kitos jau gali 'varineti' ta pacia diena 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2010 10 14, 10:19)
Kol kas viskas gerai. Visi apsivaisino. Vyras skambino, sakė "otlično vsio". Rytoj dar reiks skaminti, o įsodinimas tikriausiai šeštadienį

super guper thumbup.gif taip toliau! 4u.gif
Atsakyti
[quote=egk,2010 10 14, 10:19]
Sveika, o aš jaučiuosi gerai, pilvą vakar truputį maudė, o šiandein jau nieko. Bet gyd sakė gali pamausti, net truputį kraujuoti, bet man nieko nebuvo. Jei Žiauriai gal gali paskambinti savo gyd? Na dėl viso ko. Nes man kažkaip sakė jei kas paskambinti. Laikykis 4u.gif O kiek išpunktavo? Gal labai daug, todėl ir skauda?

Na tikrai iskentesiu smile.gif Svarbu ,kad rezultatas butu. Tiesiog tas maudimas toks nejaustas, tai ir neramu g.gif Gydytojai jau skambinau vakar, nes nerimavo kaip man sekesi blush2.gif prase po punkcijos paskambinti. Ispunktavo 16 doh.gif ,o kiek tau?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Esu priversta keltis i si skyreli is IUI. Kol kas paruosiamuju darbu nepradejau, laukiu tu dienu. Tik info renkuosi po truputi... Ir man toks klausimux iskilo. Mane IUI procedurom stimuliavo puregono 50 ml dozem. Pirma karta skyre 75ml - priaugo per daug folikulu, ir proceduros neatliko. Dabar paskirta 150ml unsure.gif As gydytojui uzsiminiau, kad man ir 75 ml buvo per daug, tai jis pasake, kad IVF atveju stimuliuojama kitaip. Sakykit, ar turiu daug tikimybes del hiperstimuliacijos? Labai jos bijau, ir labai nenoriu, kad procedura butu nukelta del vienos ar kitos priezasties
(aas labai ilgai laukiau galimybes pradeti IVF)...

Kitas klausimas, kuris man neduoda ramybes, yra narkoze. Niekada jos neturejus... Sakykit, per punkcija ir isodinima ja daro pilna, t.y. uzmigdo visiskai? Po kiek laiko prabundama? Ar imanoma vairuoti po narkozes?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 14, 10:19)
*Sveika, o aš jaučiuosi gerai, pilvą vakar truputį maudė, o šiandein jau nieko. Bet gyd sakė gali pamausti, net truputį kraujuoti, bet man nieko nebuvo. Jei Žiauriai gal gali paskambinti savo gyd? Na dėl viso ko. Nes man kažkaip sakė jei kas paskambinti. Laikykis 4u.gif  O kiek išpunktavo? Gal labai daug, todėl ir skauda?

**Mergaitės, ačiū visoms už rūpestėlį, gerus žodžius ir palaikymą aciuks.gif Tikriausiai jūsų kumštukai padėjo biggrin.gif
Kol kas viskas gerai. Visi apsivaisino. Vyras skambino, sakė "otlično vsio". Rytoj dar reiks skaminti, o įsodinimas tikriausiai šeštadienį

*man buvo ispunktuota 17, gal todel dar iki siol tas pilvukas jautrus, toks jausmas, kad buciau raugintu kopustu, obuoliu privalgius ir ant virsaus kefyro litra isgerus smile.gif Tensei, pasiskambink gydytojui, gal kokiu vaistuku lieps pagert...
**na va, puiku, svarbu ne kiekybe, o kokybe mirksiukas.gif toliau laikom kumstukus smile.gif
Atsakyti
[quote=Atiloja,2010 10 14, 10:26]
Labai taikliai savijauta apibudinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ligiai taip ir as jauciuosi.
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 10 14, 10:24)
Atijola, o kiek tau apsivaisino ir kiek isodino? kazkaip praleidau arba nerasei  ax.gif

Ispunktavo 17, apsivaisino 14, geros kokybes buvo 8, isodino 2, ir susaldem 2 saukstelius. Norejau, kad 3 isodintu, bet MB kaip uzsispyre, kad nusprendem nesipykti ir isodinti tuos du, pacius stipriausius smile.gif o ir uzsaldymui liko kaip tik 2 porcijos (bet tikiuosi ju greitu laiku neprireiks) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 14, 09:25)
Labas rytas  4u.gif

Esu priversta keltis i si skyreli is IUI.

Pireja, sveika atvykusi 4u.gif trumpo tau cia buvimo linkiu mirksiukas.gif
del narkozes, dazniausiai per isodinima jos netaiko tik per puncija, ji tikrai nebaisi, jau Rosita K auksciau yra rasiusi apie narkoze. Pabundama greitai, visa procedura turbut uzima 15 min (cia bent jau LT) ir gali vaziuoti namucio, taciau tikrai pati nevairuok, nes busena tokia keistoka lyg plauktum biggrin.gif
o del hiperstimuliacijos tikimybes nieko negaliu pakomentuoti, gal mergaites pasisakys tuo klausimu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 14 spalio 2010 - 09:33
[quote=Tensei,2010 10 14, 10:29]
[quote=Atiloja,2010 10 14, 10:26]
Labai taikliai savijauta apibudinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ligiai taip ir as jauciuosi.
[/quote]

As tai zvakutes i tiesiaja zarna naudojau (ir del skysciu absorbcijos ir del skausmo malsinimo), tai uzklausk ir tu gydytojo, gal ir tau patars smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 10 14, 10:25)
Labas rytas  4u.gif

Kitas klausimas, kuris man neduoda ramybes, yra narkoze. Niekada jos neturejus... Sakykit, per punkcija ir isodinima ja daro pilna, t.y. uzmigdo visiskai? Po kiek laiko prabundama? Ar imanoma vairuoti po narkozes?

As po narkozes puikiai jauciausi. Tik valgyti labai norejau biggrin.gif Del vairavimo nezinau schmoll.gif mb sake, kad issiblaskiusi truputeli buvau.
Atsakyti