Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 13, 15:57)
Aciu, Zirza 4u.gif

Kristinele, taip as po III IVF. Is paskutines saldytos porcijeles. is 13 embrioniuku vienas tik kabinasi. Nuo pirmosios dienos jis issiskyre is viso burio. Embriologas sake, kad jis toks aktyvus, jog neina suskaiciuot lasteliu smile.gif Labai greitai patapo morela (ar kaip ten vadinasi embrionas pries virsdamas blastocista).

Sirdeles vakar nesimate. Sako, jei viskas klostysis palankiai, per sia savaite ji turi pasimatyti.


As taip pat visa sirdimi ir mintimis, kad mazylis augtu ir stipretu!!! heart.gif
Atsakyti

Kaip su crenonu? Jį įsidėti jau atsigulus? Kitaip gali išbėgti? Ar nieko jei iš vonios iki lovos nueisiu? Kažkaip Baiba akcentavo prieš miegą. Niekada jo nenaudojau, patarkite - kaip?

egk, crenona isidek jau lovoje (vyras nematys, po patalais procesas vyksta wink.gif as taip visada darau. Bet jei isidesi vonioje, tikrai ne beda. As dabar ji dedu ir rytais. paguliu valandele ir keliu. nieko nenutinka. as tai galvoju, kad jis isiskverbia i organizma pro visas maksties sieneles, tai nieko, jei placiau ten pasklinda (visai jis neisteka, nebijok).

Labai aciu, mergaites, uz padrasinancius zodzius.
Atsakyti
QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 13, 18:09)

egk, crenona isidek jau lovoje (vyras nematys, po patalais procesas vyksta wink.gif as taip visada darau. Bet jei isidesi vonioje, tikrai ne beda. As dabar ji dedu ir rytais. paguliu valandele ir keliu. nieko nenutinka. as tai galvoju, kad jis isiskverbia i organizma pro visas maksties sieneles, tai nieko, jei placiau ten pasklinda (visai jis neisteka, nebijok).

Labai aciu, mergaites, uz padrasinancius zodzius.

Oi šiandien tai tikrai reikia šviesoje fear.gif Kitaip bus bėda, kitas dienas gal jau įsidrąsinsiu biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti
Egk nieko ten sudėtingo tą Crinoną įsidėti, nebūtinai prie šviesos, juk vistiek nelabai matai ką darai. Nulauži galiuką, įsidedi į vidų ir išspaudi viską kiek spaudžiasi mirksiukas.gif
Sėkmės tau, kad folikulai gerai susidraugautų su spermiukais ir gražiai augtų. O kada įsodinimas? Iki blastocistų neaugins?
Gal ir mano virusiukai pagelbės 2.gif 2.gif 2.gif

SauleSauluze, laikykis, kad mažyliukas augtų ir stiprėtų wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpas35: 13 spalio 2010 - 17:25
QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 13, 17:20)
Taip, cia is snaiguciu. Jos pagamintos spalio menesi. Turejau tris porcijeles (svieziu deti negalejo del hiperstimuliacijos). tai jau cia paskutiniai.

Dabar, jeigu tureciau is ko rinktis, sodinciau tik blastocistas. Mano patirtis rodo, kad man kiti nelimpa... turejau visokiu embrionuku - nuo 4 iki 10 lasteliu, bet nei vienas is ju nesitvirtino. Tik sitas vienintelis aktyvusis man teikia vilties, kad ir mazos.

o kur daretes trecia IVF-vel VK? taip skaiciuoju, kad rugseji turejo pradeti stimuliacija g.gif tada viska uzsalde-tris porcijas-o tada spali atsilde jas visas iskart nes is 13 atsisilde tik 1? norisi aiskumo man ax.gif
egk, paprasciausiai as atsigulu, iskeliu biski dubeni ir isikisu, paspaudziu smarkiai galiuka ir susisvirkscia 4u.gif jau visai einant miegot gali ta padaryti-nebijok, neisbegs biggrin.gif tai jau ryt skambinsi kaip apsivaisino? labai tikiuosi kad nulems kokybe 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(skorpas35 @ 2010 10 13, 18:24)
  Gal ir mano virusiukai pagelbės  2.gif  2.gif  2.gif

labs 4u.gif gal jau ziurejot kaip pas jus auga maziulelis? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 13, 19:09)
Labai aciu, mergaites, uz padrasinancius zodzius.


Laikom kumstelius ir laukiam plakancios sirdeles tavo pilvukyje wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 10 13, 17:30)
labs  4u.gif gal jau ziurejot kaip pas jus auga maziulelis?  wub.gif

Rytoj einu į pirmą pasimatymą ax.gif
Atsakyti
SauleSauluze, laikykis ir stenkis galvoti tik apie gerus dalykus 4u.gif neveltui tas vienas embrionas buvo isskirtinis - jis tai irodys tvirtai pas tave pasilikdamas.

del crinone, rimtai isivedate ji lovoje blink.gif vajej as pries miega isivedu dar kelis kartus kol uzmiegu i wc subegioju ir kazkaip net nepagalvojau kad po crinone is lovos nei krust g.gif

