Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Adrija, tu teisi - išmokau ir aš daug... "Kančia taurina žmogų", supratau šio posakio prasmę....
palinkėjimai yra laukiamajame ant staliuko LT žurnale moterims paskutiniame puslapyje smile.gif nustebsi bigsmile.gif man buvo maloni staigmena ax.gif
Egk - laikykis, jau daug nuveikta smile.gif šeštadienį vykstu pas Treijs konsultacijai, o tu gal jau susitiksi su mažiuliais 4u.gif thumbup.gif
Mykolina, džiaugiuos, kad LV darai histero, kažkaip ten saugiau, jie vis tiek daugiau pažengę 4u.gif
Sauluze, stiprybės; tas VIENINTELIS spurdukas tikrai nepasiduos, pati Gamta kovos dėl jo 4u.gif thumbup.gif

O sakykit, kaip jūs prisiprašot Treijso blastocistas kad sodintų? man Kaune tokio pasirinkimo nedavė....
Stebiuos, kad jis dar lietuvių k. nemoka blink.gif Bet man sunku - taip tyliai jis kalba, aš ten vis negirdžiu doh.gif ir neatrenku, jis ten manęs kausia, ar man pasakoja doh.gif

Utopija wub.gif
Tiffani, man po įkėlimo sudurdavo, bet ten tiek visko daryta, tiek vaistų, tai turbūt normalu, kad kažkas vyksta mirksiukas.gif o kas vyksta, tik į gerą wub.gif
Atsakyti
O sakykit, kaip jūs prisiprašot Treijso blastocistas kad sodintų? man Kaune tokio pasirinkimo nedavė....
Stebiuos, kad jis dar lietuvių k. nemoka blink.gif Bet man sunku - taip tyliai jis kalba, aš ten vis negirdžiu doh.gif ir neatrenku, jis ten manęs kausia, ar man pasakoja doh.gif

Utopija wub.gif
Tiffani, man po įkėlimo sudurdavo, bet ten tiek visko daryta, tiek vaistų, tai turbūt normalu, kad kažkas vyksta mirksiukas.gif o kas vyksta, tik į gerą wub.gif
[/quote]

Tai va tik suduria tai ir prisigalvoju;) Na kas liecia Treiso kalbejima tai tikrai labai tyliai sneka ir taip sunkiai suprantu o dar toks tylumas;)) smile.gif Bet patinka man jo ramumas, gerai ir pozityviai nuteikia;)

O blastocistas mums pats jis siule auginti. Ten embriologas stiprus jie pasitaria ir nusprendzia pagal dalinimasi embrionu, jų kokybe;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffani: 13 spalio 2010 - 20:15
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 13, 22:13)

Tai va tik suduria tai ir prisigalvoju;)



Niu wub.gif tu būk rami, o žirniukai tegul sau kuičiasi ten pataluose rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2010 10 13, 20:59)
palinkėjimai yra laukiamajame ant staliuko LT žurnale moterims paskutiniame puslapyje  smile.gif nustebsi  bigsmile.gif man buvo maloni staigmena  ax.gif
Egk - laikykis, jau daug nuveikta smile.gif šeštadienį vykstu pas Treijs konsultacijai, o tu gal jau susitiksi su mažiuliais  4u.gif  thumbup.gif
Mykolina, džiaugiuos, kad LV darai histero, kažkaip ten saugiau, jie vis tiek daugiau pažengę  4u.gif

Sveika, sekmes tau sestadieni, ziurek gal dar as ten busiu, nors labai prasysiu namo penktadieni rolleyes.gif As irgi dziaugiuosi kad pas ji darysiuos, nors kazkoks nerimas vistiek jau yra. ***** neatsimenu dar kokia kaina sake doh.gif
egk laukiam rytoj geru ziniu, puiku kad viskas sklandziai praejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2010 10 13, 18:55)
Skorpas35, tu tik pirma  karta eisi pas gyd? juk jau 6 savaite jums  smile.gif (ar as kazka maisau  blush2.gif )

Taip tu teisi, mums šiandien lygiai 6 savaitėlės. Gerai jaučiuosi tai ir neskubėjau,noriu jau plakančią širdutę pamatyt, o jinai matosi lygtais nuo 6sav. Ir gydytojas LV taip rekomendavo ax.gif
Egk kumštukai suspausti, lauksim ryt gerų žinių drinks_cheers.gif
Utopija wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū dar kartą už sveikinimus ir palinkėjimus wub.gif wub.gif

Linkiu visoms būti stiprioms, nepasiduoti ir eiti kiek tik leidžia galimybės iki galo ir sulaukti taip mūsų trokštamų dviejų brukšniukų.. Siunčiu visoms savo virusiukus nestuke.gif nestuke.gif ir stiprius bei nuoširdžius linkėjimus, kad tie angeliukai neužtruktų ir ateitų kiek tik įmanoma greičiau 4u.gif

Skorpas35, kaip jūsų savijauta? Ar jau reiškiasi kokie nors požymiai? Kiek embrioniukų jums sodino pamiršau? Dar net nežinot kiek leliukų nešiojat, kaip supratau smile.gif

Ir dar norėjau paklaust merginų, kurioms pasisekė, iki kelių savaičių jūsų daktarės liepė naudoti crinone?

