Įkraunama...
Įkraunama...

IVF vilties namai

Sveikos saunuoles!!! wub.gif
Utopija stebuklai tikrai tesiasi! thumbup.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Labas, mergaites!

Utopija, taip smagu del Taves! Sveikinu! Lengvo nesiojimo! wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Utopija @ 2010 10 13, 09:02)
Sveikutės likimo draugės...

Aš jau buvau pasimatyme su savo stebukliukais... Ir parsivežiau pirmąją nuotraukytę su dviem taškiukais ax.gif Esam su vyru be galo be krašto laimingi. Dabar lauksim laimingos pabaigos...  wub.gif

Dabar kažkaip ypač man dažnai išlenda prisiminimai iš pirmojo mūsų susitikimo su daktarais, kai jie iš karto mums siųlė rimtai mąstyti apie donorą... Ir pastojimo sėkmės davė tik 10 procentų.. Dabar be galo džiaugiuosi, kad nepasidavėm ir tikėjom, kad mums pasiseks wub.gif


Kaip smagu girdeti tokias geras naujienas smile.gif Didziausi sveikinimai ir dar du wub.gif nuostabu wub.gif

Kazin kaip egk sekesi punkcija? Laukiu su geromis naujienomis;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffani: 13 spalio 2010 - 14:08
QUOTE(Tiffani @ 2010 10 13, 04:06)

Kazin kaip egk sekesi punkcija? Laukiu su geromis naujienomis;)


Ir as su Tavimi kartu jos laukiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(munytte @ 2010 10 13, 10:30)
Virusiukai jums nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif


gaudau virusiuką nestuke.gif


laukiam egk su naujienomis wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
man pries 2 svaites irgi teko didziule laime, po 7 intensyvaus darbo metu, pirma karta gyvenime pamatyti du bruksniukus. Ir labai norejau jums visoms pasakyti, kad VERTA bandyti, laukti, daryti, nesustoti... Nenusakomas jausmas. po to 2 dienas vaiksciojau/skrajojau nesusivokdama. Kol pagaliau atejo tikra laime, sumisusi su svelnuciu laukimo nerimu.

bet po pirmo vizito ir echoskopijos, t.y. jau po savaites, po to, kai suzinojau, laime pradejo garuoti... Gydytojos tonas nieko gero nezadejo: "padidnt Crenona, visa laika gulet, i kraujo isskyras nekreipti demesio..." embrionukas buvo 3.5 mm.

O vakar nuejus isgirdau dar prastesnes naujienas - vaisius, turejes isaugti iki 8 mm, tepasistiebe iki 5.4 mm. Si savaite viska nulems - vystysis toliau ar sustos.

visa diena narsau internete, ieskau info apie milimetrus, bandau kabintis uz vilties nuotrupu...

Atsakyti
QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 13, 17:39)
Sveikos mergaites,


o tu po IVF? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 13, 16:39)
O vakar nuejus isgirdau dar prastesnes naujienas - vaisius, turejes isaugti iki 8 mm, tepasistiebe iki 5.4 mm. Si savaite viska nulems - vystysis toliau ar sustos.


SauleSauluze, o sirdeles veikla ar mate? sako, kad ja pamacius, rizikos procentas gerokai sumazeja.
nuraminimui, yra buve ir sitam skyrelyje atveju, kai maziukai vystydavosi leciau, nei turetu - bet viskas gerai baigdavosi.
labai labai linkiu geros pabaigos - geriau dabar ramiai pagulet belaukiant kito vizito, o ne narsyt internete informacijos, kuri tik daugiau nerimo ines. labai linkiu ramybes, nors isivaizduoju, kad nelengva. laikykis, lauksim ziniu 4u.gif
Atsakyti
Aciu, Zirza 4u.gif

Kristinele, taip as po III IVF. Is paskutines saldytos porcijeles. is 13 embrioniuku vienas tik kabinasi. Nuo pirmosios dienos jis issiskyre is viso burio. Embriologas sake, kad jis toks aktyvus, jog neina suskaiciuot lasteliu smile.gif Labai greitai patapo morela (ar kaip ten vadinasi embrionas pries virsdamas blastocista).

Sirdeles vakar nesimate. Sako, jei viskas klostysis palankiai, per sia savaite ji turi pasimatyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SauleSauluze: 13 spalio 2010 - 15:58
QUOTE(SauleSauluze @ 2010 10 13, 16:57)
Kristinele, taip as po III IVF. Is paskutines saldytos porcijeles. is 13 embrioniuku vienas tik kabinasi. Nuo pirmosios dienos jis issiskyre is viso burio. Embriologas sake, kad jis toks aktyvus, jog neina suskaiciuot lasteliu smile.gif Labai greitai patapo morela (ar kaip ten vadinasi embrionas pries virsdamas blastocista).

Sautuze, tikek ir lauk wub.gif yra buve musu skyrelyje maziuku, kurie jau dabar begioja wub.gif o tai su snaigutemis ar sviezias IVF buvo? cia is birzeli vykusio sviezio 2IVF likusiu snaiguciu? jei taip, tai skaiciuojasi kaip snaigutes, ne kaip 3IVF ax.gif galiu itraukti i sarasiuka jei tik nori 4u.gif
Atsakyti
Taip, cia is snaiguciu. Jos pagamintos spalio menesi. Turejau tris porcijeles (svieziu deti negalejo del hiperstimuliacijos). tai jau cia paskutiniai.

Dabar, jeigu tureciau is ko rinktis, sodinciau tik blastocistas. Mano patirtis rodo, kad man kiti nelimpa... turejau visokiu embrionuku - nuo 4 iki 10 lasteliu, bet nei vienas is ju nesitvirtino. Tik sitas vienintelis aktyvusis man teikia vilties, kad ir mazos.

Atsakyti
Tiffani, Adrija1, ailima, ačiū, kad rūpinatės 4u.gif Jau grįžau biggrin.gif
Viskas praėjo labai skalndčiai, bet geri tai tie 4 ir liko. Rytoj 10 val skambinsim. O vyrui - Treijso embriologas prašė paklausti ar nesutiktų būti donoru. Lietuvoje net nesakė, kad čia pas jį taip super. thumbup.gif
Mergaitės, bet jau reikia jūsų pagalbos. tongue.gif
Kaip su crenonu? Jį įsidėti jau atsigulus? Kitaip gali išbėgti? Ar nieko jei iš vonios iki lovos nueisiu? Kažkaip Baiba akcentavo prieš miegą. Niekada jo nenaudojau, patarkite - kaip?

Utopija 4u.gif Lengvo nešiojimo biggrin.gif Ir labai reikia tavo virusiukų

SauleSauluze, tikėjimo tau ir kad viskas baigtųsi laimingai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 13 spalio 2010 - 16:58