Skorpas35, tu tik pirma karta eisi pas gyd? juk jau 6 savaite jums smile.gif (ar as kazka maisau blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 13 spalio 2010 - 18:59
[quote=egk,2010 10 13, 17:52]
Tiffani, Adrija1, ailima, ačiū, kad rūpinatės 4u.gif Jau grįžau biggrin.gif
Viskas praėjo labai skalndčiai, bet geri tai tie 4 ir liko. Rytoj 10 val skambinsim. O vyrui - Treijso embriologas prašė paklausti ar nesutiktų būti donoru. Lietuvoje net nesakė, kad čia pas jį taip super. thumbup.gif
Mergaitės, bet jau reikia jūsų pagalbos. tongue.gif
Kaip su crenonu? Jį įsidėti jau atsigulus? Kitaip gali išbėgti? Ar nieko jei iš vonios iki lovos nueisiu? Kažkaip Baiba akcentavo prieš miegą. Niekada jo nenaudojau, patarkite - kaip?

Saunu, kad viskas sklandziai praejo thumbup.gif Kantrybes laukiant rytojaus 4u.gif Treisas greit lietuviskai turetu ismokti smile.gif Nes kai as buvau per isodinima sestadieni irgi buvo 2 lietuvių poros smile.gif

O del crinone as isidedu ji wc ir tada i lovyte;) Man tai niekas nebega, niekas nekrenta, is ryto kartais ciut ciut pasirodo;) O naudojimas kaip mergaites ir rase tik nepamirsk pakratyt kaip termometra pries isidedant ir kai spausi ta mase i vidu neatleisk pirstuku, kad neitrauktu atgal biggrin.gif taip man Baiba aiskino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffani: 13 spalio 2010 - 19:04
QUOTE(skorpas35 @ 2010 10 13, 18:24)
Egk nieko ten sudėtingo tą Crinoną įsidėti, nebūtinai prie šviesos, juk vistiek nelabai matai ką darai. Nulauži galiuką, įsidedi į vidų ir išspaudi viską kiek spaudžiasi  mirksiukas.gif
Sėkmės tau, kad folikulai gerai susidraugautų su spermiukais ir gražiai augtų. O kada įsodinimas? Iki blastocistų neaugins?
  Gal ir mano virusiukai pagelbės  2.gif  2.gif  2.gif

Kaip tikiuosi, kad tik tavo virusiukai pagelbėtų biggrin.gif Gražaus tau pasimatymo 4u.gif
Įsodinimas sakė gali būti jau ir penktadienį, gali šeštadienį, bet gali ir pirmadienį. Čia telefonu vyks derinimas. Aišku, jeigu viskas gerai.
O jei pirmadienį - tai čia jau būtų blastocistos? Ar ne?

Ačiū, mergaitės, už instruktažą blush-anim-cl.gif

Tiffani 4u.gif Kaip tavo savijauta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 13 spalio 2010 - 19:05
QUOTE(egk @ 2010 10 13, 20:04)
Kaip tikiuosi, kad tik tavo virusiukai pagelbėtų biggrin.gif Gražaus tau pasimatymo 4u.gif
Įsodinimas sakė gali būti jau ir penktadienį, gali šeštadienį, bet gali ir pirmadienį. Čia telefonu vyks derinimas. Aišku, jeigu viskas gerai.
O jei pirmadienį - tai čia jau būtų blastocistos? Ar ne?

Ačiū, mergaitės, už instruktažą blush-anim-cl.gif

Tiffani 4u.gif  Kaip tavo savijauta?


Jeigu pirmadieni tai blastocistos aju iseina, nes 5 dienos gaunasi kaip ir man. Pirmadieni punkcija buvo, sestadieni isodino. Na as normaliai jauciuosi, tik pilvo apacia karts nuo karto suskausta tai bijau labai. Tikriausiai neturetu nieko skaudeti.
Atsakyti
[quote=RositaK,2010 10 13, 18:30]
o kur daretes trecia IVF-vel VK? taip skaiciuoju, kad rugseji turejo pradeti stimuliacija g.gif tada viska uzsalde-tris porcijas-o tada spali atsilde jas visas iskart nes is 13 atsisilde tik 1? norisi aiskumo man ax.gif
egk, paprasciausiai as atsigulu, iskeliu biski dubeni ir isikisu, paspaudziu smarkiai galiuka ir susisvirkscia 4u.gif jau visai einant miegot gali ta padaryti-nebijok, neisbegs biggrin.gif tai jau ryt skambinsi kaip apsivaisino? labai tikiuosi kad nulems kokybe 4u.gif
Papildyta:

Taip, visus kartus VK dariausi. Rugseji stimuliacija. tada hiperstimuliacija. Tada pertrauka iki gruodzio, kol viskas atsistate. Tada gruodi pirmas sodinimas, birzeli antras, o dabar trecias. Mano atveju apsivaisino 13 embrionuku, tai juos suskirste i porcijas po 4 ir uzsalde. po to atsildo porcijele ir sudeda. taip 3 kartus. mano atveju atsyla visi. bet is saldytu man neaugina blastocistu, sako rizikingas, nes gali visi zuti belaukiant... Dabar jau noreciau tik blastocistu. jei teks kartoti procesa...
Atsakyti