Mačiau diskutavote apie crinono įsidėjimą, tai aš jį visada susišvirkščiu, kai jau būnu nusipraususi ir pasiruošusi miegui, bet iki kol einu miegot tai dar po keletą kartų tai šio tai to išlipusi iš lovos sugalvoju pasiimt, niekas tikrai nekrenta, aš dar ryte kartais net pakrapštau, kai labai jau prisikemša blush2.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytes smile.gif

Penktadieni eisiu punkcija darytis. Norejau paklausti, kas daret, ar tai skausminga procedura? Skausmo kaip ir nebijau, bet nezinia baugina blush2.gif Ir ta hiperstimuliacija, ar daktarai mato tai pries isodindami embrionus?
Esu po 5 stimuliaciju su IUI.... neuzsikabino... sad.gif

Linkiu visoms tapti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpas35 @ 2010 10 13, 17:24)
  Gal ir mano virusiukai pagelbės  2.gif  2.gif  2.gif


gaudau virusiuką 4u.gif

QUOTE(skorpas35 @ 2010 10 13, 18:34)
Rytoj einu į pirmą pasimatymą  ax.gif

laukiam iš taves puikių naujienų šiandien 4u.gif 4u.gif wub.gif

QUOTE(Utopija @ 2010 10 13, 21:43)
Ir dar norėjau paklaust merginų, kurioms pasisekė, iki kelių savaičių jūsų daktarės liepė naudoti crinone?


aš kažkada naudojau beveik iki 16savaičių 4u.gif

QUOTE(jolantulia @ 2010 10 13, 21:55)
Penktadieni eisiu punkcija darytis. Norejau paklausti, kas daret, ar tai skausminga procedura?

darys su narkoze, tai tikrai nieko nejausi, o po jos, tai įvariai, vienos nieko nejaučia, kitoms stipriau mapaudžia,kitoms mažiau
o apie hiperstimuliaciją sprendžia iš išdidėjusių kiaušidžių, beikaupiančio skysčio ir hormoninio tyrimo E2
man visus kartus buvo hiperstimuliacija, skysčiai dar nesikaupė, bet sakė, jei įvyktų pastojimas gali tekti ir ligoninėj pagulėti, po sekmingojo IVF buvo hiperstimuliacija, bet dėl to nereikėjo gulėti ligoninėj, o po vienos IUI buvo labai stipri, teko gultis į ligoninę, nors užkibę nebuvo
Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 13, 22:43)
Ačiū dar kartą už sveikinimus ir palinkėjimus  wub.gif  wub.gif

Linkiu visoms būti stiprioms, nepasiduoti ir eiti kiek tik leidžia galimybės iki galo ir sulaukti taip mūsų trokštamų dviejų brukšniukų..  Siunčiu visoms savo virusiukus  nestuke.gif  nestuke.gif  ir stiprius bei nuoširdžius linkėjimus, kad tie angeliukai neužtruktų ir ateitų kiek tik įmanoma greičiau 4u.gif

Skorpas35, kaip jūsų savijauta? Ar jau reiškiasi kokie nors požymiai? Kiek embrioniukų jums sodino pamiršau? Dar net nežinot kiek leliukų nešiojat, kaip supratau smile.gif

Ir dar norėjau paklaust merginų, kurioms pasisekė, iki kelių savaičių jūsų daktarės liepė naudoti crinone?

Mačiau diskutavote apie crinono įsidėjimą, tai aš jį visada susišvirkščiu, kai jau būnu nusipraususi ir pasiruošusi miegui, bet iki kol einu miegot tai dar po keletą kartų tai šio tai to išlipusi iš lovos sugalvoju pasiimt, niekas tikrai nekrenta, aš dar ryte kartais net pakrapštau, kai labai jau prisikemša  blush2.gif

gaudau virusiukus blush2.gif siandien kvaila sapna sapnavau, kad pabego mano leliukai verysad.gif tai labai jau reikia tu virusiuku prisigaudyt, kad nuvyti blogas mintis ax.gif
Atsakyti
Mergaites, visai pasimeciau... blink.gif Pasiskaiciau jusu post'us, kuriuose rasote, kad isodinimas hiperstimuliacijos atveju nera gerai. Man gyd.pries metus kaip tik teige, jog didesne tikimybe pastoti, kai yra hiperstimuliacija. Paaiskinkite prasau,man rodos, visai susimakalavau... ax.gif
Atsakyti
Labas rytelis visoms 4u.gif Kaip jautiesi po punkcijos egk? Man ziauriai pilva skauda doh.gif Tikiuosi greit praeis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 10 14, 08:11)
gaudau virusiukus  blush2.gif siandien kvaila sapna sapnavau, kad pabego mano leliukai  verysad.gif tai labai jau reikia tu virusiuku prisigaudyt, kad nuvyti blogas mintis  ax.gif

Atiloja, man MeilesVaisius sioje temute sake, kad jei ryte papasakoji savo bloga sapna kam nors tai jis tikrai neisipildo, viskas buna atvirksciai, taip kad nusiramink mirksiukas.gif viskas bus gerai, mazyliai niekur nepabegs 4u.gif
Atsakyti